Domov / Hlavná strana / Z domova / Majdan na slovenský spôsob

Majdan na slovenský spôsob

Na stredu 10.12.2014 (bratislavské Námestie SNP) je časťou opozície organizovaný protest označovaný ako „protikorupčný“. Celá záležitosť vyznieva pomerne komicky a to nie len preto, že pravdolásková opozícia, ktorá bola kedysi pri moci, rovnakým spôsobom – ak nie brutálnejším – pľundrovala našu krajinu, ale vyznieva komicky hlavne z pohľadu kreovania demokratických zložiek našej krajiny – parlamentu a prezidenta.

Žijeme v časoch, kedy sa pravda stala obchodným artiklom – tovarom, kde v princípe platí, že kto má viac peňazí, ten má väčšiu pravdu. Tak nejako fungujú i voľby vo všetkých takzvaných demokratických krajinách, po roku 1989 i v našej. Kto má ambície vstúpiť do politiky a hoc má i tie najčestnejšie úmysly, musí mať peniaze, veľa peňazí. Ak ich nemá, tak si ich musí požičať. A o sponzorov určite nie je núdza. Po víťazných voľbách však všetky požičané peniaze treba vrátiť, formy a mechanizmy sú známe, vo všeobecnosti (ľudovo) sa tomu hovorí tunelovanie krajiny.

My, obyčajní občania, si takto voľbami spôsobujeme, alebo vynucujeme naše okrádanie, pretože vo voľbách nezvíťazia tí, čo majú najčistejšie a najúprimnejšie úmysly, ale tí ktorých počuť najviac, tí ktorí sa nám smejú z nekonečného počtu bilbordov a reklám, tí ktorí sa dokážu prezentovať, tí ktorí majú k dispozícii veľké množstvo peňazí a v princípe logiky demokracie – tí ktorí majú „pravdu“. V tomto bode prechádza spomínaná komickosť do tragédie. Nuž a kto nastavil takýto systém demokratických volieb? Všetky demokratické vlády od povestného roku 1989, vrátane najčerstvejších spravodlivých.

Púť najspravodlivejšieho spomedzi spravodlivých, demokratický vzostup súčasného prezidenta našej krajiny, sa mierne vymyká zo štandardnej šablóny. Ten na rozdiel od ostatných potentátov si „zarobil“ peniaze vlastnými rukami, požičiavaním peňazí za vysoký úrok. V hnusnej opovrhnutia hodnej socialistickej spoločnosti by sa tomuto hovorilo úžera a on by bol príživník, v našej demokratickej dobe je filantrop, čo je vnímané ako čosi pozitívne – veď sa venuje dobročinnej činnosti. Taký malý slovenský George Soros. Tento filantrop, sťaby predĺžená ruka cudzích tajných služieb, cíti veľkú potrebu zriadiť na Slovensku americkú vojenskú základňu. Biľak, ktorý pozval vojská Varšavskej zmluvy (v roku 1969 nás boli zachraňovať nielen Rusi) je hnusný a odsúdeniahodný, kvôli čomu stál dokonca i pred súdom. Súčasný prezident, náš Dobrý anjel, sa pred súd nedostal, ba dokonca nik o tom ani len neuvažuje.

V demokratickej spoločnosti je úplne normálne pozývať vojská NATO, konkrétne americké vojská. Čo už Kiska ale nepovedal je to, že vojenská základňa je územím USA, ktoré podlieha americkej jurisdikcii. Z čoho vyplýva, že si tam môžu robiť čo chcú. Spočiatku zásobovacia základňa sa zakrátko stane základňou pre vojenský kontingent a nedaj bože i skladiskom jadrového arzenálu. Obzrúc sa do histórie jedno je zrejmé: USA sa nedá veriť. Svoje, ak by žili, by vedeli povedať Sadám Husajn, či ďalší bývalí americkí poskoci. Servilnosť nášho prezidenta voči USA ako i neokrôchaná diplomatická arogancia voči predstaviteľom Ruska svedčia o tom, že náš anjel nie je „dobrý“, ale „nasadený“ z cudziny. Jeho cieľom je urobiť dobrú a prepotrebnú špinavú robotu v prospech demokratického kapitálu, ktorý našu krajinu pevne zviera nielen v ekonomickom, ale i mediálnom tlaku.

Čo možno očakávať ďalej? Demokratické sily, vedené demokratickými spravodlivými opozičnými vodcami, aktívne podporované Kiskom, potrebujú zvrhnúť vládu. Kiska potom vymenuje úradnícku vládu, ktorá bude pozostávať z chamrade najrôznejšieho druhu, ktorá by sa normálnym volebným (aj keď demokratickým) systémom nikdy k moci nedostala. Počas prechodného obdobia, do zvolenia novej vlády, táto úradnícka vláda urobí kopec špinavej roboty, ktorú doposiaľ odmietali urobiť všetky, i tie najskorumpovanejšie vlády Slovenska. Popri inom i zriadenie vojenskej základne USA na území Slovenska. Toto je celá pointa demonštrácií v Bratislave.

Otázkou zostáva, kde sú Ficovi voliči? Prečo i oni nevyjdú do ulíc? Aj oni sa ako Fico boja o svoje životy? Veď ako inak by sa dali vysvetliť posledné Ficove vyhlásenia? V takom Francúzsku, či v Taliansku boli neraz obrovské státisícové demonštrácie a vlády nepadali. Tu je zopár platených krikľúňov a Fico sa trasie. Dostáva vyhrážky aj po inej línii? V súvislosti so strachom si treba uvedomiť jednu veľmi dôležitú vec. Sloboda ani spravodlivosť nie je zadarmo, obe si treba nielen vybojovať, ale hlavne chrániť. Prevrat v novembri 1989 nám cez nastrčené pravdoláskové osoby zorganizovali západné tajné služby, bude tomu tak aj v týchto dňoch?

Autor: Wenger

O ::prop

20 komentárov

 1. Tu si treba položiť otázku nie kde sú Ficovi voliči ale kde sú Slováci. Hold hejslovák sa vie zmobilizovať iba proti niečomu a nikdy nie za niečo. Ale tak dúfam, že to celé dopadne ako 17. novembra, kde zneužili nielen spomienku na nežnú revolúciu, ale sa im nepodarilo vyvolať novú. Z tých 2000 ľudí čo tam prišli, bolo 1000 bezdomovcov čo sa tam zliezlo na rozdávaný čaj, 500 ľudí čo sa išlo pozrieť čo tie svine chcú a ten zvyšok tupí slovenskí herci, tretí sektor a piata kolóna a najväčšie politické beštie. Vidieť tie špiny človeku až zle ostáva. Boli tam najväčší zlodeji našej novodobej histórie. Napr. SPP čo predali ťažko pod cenu a ešte na kurzovej strate sme z noci do rána prišli o 400 000 000 skk. Priznanie dividend novým vlastníkom SPP aj za rok keď ešte SPP bolo v štátnych rukách. 36 000 000 USD išlo poradenskej firme aby z jedného uchádzača vybrala jedného. Za obdobie čo tam Nemci a Francúzi vládli zarobili 8 000 000 000 € čo je v slovenských korunách, keďže to bolo predané ešte keď sa na slovensku platilo slovenskou korunou 250 000 000 000 skk. Pre tých čo toľko núl nezvládajú slovom štvrť bilióna slovenských korún. Okrádanie štátu na daniach a dividendách ďalšie desiatky miliónov €. Suma sumárom len na predaji SPP nás tie špiny čo skákali po tej tribúne okradli o jeden celý štátny rozpočet čo je 10 000 000 000 €. A netreba zabúdať na min. financií a jeho malého poskoka z čias keď sa Slovensko rozkrádalo. Ak k tomu prirátame predaj Slovnaftu, predaj Slovenských elektrární, privatizácia zdravotníctva a súkromné zdravotné poisťovne, druhý dôchodkový pilier, platinové sitká a mnoho ďalších privatizácií škoda pre Slovensko niekoľko desiatok miliard eur, alebo niekoľko biliónov slov. korún. Okradli nás nie len o našu budúcnosť, ale aj o budúcnosť našich detí a ich detí. Preto by sa mali hojdať na lampách popri cestách.

  • Takí tí hardcore kapitalistickí idioti by ti povedali, že sa musí všetko štátne rozpredať a štát môže vlastniť iba kvôly s pletivom na hraniciach, lebo štát je zlý hospodár!!! Čo je lož najhrubšieho zrna!!! Pretože štát nemôže byť zlý hospodár, ale iba ČLOVEK môže byť zlý hospodár!!! A keď sme už pri tom, že kto je tunáka zlý hospodár, tak si len spomeňme na všetky tie SÚKROMNÉ banky, automobilky, čo sme museli v tom súkromnom fašistickom spolku eu sanovať zo svojich peňazí!!! Idioti!!!

 2. Zaujala ma veta: „Otázkou zostáva, kde sú Ficovi voliči?“ Áno. Skutočne. Kde sú Ficovi voliči? Veď ho volila tretina Slovenska. A naraz – ticho. To naznačuje veľa vecí, ale nič dobrého ani pre Fica (ohľadom vernosti jeho voličskej základne), ale ani nič dobré o samotných občanoch, voličoch, ktorí idú iba za sľubmi a proklamovanými výhodami. Keď treba podporiť svojho Vodcu, radšej zostanú doma čumieť na Bučkovcov alebo niečo podobne hodnotné.

  • Nechápem… To sa majú ísť aj voliči Fica strápňovať tak ako tí idioti? Nestačia voľby? Nechcem zastávať Fica, ale čo je relevantnejšie? Výsledok volieb, alebo niekoľko stoviek hulákajúcich v pupku sveta – Bratislave? Neviem si pomôcť, ale toto príšerne smrdí „majdanovským“ puchom a Nulandovej keksíkmi…

   • To je ten problém – nechápeš. Ak si niekto za niečím stojí, tak ho príde podporiť. A je jedno, či sa jedná o Fica, Dzurindu či Kotlebu. Zvykli sme si na pohodlie, kašleme na veci verejné. Áno, keby ešte tak prišli predmetné osoby ku nám do krčmy, to by sme im vysvetlili, aj podporu vyjadrili… Záver je jednoduchý. Do ulíc už neprídu ani naštvaní ľudia, nie to ešte ľudia, ktorí by mali „iba“ niečo/niekoho podporiť. Fica som spomenul len ako ukážku tohto fenoménu. Podporilo ho povedzme do milióna voličov vo voľbách. Ale na jeho podporu sa nenájde ani pár stovák, ktorí by boli ochotní výjsť do ulíc. Obraz slovenskej letargie. Ešte raz. Toto nie je príspevok o Ficovi, ale o nás.

    • Zdá sa, že nechápeš najmä ty. Keď sú Ficovi voliči spokojní s jeho politikou, prečo by sa mali ísť pretŕčať a strápňovať na námestia ako títo debili? To si mýliš s 1. májom za socializmu. Fico nepotrebuje takúto „pouličnú podporu“. On ju totiž má – pri voľbách. Na rozdiel od mikro-zostatkov opozičných voličov, ktorých už pomaly spočítaš na prstoch jednej ruky…

 3. Tragedia mat vedenie statu uz 24 rokov zlocincov a geunerpolitikov.Ukazka je trpaslik februarovy basnik vojnovy stvac a zlocinec ktory nema pravo dychat vzduch na slobode Dzurinda a jeho banda takz vlada SR vtedajsia.Tento saso uzernik president Kiska uz kona ako on.Dalsi saso uzernicky zlocinec co sa pcha amikom do analu.A amici su risa praveho zla sionisticko-imperialisticka je fakt.Nie radovy ludia ale ich vlady a vedenie statu.A na Slovensku treba pripravovat narodny tribunal a radovemu obcanovi sa treba ozbrojovat.Ved je jasne kto pacha genocide,zradu a sabotaz.A vraj demokracia?God morning ZOO(SR) kde vladnu gorily a gaunerpolitici a zlocinci.Pride vyuctovanie a bude krute treba im pripominat.

  • V ussa vládne sionistická kabala – banky a korporácie, ktoré sú v karteli s politikmi a to všetko je napojené na issrael!!! Tí politici to veľmi dobre vedia!!! Všetci to vedia!!! A všetkým to vyhovuje!!! Proste kartel!!! Je to špinavá okultistická zdegenerovaná chátra!!!

 4. ešte pred ich tzv. „hereckou“ demonštráciou, ktorou zneužili 17 november som nadobudol presvedčenie, že túto šaškáreň (a to sa Fica nezastávam) riadi čierny bača a jeho valasi. Stačilo si spojiť červené karty pre Zemana a vyhlásenie našej kvázi opozície – presnejšie našej bláznivej skupinky o vystavení červenej karty vláde a podozrenie bolo na svete.Lenže tuna nastal problém. S hercami katastrofálne prestrelili a otočilo sa to proti nim. Facku, ktorú dostali po komunálnych voľbách ukázala ich politický diletantizmus, hlúposť a sprostotu. A tak sa potom stiahli a lízali si rany a čakali na vhodnú príležitosť.
  Lenže v „patovom“ resp. vyčkávacom období sa niečo muselo udiať, čo Fica primelo vysloviť dva závažné výroky a to o možnosti vojny a jeho prípadnej demisie. Hoci tieto výroky odzneli na jednom fóre, v jednom vstupe, naše média to takticky rozdelili a uverejnili dva články. A malo to svoj efekt. Čitateľov dokonale zmiatli a vytvorili falošnú realitu – Fico blúzni a zbavuje sa zodpovednosti. Lenže po prečítaní jeho slov z HN klubu, zrazu dostali nový význam. Vojnu nechajme vojnou, lenže to čo povedal o demisii, dokonale našu bláznivú skupinku a zvyšok opozície odrovnalo. Zrazu im došlo, že predčasnými voľbami by ich mohol poľahky min. polovicu politicky zlikvidovať. Ten zmätok a úbohé tliachanie v ich radách to len potvrdzovalo. Lenže ten výrok nebol adresovaný len opozícií, ale aj niekomu inému. Možnosť vojny v Európe, geo konflikt RF – USA. Každý vie koho som myslel, hlavne keď US ambasáda začala mať náhlu starosť o korupciu v našom štáte. K tomu všetkému sa pravdepodobne pripojila aj časť politikov SMERu, ktorí sa chcú zbaviť svojich rivalov a konkurentov v strane. Kauzy boli, sú a budú. Lenže súčasný vývoj okolo káuz SMERu, ktoré sú cielené na určitú skupinu tém a ľudí len nahráva týmto indíciám.

  • Ako je to potom???!!! Kedy by boli predčasné voľby a kedy vláda byrokratických trtkov???!!! Dík

   • Čo sa týka splnenia podmienok pre predčasné voľby a alebo úradníckej vlády, to ti neviem povedať. Avšak jedno viem isto, predčasné voľby by znamenali koniec tejto bláznivej skupinky a urobili škrt cez rozpočet ich sponzorom.
    Tu už je potrebné odhodiť rôzne negatívne nálady, pocity, rekcie a antipatie a sústrediť sa na jedinú vec a to je prežitie národa. To, že sa USA začali montovať do strednej Európy znamená, že niečo sa chystá. USA si potrebujú vyčistiť dvor a hlavne preddvorie aby mali voľné ruky. Nie je náhodou, že bordel je v krajinách kde vedúci predstavitelia začali myslieť vlastnou hlavou a hlavne ináč ako tí „najväčší demokrati“.
    Ficove vyjadrenie o demisii na HN klube bol jasný odkaz druhej strane. Lenže do rovnice vstupujú ďalšie premenné a situácia sa zamotáva. Podľa všetkého sa v SMERe rozhorela občianska vojna. SMER už nie je jednotná strana a výsledok tejto vnútrostraníckej šarvátky môže a asi aj ovplyvní budúcnosť Slovenska.
    Najhorší variant v tejto situácii (a to neberiem do úvahy národný ale medzinárodný rozmer) je úradnícka vláda. Tá sa nezodpovedá nikomu, len svojmu stvoriteľovi. Každý vie aké názory, postoje a kroky má prezident. Každý vie kto mu radí a poúča ho. Každý si môže domyslieť aké názory, postoje a kroky by mala úradnícka vláda. A tandem úradníckej vlády a prezidenta to môže byť vražedný kokteil pre národ.

 5. Pozerajte od 17min., 45s.

  Mejdan kokotov kde Matovič bol najlepší,ale nie najväčší
  ——————————————————————————
  https://www.youtube.com/watch?v=2nlEnT4Uplw&list=UUhuNs2QdKfmivapOgJUNE1Q

  Neviem, čo je na tomto pravdy!!!

  A je to tu! Namiesto lacného plynu z Ruska budeme si kupovať drahý bridlicový z USA
  ——————————————————————————————————————————-
  http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/a-je-to-tu-namiesto-lacneho-plynu-z-ruska-budeme-si-kupovat-drahy-bridlicovy-z-usa.html

 6. dakujem za clanok

 7. Čudujem sa ľuďom, čo sa stále divia tomu, že na vstup do politiky a na existenciu politickej strany sú potrebné prachy!!! To je teda dobré niečo!!! Však tu máme trhové hospodárstvo vo všetkých podobách a sférach, takže je pochopiteľné, že je prítomné aj v politike, súdnictve a podobne!!! Proste kapitalizmus blbečkovia!!! Kapitalizmus môže byť neškodný tak jedine v tých svojich prvých fázach, keď je tu nejaký pekár, obuvník…, ale nie potom v ďalších fázach kapitalizmu, keď sa vytvoria monopoly, kartely, korporácie a obrovské banky, ktoré sa začnú srať aj do politiky, aby mali výhodu oproti konkurencii!!! Zavádzajú korporativizmus, korporátokraciu, korporátny socializmus – PROSTE FAŠIZMUS!!! Čo je podľa mojej definície najbrutálnejšia forma kapitalizmu – tá posledná!!! Je úplne jedno, ako to nazveme, či ľavica, pravica, sociálny, socializmus, komunizmus, liberalizmus, fašizmus, boľševizmus, totalita, neomarxizmus, neokonzervatizmus a iné pičoviny, pretože tie pojmy sú beztak iba vymyslené umelo na zakrytie pravej podstaty, na zneprehľadnenie a balamutenie ľudí a v konenčenom dôsledku ide stále o to jedno a to isté!!! O vykorisťovanie, prachy, moc a parazitovanie!!! Najsmutnejšie je, že tu stále existujú idioti, ktorí to považujú tú pravú podstatu ľudského bytia!!! Taký kokot chlapečci!!! Ak ste vy presvedčení o tom, že vám Boh prikázal byť ako nenažraná zver, tak to je váš problém!!! Ja mám iného Boha!!! Verím, že človek je duchovná bytosť, ktorá môže napredovať!!! Môj sen je pravý socializmus a komunizmus!!! Proste svetlo, pravda, láska a porozumenie!!!

  Základné pojmy – kapitalizmus, socializmus a boľševizmus
  ——————————————————–
  wwww.facebook.com/notes/milan-rusko/z%C3%A1kladn%C3%A9-pojmy-kapitalizmus-socializmus-a-bo%C4%BE%C5%A1evizmus/10150295845331629

  Komunizmus má 2 fázy – 1. Socializmus a 2. komunizmus
  —————————————————–
  forum.gitaristi.sk/index.php?topic=91293.1200;wap2

  referaty.aktuality.sk/socializmus/referat-24673

  Kapitalizmus a socializmus – Vysvetlenie pojmov
  ———————————————–
  hladanie.wz.cz/skola/kapsoc2.htm

  • Všetky pojmy sú vymyslené, len fašizmus je skutočný pojem… 🙂 Dobrý matroš. Kde kupuješ? 🙂

   • O čo ti ide kokotko???!!! Nemáš čo robiť???!!! Na čo sa tu hraješ???!!! Všetko je vymyslené aj fašizmus, ty blbec!!!

    • Najprv tvrdíš, že sa (asi všade) zavádza fašizmus: „Zavádzajú korporativizmus, korporátokraciu, korporátny socializmus – PROSTE FAŠIZMUS!!!“ A vzápätí tvrdíš, že všetko sú vymyslené pojmy (vrátane fašizmu). Tak ako to je? Nešliapeš si trocha na jazyk?

     Keď niekto začne točiť o fašizme podobne ako ty, sú len dve možnosti. Buď vie o fašizme trt makový, alebo úmyselne zavádza.

 8. Trefný článok!!!

  Dobrý rozhovor:

  Informačná vojna 08.12.2014 Petr Hájek
  ———————————————————
  http://www.youtube.com/watch?v=hybyOEfkUJ0&list=UUDoELQ1X3_bHD0ijM6iWzIw

  A tu pre vymetencov:

  Sestřih pořadu – Vojenské tajemství s Igorem Prokopenko – Západ žije na cudzí účet, divoká privatizácia v Rusku
  —————————————————————————————————————
  http://www.youtube.com/watch?v=z6IuT1N3Xww

  Analýza dok. Stratégia podpory vstupu zahr. invest. do SR, schválené vládou SR 9.marca 1999 (prepis) – Neokolonializmus!!!
  ————————————————————————————————————————–
  johnybgood.thoughts.com/posts/analza-dok-stratgia-podpory-vstupu-zahr-invest-do-srschvlen-vldou-sr-9marca-1999-prepis

  Kolonizácia Slovenska
  ———————
  http://www.youtube.com/watch?v=nlWu5MNpe4s

  Miroslav Dolejší: Analýza událostí 17. listopadu 1989
  —————————————————–
  http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/67-miroslav-dolejsi-analyza-udalosti-17-listopadu-1989

  Václav Havel sloužil lži a nenávisti. Sametová revoluce byla podvod – Výborný článok od Petra Hájeka!
  —————————————————————————————————–
  http://www.knihy-a.cz/21528/vaclav-havel-slouzil-lzi-a-nenavisti-sametova-revoluce-byla-podvod-rozhovor-s-petrem-hajkem

  Opilec Václav Havel – svědek vypraví o bývalém prezidentovi
  ———————————————————–
  euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5553-opilec-vaclav-havel-svedek-vypravi-o-byvalem-prezidentovi.aspx

  Opilý Havel spadl do potoka. Svědectví jeho známého. Odtud jeho zápal plic
  ————————————————————————–
  euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8675-opily-havel-spadl-do-potoka-svedectvi-jeho-znameho-odtud-jeho-zapal-plic.aspx

  200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek
  ——————————————————————————————
  euserver.parlamentnilisty.cz/AddComment.aspx?ArtId=1099

  USA jsou na špici seznamu států ohrožujících světový mír, jsou teroristickou supervelmocí
  —————————————————————————————–
  freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14359-usa-jsou-na-spici-seznamu-statu-ohrozujicich-svetovy-mir-jsou-teroristickou-supervelmoci.aspx

 9. • Západ žije na cudzí účet,
  • Kolonizácia Slovenska
  • Miroslav Dolejší: Analýza událostí 17. listopadu 1989
  • Sametová revoluce byla podvod
  • Opilec Václav Havel
  • 200 let terorismu USA
  • USA jsou na špici seznamu států ohrožujících světový mír, jsou teroristickou supervelmocí

  Toto sú nejaké novoty?
  Nerozumiem, ako môžete položiť rovnítko medzi fašizmom a všetkými ostatnými, ktoré menujete ako zločinné a ktoré vlastrne fašizmus odsúdili, pošpinili, zdémonizovalo, atď.
  Osmoza má pravdu, o tom fašizme asi moc neviete. Ak áno, napíšte nám.

 10. dobrý deň,
  To je informovať širokú verejnosť, že pani Anita, súkromná pôžička veriteľ má otvoriť finančné príležitosti pre každého v prípade potreby akejkoľvek finančnej pomoci. Dávame sa úver na 2% úrokovou sadzbou pre jednotlivcov, firmy a spoločnosti v rámci jasné a pochopiteľné forme a kondícii. kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu na adrese: (jonesanita48@gmail.com)

Leave a Reply