Domov / Hlavná strana / Video / Kolektívna samovražda európskych národov

Kolektívna samovražda európskych národov

K tomuto videu nie je veľa čo dodať. Európa sa ženie do záhuby – vďaka šialeným neomarxistom a slniečkárom, vďaka liberalizmu a jeho fantáziám o rovnosti ľudí, vďaka slobodomurárom a ich pochybnému humanizmu, kvôli ktorému sú ochotní vyhladiť aj celé národy. A tam nezastanú.

O ::prop

17 komentárov

 1. Dúfam že si každý všimol, keď tiahli ulicami v Mníchove, ako im ľudia, bieli ľudia na chodníkoch, tlieskali a držali uvítacie transparenty.
  To je, Svarga, o čom som písal, “white trash”, nie rasa

 2. Palica má dve konce. Ten pravý holocaust sa blíži. Toto čo sa deje teraz sa už dialo predtým, ale ľudia sa nepoučili z HIStórie a naše deti sa učia v škole politicko korektné klamstvá. V roku 1492 Španielska Kráľovná Issabela vyhnala zo Španielska všetkých židov a moslimov, ktorých židia naťahali do Španielska. Židia boli vyhnaní z Europských krajín najmenej 109 krát našimi predkami a to kôli úžerníctvu, vraždám, znásilńovaniu detí a parazitnom spôsobe života. Toto čo sa deje sa za chvíľu obráti proti nim. Európska unia je Židovká Žumpa Lotrov. Tá tzv. dlhova finančná kríza je len falošná, úlohou je len ochudobniť štáty Európy a zdierať ľudi SATANSKÝMI daňami. Za tou immigračnou krízou stoje zase len židia a sami otom verejne hovoria.
  Bieli Európania sú Pravý Potomkovia Adama a Evy a to sa dá z Biblie ľahko dokázať. Židia a slovo žid nemá čo v Biblii robiť, ale je na dlhé objasňovanie. Židia sú Kanaanci a slovo Kanaanec znameá KUPEC. Židia nikdy nič nevybudovali a Jerusalem bol budovaný našimi predkami. Ždia a araby sú GENETICKÍ bratia a slovo ARAB znamená Miešanec , alebo Biblicky BASTARD. DNA žida a araba je identické. Jediný hriech, ktorý nemôže byť Biblicky nám Bielym prepáčený je RASOVE miešanie Adamskej, našej rasy s nečistou rasou a preto tu židia ťahajú tu arabskú pliagu, zničiť našu čistú Bohom stvorenú Rasu Adama !!! Saudská Arabia kde sa narodil tzv. satan Mohamed je riadená židmi, lebo to Saudské kráľovtvo sú židia a ľahko sa to dá nájsť aj na Internete. Mosliímska viera je falošné satanstvo od židov.

  http://news.bbc.co.uk/2/hi/sci/tech/742430.stm

  • Presne popísané,je to práca židov,čo podporujú isil a jeho ranených bojovníkov aj ošetrujú.Aj tu arabsku jar majú na svedomí zas židia z USA.Zabíjanie kresťanov obsadenie ich územia či v iraku,sýrii,líbií,egypte a následok je ich riadená emigrácia do eu!

 3. “…SATANSKÝMI daňami….”
  Aké sú to? Satan totiž je výnysel kresťanstva a nič také neexistuje….
  (viď bibliu, tiež Book of Enoch, kde sa píše o “Watchers”, “Giants”, “nefilim” a kdo to boli).

  “….Pravý Potomkovia Adama a Evy a to sa dá z Biblie ľahko dokázať.”
  Dokážte to. Biblia je snôška nezmyslov a nedá sa dokonca ani dokázať, kdo ju napísal.

  “…DNA žida a araba je identické.”
  Toto mate odkiaľ?

  “….Židia sú Kanaanci….”
  Abrahám prišiel do Kanaanu zo Sumeru. Kanaan nebol prázdno, neobývanou zemou, tam už žili od nepamäti Kanaanci s ohromnou sociálnou aj ekonomickou organizáciou, ktorých židia vykynožili.
  Teda židia nie sú žiadni Kanaanci.
  A áno, židia a arabi sú rasovo seniti, ale nie Chazarskí Aškenázy, ktorí nemajú s Judeou nič spoločné.

  • Komu tu tento nadáva do moronov, táto papula nevymáchana kreténska?
   Myslím, že Sitra by si zaslúžil aj úctu, aj určitú ochranu z redakcie – zvlášť, keď sa tu jedná o pindy nejakého neznámeho paka Michala.

   • “Semita je potomok patriarchu Sema…”
    Neviem presne, čomu hovoríte ”Patriarch”, a je pravdou, že židia si odvodzujú svoj pôvod od neho (správne Shem a popravde nie je mi jasné prečo práve od neho, keď Nooe ml aj syna menom Ham a Jephet, prečo nie jeden z nich?), ale tak isto od Abraháma. Teda – vyberte si.
    Avšak Arabi sú tiež Semiti, ale oni určite netvrdia, že pochádzajú od Shema. Ako je to teda, sa už asi nikdy nedozvieme?

    Je to možno takto?
    Ako vieme, židovská história sa dožaduje pôvodu od Sem-a, Noe-ho syna, ktorý bol postavou zo sumerských legend a neskoršie od Abraháma, ktorý opustil Sumer, aby našiel ‘zasľúbenú zem’.
    Uvážiac, že niet stopy po týchto osadníkoch Sumerskej zeme, prepokladáme, že mnoho Sumerov muselo putovať na sever a západ, stanúc sa tak značnou časťou vandrujúcich ľudí z ktorých sa stal “židovský národ”.
    Akokoľvek však, celá evidencia nám prezrádza, že židia nie sú rasou, alebo dokonca historickým národom, ako tomu sami chcú veriť; sú amalgám semitských skupín, ktorí našli spoločenstvo vo svojej bez-štátnosti a adptovali teologickú históriu, založenú na sumerskej pod-skupone. (“The Hiram Key”).

    • Christian Freeman

     A tu je vidiet, ze na to, aby sme sa o Biblii a jej obsahu bavili, treba si ju najprv precitat, mily pane.

     „Neviem presne, čomu hovoríte ”Patriarch”, a je pravdou, že židia si odvodzujú svoj pôvod od neho (správne Shem a popravde nie je mi jasné prečo práve od neho, keď Nooe ml aj syna menom Ham a Jephet, prečo nie jeden z nich?), ale tak isto od Abraháma. Teda – vyberte si.
     Avšak Arabi sú tiež Semiti, ale oni určite netvrdia, že pochádzajú od Shema. Ako je to teda, sa už asi nikdy nedozvieme?“

     Tak ono slovensky je to „patriarcha“, ale to nevadi. Spravne je to slovensky Sem, v anglickom prepise Shem. A je mi jasne, ze ti nie je jasne, preco prave od neho 🙂
     A samozrejme, ze Izraeliti si odvodzuju svoj povod od Sema i Abrahama…asi tak, ako som ja potomkom ako svojho otca, tak aj svojho stareho otca (z kazdej rodicovskej strany, no kedze Izraeliti uznavali povod po meci, tak zo strany otca). Na tom nie je nic nepochopitelne, alebo sa mylim?
     A Arabi odvodzuju svoj povod od Abrahama (skrze jeho syna Izmaela so sluzkou Hagar)…to by taky znalec ako ty vediet mal, ak sa uz bavime o Biblii.
     Pekny den prajem.

     • Zase som tento príspevok špatne umiestnil. Tak teraz správne, ako reakcia na Christiana:

      “Na tom nie je nic nepochopitelne, alebo sa mylim?”
      Mám obavy, že ano. Zrejme Vám nie je známy tzv. ‘family Tree” Adama a Evy.
      Ak áno, neploietol by ste Noe- ho
      prípadne Sema (nech je po Vašom, po slovensky), s Abrahámom, ktorý sa zjavil ďaleko po Semovi a rozhodne nie ako jeho potomok a prišiel do Kanaanu ako cudzinec, zo Sumeru. Biblická chronológia dáva Abrahána do roku cca. 2000 B.C.E. Ale mal by ste vedieť aj to, že v príbehu Genesis, nie je nič špecifické, čo by sa mohlo definitívne vzťahovať na známu históriu vovnútri, alebo mimo Kanaanu, v zaciatkoch druhého tisícročia B.C.E.
      Ako výsledok, “je široko uznávané, že tzv. ‘patriarchal/ancestral period’ je neskorší liteárny ‘konštrukt” a nie obdobie skutočnej histórie pravekého sveta”. (Professor Paula McNutt).
      A samozrejme, je podobne záhadou (aspoň ne), prečo si Arabi odvodzujú svoj pôvod od Ishmaela, prečo nie od iného Abrahámovho potomka, však ich mal neúrekom – Isaac, Zimran, Jokshan, Medan, Midian, Ishbak, S huah.
      Sem-tam sa teda musíte podívať aj do inej literatúry, nielen do mytológie zvanej “biblia” a dokonca ju brať vážne, ako “božie slovo”. Ale ako Vás poznám, Vy sa už nezmeníte.
      Neviem chlapče, prečo mi stále tykáte,
      ale zrejme je to dané Vašou úrovňou a asi, ako bývalý komunista, si vyrovnávate kompexy Vašej menejcennosti, čo bolo pre nich chharakteristické, preto sa tykalo, chrapúň vzdelanému a domovník riaditeľovi nemeocnice.
      A tiež nie je mi jasné, prečo si stále namýšľate, že ste jediný, ktorý číta a správne rozumie tým nezmyslom, v tej knihe rozprávok, ‘biblii’. Tým ste známi, každý jej rozumie ináč, ale každý samozrejme správne, či je to B.Graham, J, Swaggart, P. Robertson, J. Hagee, alebo C. Emahisher – a mnoho iných tzv. ’kazateľov’.
      Ale pre každého z nich, je to samozrejme výborný biznis!

     • Christian Freeman

      Len stručne – prečo ti tykám? Lebo na nete si ľudia tykajú, to za A, za B, vykám, komu ja uznám za vhodné. Označovať mňa za komunistu – bývalého či súčasného – je len na smiech a len dokazuje, že sa v hodnotení nemýlim.
      Ako som písal už dávnejšie, nie si sám s knižnicou a ak by sa mi chcelo, vedel by som tu litánie vypisovať aj s citovanými dielami úplne bez problémov. Ale sa mi nechce.
      Spájať Grahama, Swaggarta, Robertsona, Hageeho a iných tzv. „televanjelistov“ s luďmi ako je Clifton Emahiser a podobne, môže zase iba človek neznalý veci.
      Hlavne ten Clifton, ten neskutočne zarába 😀 😀 😀
      Skús sa radšej fakt venovať slobodomurárstvu, než kresťanstvu a Bibliii, aspoň nebude tak očividné, že píšeš o veciach, o ktorých nemáš šajnu.

     • Čo má biblia a Vaše kydy, dohromady so slobodomurárstvom? A tomu samozrejme tiež nerozumiete.
      Tie šmajlíky prezrádzajú Vašu úroveň.
      S Vami skutočne je vhodné len skončiť, lebo “z prázdneho buka, len sova zahúka” a ja nemám o ničom ani ‘šajnu’.

 4. Vazeny vsetci,

  rozhodne Michal sa nevyjadril slusne, na co dostal rovnaku odpoved. Ale vyvolal vo mne niekolko myslienok ktore tu chcem odovzdat sirsej verejnosti.
  Slovo Arab, neznaci poloviciar ako to napisal Michal. Avsak slovo Semita – ano. Pozrtie sa v anglictine polokruh je semicircle, polociarka- semicolum. S toho vyplyva ze semita je poloviciar. Zaujimave ze miesanci medzi americkimi indianmi a belochmi sa po anglicky volali mestic, po spanielsky mestico a po francuzsky Metis.
  Zoberte si tieto dve slova Metis a Semit, staci len prehodit niekolko pismen a dostanete slovo toho isteho vyrazu.
  Cize aj taketo slovne hracky nieco odhaluju.
  Otazska je koho miesancami semiti a teda aj Arabi su? Odpoved: Boli dve skupiny Kaukazoidov, severni Kaukazania- cize Arijci, alebo Europania, ktory sa pomiesanim s tmavymi Indami-Dravidami alebo tamilcami na uzemi Indie vytvorili Indo Arijsku skupinu. Juzni Kaukazania alebo Armenoidi, mali tie iste crty tvare ako severni kaukazania len o nieco tmavsiu plet. Do oblasti Arabie Felix cize oblast jemenu a Omanu sa v davnej dobe nastahovali Tamili-Dravidi tmavy Indovia a tu sa premiesali z Armenoidmi, tak vznikla juzna tmavsia plet Arabov. Na severe doslo k premiesaniu Armenoidov s turkami Irak, Jemen a ciastocne aj Syria. Avsak zaujimava tu je najma Saudska Arabia, kde mnozstvo obyvatelov ma takmer bielu plet a europske crty. Ako k tomu doslo. Je mozne ze az sem sa dostali Chetiti, cize severni Kaukazania Arijci a premiesali sa s juznymi Kaukazanmi Armenoidmi. Vdaka Islamu boli tito vsetci asimilovany do jedneho arabskeho jazyka a civilizacie, ale aj dnes su badatelne rozdieli medzi nimi.
  Uplne na zaver aby som sa vratil k Metisom a to by malo zaujimat aj pana Sitra Ahru nakolko zije v Kanade. Rebelia Metisov mala za nasledok vznik modernej Kanady. Lebo dovtedy prerijne provincie Manitoba, Saskatchewan a Alberta boli len sucastou Severozapadneho teritoria. Oni vsak cheli pre tieto tri nove provincie rovnake prava, ako mali Ontario, Quebec a Britska Kolumbia. A tak pomohli vytvorit zaklad novej modernej Kanady. Na nestastie dneska po opiceni sa po USA az prilis modernej.

  • Christian Freeman

   No, tieto tvoje slovné hračky sú na úrovni priaznivcov tzv. „slovansko-árijských Véd“ – inými slovami, úplne mimo.
   Hebrejský výraz „arab“ znamená počerný, snedý. V prenesenom význame môžeme povedať „nebiely“ (ak chceme).
   Výraz „semita“ nemá nič spoločné s polovicami, to už môžeš tvrdiť že Semiti pochádzajú zo Semíl, lebo „semi“ 😀 Semita je potomok patriarchu Sema. To vie každý, kto si dal tú námahu aspoň pár kapitol zo začiatku Biblie prečítať.
   Na ďalšie fantazmagórie je škoda reagovať. Znôška blbostí.

 5. http://www.bing.com/videos/search?q=old+transvaal-song&FORM=VIRE4#view=detail&mid=EE84AC5C79D3A10A2479EE84AC5C79D3A10A2479

  A tu mam nieco pre svargu old Transvaal, pesnicka v afrikancine. Prislo mi to na um ked som pred rokmi cestoval v autobuse a jeden stary australcan, sa dal so mnou do reci. Spomenuly sme aj Juznu Afriku a on si spomenul, ze jeho otec bojoval v Burskej vojne mal aj ustnu harmoniku a tak mi zahral a zaspieval old Transvaal ale po anglicky. Prijemne pocuvanie.

 6. “Na tom nie je nic nepochopitelne, alebo sa mylim?”
  Mám obavy, že ano. Zrejme Vám nie je známy tzv. ‘family Tree” Adama a Evy.
  Ak áno, neploietol by ste Noe- ho
  prípadne Sema (nech je po Vašom, po slovensky), s Abrahámom, ktorý sa zjavil ďaleko po Semovi a rozhodne nie ako jeho potomok a prišiel do Kanaanu ako cudzinec, zo Sumeru. Biblická chronológia dáva Abrahána do roku cca. 2000 B.C.E. Ale mal by ste vedieť aj to, že v príbehu Genesis, nie je nič špecifické, čo by sa mohlo definitívne vzťahovať na známu históriu vovnútri, alebo mimo Kanaanu, v zaciatkoch druhého tisícročia B.C.E.
  Ako výsledok, “je široko uznávané, že tzv. ‘patriarchal/ancestral period’ je neskorší liteárny ‘konštrukt” a nie obdobie skutočnej histórie pravekého sveta”. (Professor Paula McNutt).
  Sem-tam sa teda musíte podívať aj do inej literatúry, nielen do mytológie zvanej “biblia” a dokonca ju brať vážne, ako “božie slovo”. Ale ako Vás už poznám, Vy sa už nezmeníte.

  Neviem chlapče, prečo mi stále tykáte,
  ale zrejme je to dané Vašou úrovňou a asi, ako bývalý komunista, si vyrovnávate kompexy Vašej menejcennosti, čo bolo pre nich chharakteristické, preto sa tykalo, chrapúň vzdelanému a domovník riaditeľovi nemeocnice.
  A tiež nie je mi jasné, prečo si stále namýšľate, že ste jediný, ktorý číta a správne rozumie tým nezmyslom, v tej vašej ‘biblii’. Tým ste známi, každý jej rozumie ináč, ale každý samozrejme správne, či je to B.Graham, J, Swaggart, P. Robertson, J. Hagee, alebo C. Emahisher – a mnoho iných tzv. ’kazateľov’.
  Ale pre každého z nich, je to samozrejme výborný biznis!

 7. Čo má biblia a Vaše kydy, dohromady so slobodomurárstvom? A tomu samozrejme tiež nerozumiete.
  Tie šmajlíky prezrádzajú Vašu úroveň.
  S Vami skutočne je vhodné len skončiť, lebo “z prázdneho buka, len sova zahúka” a ja nemám o ničom ani ‘šajnu’.

Pridaj komentár