Domov / Hlavná strana / Z domova / Koho vlastne zastupuje poslankyňa Beňová?

Koho vlastne zastupuje poslankyňa Beňová?

monika_flasikova_benovaV čase, keď na Slovensku práve prebieha debata o doplnení ústavy a bol vykonaný prieskum verejnej mienky, z ktorého vyplynulo, že až 8 z 10 (81,7%) respondentov súhlasilo s tým, aby bola Ústava SR doplnená o dve vety („Manželstvo je jedinečným zväzkom jedného muža a jednej ženy. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru.“), tak v tomto čase europoslankyňa Beňová vystúpila v Európskom parlamente s úplne opačným názorom.

Vystúpila ako zástupca Slovenska bez oficiálneho mandátu. Vystúpila len na základe vlastnej iniciatívy a osobného názoru. Žiada sa mi napísať, že zneužila svoje postavenie na súkromné ciele. To zadáva príčinu na okamžité odvolanie poslankyne z jej doterajšieho postu z dvoch nasledujúcich dôvodov:

1. Ako zástupca Slovenska smie v Európskom parlamente presadzovať len a len záujmy Slovenska. To na základe mandátu od vlastných občanov a oficiálnych stanovísk väčšiny Slovákov.

2. Pokúsila sa bezprecedentne zneužiť ostatných poslancov Európskeho parlamentu na presadenie záujmov vlastnej skupiny tak, že poslancom navrhla riešenie nie na základe všeobecnej rozpravy jednotlivých členských krajín a jej konsenzuálneho výsledku, ale na základe zákerného zneužitia moci, ktorou tento orgán disponuje. Silou tak potom vnútiť všetkým národným vládam zapracovať doma povinnú legislatívnu normu bez ohľadu na potreby a názor obyvateľov tej ktorej krajiny.

bratislava-protest-gay-flasikova

Ako Monika Flašíková Beňová chcela obísť riešenie problému na Slovensku, dobre si vedomá toho, že na Slovensku sú ľudia naladení presne naopak, si pozrite v nasledovnom videu:

Autor: luko, www.protiprudu.org

O ::prop

28 komentárov

 1. odporna zidovsko-estebacko-smeracka ropucha. dufam, ze tam zanedlho skonci 🙁

 2. Ako sa oslaveuje Nový rok v Európskom parlamente…Flašíková Beňová je tam tiež…

 3. Otázka je, ako sa také niečo môže narodiť.Takéto zvrátené tvory sa v tomto židomurárskom, humanistickom bahne idú zblázniť z tej svojej osvietenosti.

  • Nemyslim si ze clovek sa narodi jebnuty, a do takejto miery uz vobec nie. Kadejake spolocenske vplyvy, vychova, prostredie, hlavne chut po moci a falosnych eurodolaroch vyprodukuju taketo nieco. V EU parlamente je takehoto spolocenskeho odpadu urcite viac, pravdepodobne vacsina.

   • Človek sa narodí so svojim genetickým kódom, kde sú prírodou zakódované jeho vlastnosti.
    Ak
    je to genetický kód Neandertálca, ktorého neurobiológovia nazývajú „PSYCHOPATOM“,
    tak
    tento hominidný druh má biologicky inak stavaný mozog, než Homo Sapiens.
    Nenandertálec má
    v prefrontálnej a orbitofrontálnej časti mozgovej kôry menej mozgovej hmoty,
    čo
    sa prejavuje nedostatkom empatie, súcitu, atď,
    ale
    patologickou CHAMTIVOSŤOU, KLAMANÍM, PODVÁDZANÍM, KRADNUTÍM, atď….
    viď:
    http://elyna.wz.cz/jak_rozeznat_psychopata.htm

    Je to biologická vada, ako aj napr. homosexualita-vadná chromozómová väzba.

    A pravda je taká, že tento menejcenný hominidný druh-PSYCHOPATI-NEANDERTÁLCI
    ovládli našu planétu Zem.

    Viď:http://www.cez-okno.net/clanok/ponerologia/pravda-k-moci-psychopati-vladnou-nasemu-svetu

    Nikto im nechce ubližovať, ale ak sa necháme týmto menejcenným homidným druhom ovládať,
    tak
    sme IDIOTI, ktorí si nič lepšieho ani nezaslúžia !!!

    • Cakal som ze sa ozves. S faktom ze na vysokych postoch sa to hemzi psychopatmi suhlasim. Co sa mi ale nepaci je tvoja definicia psychopatie ako cisto genetickej zalezitosti. Je to len ich vyhovorka, ktoru mozu pouzit na svoju obranu „my za nic nemozeme,narodili sme sa tak“. Podobne to je aj s homosexualitou a inymi odchylkami od normalu. Skor sa priklanam k nazoru ze podobne individua su len produktom negativnych vplyvov spolocnosti.

     „Kromě poruch osobnosti geneticky a hormonálně podmíněných (vrozených) nebo způsobených úrazem či jiným poškozením mozku existují také změny osobnosti například vlivem citové deprivace v dětství nebo vlivem dlouhodobého stresu nebo mimořádně traumatizujícího zážitku. Tyto psychogenní poruchy mívají odlišnou strukturu než vrozené poruchy.“
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Psychopatie

     • Ale ano, naprosto s tebou súhlasím. Samozrejme, že existuje aj tzv.sekundárna psychopatia,
      ktorá nie je geneticky podmienená.
      A
      dokonca existujú aj normálni , ovšem bezcharakterní ľudia, ktorí zo zištných dôvodov
      slúžia
      geneticky daným psychopatom a podľa ich vzoru sa sami chovajú ako psychopat,
      bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

      Ibaže, nebyť primárnej- geneticky danej psychopatie, nemali by títo komu slúžiť.

     • Zaujímala by ma jedna vec. Dokážeš napísať aspoň jeden príspevok, v ktorom by sa nenachádzalo slovo so základom „psycho“? 😀

     • Čítam si jeho príspevky už vyše roka. Zatiaľ to nedokázal.

    • Súhlasím …… presne tak !

 4. táto špina je platená z našich peňazí, hodil by som ju tigrom, nech sa nažerú. sviňa zapredaná !

  • Monika Flašíková Beňová, nemôže byť sviňa zapredaná, pretože svoj chazarský národ bráni a obhajuje. Na nás Slovákov, ktorí sme pod diktátom cudzej chazarskej inteligencie, vykríka: “Hanbite sa, vy hajzli,” a najvyššie záujmi svojích súkmeňovcov plní ochotne do bodky. Tak ako a komu sa teda zapredala?? Flašíková je sviňa ale nie zapredaná.

 5. Pedofilnu bestiu treba hodit korejskym psom aj spolu s uchylnym mafianskym zlodejom Fedorom . Zlodejska, pedofilna dvojica , ktora by v pravnom state uz davno brucala .

  Bohuzial tato primitivna a obmedzena slempa , co si len nedavno tazko – horko kupila maturitne vysvedcenie vystupuje v europarlamente a svojimi tupymi estebackymi zvratkami dehonestuje vsetkych slovenskych obcanov.

  Podakujme sa za to smerackej pedofilnej , zlodejskej bande.

 6. Monika Flašíková Beňová, nemôže byť sviňa zapredaná, pretože svoj chazarský národ bráni a obhajuje. Na nás Slovákov, ktorí sme pod diktátom cudzej chazarskej inteligencie, vykrýka: „Hanbite sa, vy hajzli,“ a najvyššie záujmi svojích súkmeňovcov plní ochotne do bodky. Tak ako a komu sa teda zapredala?? Flašíková je sviňa ale nie zapredaná.

 7. Kdo ta kedy mnel, ze ta do zavesu neutrel! A taketo pip reprezentuju Slovensko. Jaj, to reprezentuje v chlieve, kde patri aj ona sama. Tak nic.

 8. Pravdepodobne narazas na jej neslavne vystupenie na Zamockej kde ako sucast skupinky INAKOSTi a „vyznamnych“ povalacskych osobnosti tretieho sektora platenych zahranicim naziapala na p. doborovodskeho a pred vsetkymi vyse 200 ludmi ho urazala a znadala mu do hajzlov .

  Soo skupinkou asi 20 ludi prehradila ulicu a provokovala protestujucich k stretu . Ku vsetkemu boli pripravene kamery roznych zahranicnych televiznych stabov (ORF, CT a pod.) ktori mali pripadny konflikt natacat . Vsetci sa na miesto stretu priviezli autami , cize PROVOKACIA bola dopredu dlhodobo planovana min od casu kedy sa tretosektorova zahranicna mafia dozvedela od tajnych sluzieb oo konani protestu .
  Nsvedcuje tomu aj neprimerane velke mnozstvo novinarov , ktroych bolo viac ako ucastnikov demonstracie .

  To , ze je tato tretosektorova mafia riadena z jedneho centra potvrdzuje heslo , ktore bojovnici za legalizacie pedofilie a drog vykrikovali .

  REVALI centralou vytvorene heslo : “ Toto je nase mesto “ .

  Toto iste heslo revu aj ozbrojeni zabijaci tzv. Klickovi demonstranti plateni zahranicim v Kyjeve: „Toto je nase mesto “ !

  Niekto tu s nami – obcanmi Slovenska hra velmi spinavu hru . A Smer je jej hlavnym akterom.

  • Nesúhlasím s poslednou vetou „A Smer je jej hlavnym akterom.“. Smer len vyčnieva, lebo vládne, tak ako vyčnievalo svojho času SDKU alebo HZDS či KDH.

   Centrum je to, čo by nás malo zaujímať.

 9. Flašíková je psychopatická piča.
  Ale každý človek má kladnú, aj zápornú stránku. Napríklad taký Flašík – je to zlý človek, ale na druhej strane dobrý kokot.

 10. Ďakujem za Váš tu prejavený hnev a pohoršenie – pomáha mi to lepšie sa vyrovnať s mojimi pocitmi.
  Aby som vzniknuté napätie, zhnusenie, spravodlivý hnev a vlastne celú, nám všetkým veľmi nepríjemnú, „EÚ-epizódu“ súdružky M.F.B. trochu odľahčil, ponúkam k danej téme jednu príjemnú Lokomotívu:

 11. Mimochodom. Môže mi niekto vysvetliť prečo sa tu preberá krava Beňová a homosexuáli, keď je na Ukrajine revolúcia?

  http://www.youtube.com/watch?v=0DxkDiAcSF8

 12. Coooo,

  Flasikova sa ide zenit ?

Leave a Reply