Domov / Hlavná strana / Komentáre / Kevin Barrett: Putin vyvoláva v NWO strach z boha

Kevin Barrett: Putin vyvoláva v NWO strach z boha

Russian President PutinV nadväznosti na krymské referendum za nezávislosť Hillary Clintonová tvrdí, že ruský prezident Putin je „nový Hitler.“ Zbigniew Brzezinski, bývalý poradca Národnej bezpečnosti súhlasí, pričom Putina nenazýva len ďalším Hitlerom, ale tiež násilníkom, hrozbou, mafiánskym gangstrom a Mussolinim. Západné mainstreamové médiá tieto detinské nadávky opakujú.

Prečo sa celý establišment Západnej zahraničnej politiky tak obáva Putina?

Pretože Putin sa stavia proti Západnej agresii – nie len na Ukrajine, ale tiež v Sýrii a Iráne. Pokračujúce snahy Západu o destabilizovanie týchto a iných krajín sú len najnovšími príkladmi desaťročia starého vzoru agresie. Dlhodobý cieľ: úplné zničenie tradičných národov a hodnôt a vytvorenie svetovej diktatúry Nového svetového poriadku.

Od puču v Iráne z roku 1953, zorganizovaného CIA a MI6, využíva Západ ten istý recept na zvrhávanie legitímnych, no nespolupracujúcich lídrov: najprv sabotáž ekonomiky krajiny. Potom podplatiť skorumpovaných armádnych funkcionárov a násilníkov a zaplatiť dav na vytvorenie chaosu v uliciach. Ďalej (tento krok je dobrovoľný), podnecovať násilie pomocou zaplatenia ostreľovačov, aby strieľali do davov – a možno aj odpáliť nejaké bomby. Nakoniec, vyslať skorumpované vojenské jednotky a gangsterov na zvrhnutie legitímneho vodcu cieľovej krajiny, zavraždenie alebo uväznenie jeho podporovateľov, inštalovanie Západnej bábky na jeho miesto – a oznámiť, že „poriadok bol obnovený.“

CIA toto urobilo demokraticky zvolenému iránskemu premiérovi Mosadekovi v roku 1953, indonézskemu prezidentovi Sukarnovi v roku 1965 a čílskemu premiérovi Allendemu 11. septembra 1973. Tú istú vec urobili legitímnemu prezidentovi Ukrajiny Viktorovi Janukovyčovi pred pár týždňami. Neokonzervatívny aparátčik na zmeny režimu Victoria Nulandová (asistentka amerického ministra zahraničia) bola prichytená pri priznaní, že USA minuli päť miliárd dolárov na zvrhnutie demokraticky zvolenej ukrajinskej vlády; a vedúcu zahraničných vecí EÚ Catherine Ashtonová bolo na nahrávke počuť, ako diskutuje o „novinkách“, že ostreľovači z námestia Majdan boli súčasťou Američanmi sponzorovaného puču.

Ukrajinci by sa mali báť. Američanmi sponzorované puče sa veľmi rýchlo môžu zvrtnúť na veľmi krvavé.

Puč zorganizovaný v Indonézii v roku 1965 bol jedným z najväčších holokaustov v histórii. Podľa profesora histórie z Princetonu Bradleyho Simpsona, ktorého citovala Jakarta Globe: „USA a britská vláda urobili všetko, čo bolo v ich silách aby zaistili, že sa indonézska armáda dopustí masového zavraždenia“ viac než jedného milióna ľudí po puči proti Sukarnovi. Väčšina obetí bola pred zavraždením mučená. Zoznam ľudí, ktorí mali byť mučení a zavraždení, dodala CIA svojím najatým indonézskym hrdlorezom. Keď sa toto dialo, päť ročný Barrack Obama žil v Indonézii so svojím nevlastným otcom Lolom Soetorom, ktorý pracoval pre amerických masových vrahov.

To je pravda: Obamov nevlastný otec bol páchateľom holokaustu.

V roku 1971, po puče CIA v Čile americký poskok Pinočet zavraždil 3 000 ľudí a umučil 30 000. Tieto akcie plne podporovali americkí sponzori, ktorí vycvičili a zaplatili hrdlorezov a mučiteľov.

Veľká obeť v Sýrii sa tiež dá chápať ako ďalší pokus o Američanmi sponzorovaný puč.

Američania riadení NWO a ich Západní spojenci zabili v týchto pučoch, intervenciách, destabilizačných kampaniach a nevyhlásených vojnách desiatky miliónov. Podľa knihy Andrého Vltčeka a Noama Chomského, O Západnom terorizme, celkový počet zabitých od druhej svetovej vojny 50 miliónov ľudí. Ak k tomuto číslu pridáme počet umučených, týraných, neprávom uväznených, nútených utečencov, alebo tých, ktorých životy zruinoval Západní terorizmus, dosiahne počet obetí stovky miliónov.

Dnes sa zdá, že sa americkí teroristi a ich spojenci z NATO zaujímajú o inštalovanie bábkových vlád menej, než o sužovanie celých národov v chaose. Puč CIA a NATO proti Kadáfímu zničil Líbyu ako moderný štát. Západom podporovaný teror pod cudzou vlajkou v Iraku túto krajinu rozdeľuje. Sýria je decimovaná Západom podporovaným pokusom o zvrhnutie Asada. Venezuelu tiež destabilizujú snahy o puč, podporovaný CIA.

V skratke, Nový svetový poriadok – tieňová skupina svetových bankárskych oligarchov usilujúca sa o vytvorenie svetovej diktatúry – sa pokúša zvrhnúť každého lídra na svete, ktorí vzdoruje. Ruský prezident Putin vzdoruje. To preto mu Západná propagandistická mašinéria nadáva.

Je treba poznamenať, že Rusko a Irán – dva národy, ktoré najúspešnejšie vzdorujú zmene režimu NWO – tak robia v mene božom.

Podľa katolíckeho intelektuála E. Michaela Jonesa, iránska revolúcia z roku 1979 bola otvárajúcou salvou globálnej vôle proti sekularistickému zničeniu tradičných hodnôt. Ako zvolenie Ronalda Reagana v roku 1980 (riadeného rozhorčením Američanov kvôli takzvanej sexuálnej revolúcii) a vzostup hnutia Solidarita v Poľsku (ktoré odporovalo komunistickému ateizmu), vytvorenie Islamskej republiky Irán bolo medzníkom signalizujúcim koniec vlny militantného sekularizmu a ateizmu 20. storočia – a oživením tradičných náboženstiev.

Prezident Putin sa teší v Rusku ohromujúcej popularite kvôli jeho obrane tradičných náboženských hodnôt. Vo svojom Stave národa prednesenom v decembri minulého roka Putin povedal: „Mnoho euro-atlantických krajín sa vzdialilo od svojich koreňov, vrátane kresťanských hodnôt… Sleduje sa politika, ktorá kladie na rovnaké miesto deti s viacerými rodinami a partnerstvá rovnakého pohlavia, viera v boha a Satana.“

Putinova zmienka o satanizme bola ostrým pokarhaním elít Nového svetového poriadku, ktoré – hoci pretláčajú militantný sekularizmus v krajinách, ktoré sa pokúšajú podkopať – sú výkladnou skriňou satanistov. Každý, kto o tom pochybuje, by si mal dať do vyhľadávača meno „Lt. Col. Michael Aquino.“ Aquino, netajaci sa satanista a obvinený masový zneužívateľ detí, bol ocenený za svoje zločiny proti deťom vyznamenaním za šéfa psychologických vojen pre armádu USA. (Pre pozadie satanistickej medzinárodnej elity a jej takmer úplnú kontrolu Západných inštitúcií si prečítajte knihu Nicka Bryanta, Franklinov škandál spolu s prácou kanadského učenca Henryho Makowa.)

Šokoví vojaci vojny NWO proti náboženstvu a tradíciám (a Rusku a Iránu) sú neokonzervatívci. Terorista operácie Gladio Michael Ledeen vysvetľuje: „Tvorivá deštrukcia je naším prostredným menom, tak v našej spoločnosti a mimo nej. Trháme starý poriadok každý deň, od podnikania cez vedu, literatúru, umenie, architektúru a divadlo po politiku a právo. Naši nepriatelia vždy nenávideli túto víchricu energie a tvorivosti, ktorá ohrozuje ich tradície (nech sú akékoľvek) a zahanbuje ich za ich neschopnosť držať krok… Musíme ich zničiť, aby sme postúpili v našej historickej misii.“

Putin zastavuje „tvorivú deštrukciu“ NWO v Sýrii a na Ukrajine. Je súčasťou rastúcej koalície odporujúcej NWO – nie len náboženských tradicionalistov, ale tiež progresívnych antiglobalistických síl, vrátane antiimperialistov v Latinskej Amerike, inšpirovaných Hugom Chávezom.

Čelíme epickému boju medzi tými, ktorí zastávajú posvätné hodnoty, ako spravodlivosť a mravnosť a tými, ktorí túžia po zničení všetkých hodnôt.

Boh žehnaj prezidentovi Putinovi, ktorý vyvoláva v Novom svetovom poriadku strach z boha.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Dr. Kevin Barrett, PressTV

Poznámka redakcie:
Prečítajte tento článok prosím pozorne a vyvodzujte z neho správne závery.

O ::prop

10 komentárov

 1. Súvislosti: Výzva ukrajinským slobodomurárom a členom rôznych „rádov“

 2. Podľa blogera „normena“ asi Putin číta priveľa talmud a kabalu a jarmulka mu zatienila aj to málo,čo dostal nadelené:):):)

 3. Neviem, nakolko je Putin krestan, ale pochopil jednu vec, ak chces narod zjednotit, daj mu ideologiu, za ktoru sa bude bit!!!

 4. Staňte sa členmi Lóže slobodomurárov a Dajte Like našej Lóži konkurencii Lóže Tolerancia a Lóža Humanizmus v Bratislave. Aj Lóža B’nai Brith prepadá panike. Chlapci z NWO a Bilderbergu sú úplne zmätení z takej konkurencie. https://www.facebook.com/telgartskaloza

 5. Toľko pravdy naraz a len kúsok klamstva na otrávenie. Tak sa robí manipulácia.

  Tu je zoznam otravy:
  „Ukrajinci by sa mali báť.“ – nie! Mali by pochopiť čo majú robiť dokonca hovorím aj o tích lenivcoch z nacionalistoch (prečo je taký rozdiel medzi Ukrajincami a Rusmi?( viem približnú odpoveď zodpovedajúcej časti mozaiky ale zistite si to))

  Solidarita v Poľsku – ktorá bola riadena ako baranidlo pre rozklad komunistických štátov (nie ideologie) – pamätajte tie svine podporujú často obidve strany konfliktu pričom obidve strany konfliktu sú zlo (len jedna lepšie sa ukazuje ako krajšia navonok)

  kresťanských hodnôt – pozor tieto hodnoty sú už predkresťanské, kresťanstvo zo svojou knihou (biblia) je len odnož židovskej viery s úpravami na vznik ovečiek na porážku (doslova)
  Heh. Koho prišiel zachrániť Ježiš pred dedičným hriechom. Neprišiel ku slovanom neprišiel ku sasom ani iným „národom“ ale prišiel zachrániť židov pred dedičným hriechom. t.j. pred hlavným židovským programom. „Budeš žňať tam kde si nesial,….“. „cudzincovi dáš na úrok ale bratovi nie…“ – (voľná citácia nespomeniem si presne, ja také programy nepotrebujem)

  ps. všimnite kedy bol zahájený prevrat v Iráne 14. augusta 1953 a kedy zabili?/zomrel Stalina 5. marca 1953, To je rovnaká náhoda ako začiatok prvej svetovej a vznik FED-u. (28. júla 1914 – koniec 1913 )
  Samozrejme prípravy trvali dlhšie ale….

Leave a Reply