Domov / Glosované správy / José, čo ty na to?

José, čo ty na to?

1.9.2013;Slovensko: Podľa výskumného inštitútu talianskeho zväzu malých a stredných podnikov CNA sa počet ľudí bez práce v krajine do konca roka 2013 zvýši o 400-tisíc na rekordných 3,5 milióna. Miera nezamestnanosti medzi mladými ľuďmi dosiahla v júni rekordných 39 %. Už to začínaš chápať José? To už nie je o zakrivení banánov alebo zakázaní žiaroviek. To je výsledok tvojej (a ostatných euromuchachos) vízie nechať kopulovať slona s čivavou. Čo si José čakal, že sa stane? Podarila sa ti asi len jediná vec. Nemusíš kupovať toaletný papier. O čistotu tvojho análu sa starajú tvoji verní z menších štátov. Dokonca sa aj bijú za to, kto to vylíže lepšie. No čo už, keď neprší aspoň kvapká…Ale pozor, raz príde niekto s uhlovou brúskou a bude to bolieť.

O oliolijanko

4 komentáre

  1. Pozoruhodné, že papuliari prišli na to, že verní z malých štátov usilovne čistia… ale to robite aj vy papuliari spoločne aj goeilou pravicou.Zahmlievate pravdu a úskočne podľa talmudských pravidiel oslavujete lesk zlatého tešata.Keď pozerám zionmédia ,alebo vaš popapuli mám dojem ako by za mikrofónom sedel Sulik s Figeľom.

    • Človeče norman, odhalil si nás. Áno toto my robíme a taký sme ti mi tu na PROPe zapredanci. Poradím ti, nečítaj nás a ani sa k nám nepriblíž. Neboli by sme ti totiž schopní zaplatiť psychiatrické liečenie.
      Ale norman vravím ti, už ti veľa nechýba. Lebo človek, ktorý ešte v dnešnej dobe rozlišuje pravicu, ľavicu a sleduje židovské sračkomety je prinajmenšom na Xanax (psychofarmatikum).

  2. oli,oli -63 vidiš si len v klietke a čo dokážeš zo seba vyprodukovať keď sa ti predloží pravda.Nerob si z toho také psychopatické problémy vy degeneranti to máte genetické v génoch
    šíriť zlobu, nenavisť,amorálnosť a vtláčať statočným a nevedomým ľuďom nepravdu cez vaše médiá, za ktoré dobré vám plati stryčko soroš.Váša činnosť je veľmi amatérska príznačna vášmu intelektu. Prosím vás nezaťažujte PROTIPRÚDU vašími vyplodmi,ktoré vám cez sito overujú akrobati z IVO.

Leave a Reply