Domov / Hlavná strana / Komentáre / Jedným slovom – šialenci

Jedným slovom – šialenci

protest-farmariAk by sa našiel psychológ, ktorý by zhodnotil vystupovanie politikov Európskej únie, musel by logicky prísť k jedinej diagnóze – sú to šialenci ergo blázni. Van Rompuy pri oslavách výročia pádu Berlínskeho múra povedal, že pojmy vlasť a rodina patria na smetisko dejín. Také niečo nemôže povedať normálny človek. To, čo stvárali tzv. politici EÚ na Maidane v Kyjeve , to nerobili ani Hitlerovci, keď obsadili Kyjev, hoci tiež volali Ukrajincov do Európy, do Nemecka.

Ale okrem nich tam vystupovali aj ďalší skrachovanci, či už to bol už McCain, na ktorom evidentne zanechalo stopy, keď ho ako pilota US Army zostrelili nad Hanojom, došuchtal sa do Kyjeva aj nedoštudovaný lesník, neustále unavené knieža Schwarzenberg, ktorý by mohol byť predlohou novodobého Švejka v čase globalizácie. Aj Walesa sa tam objavil, aby sa pripomenul a tak možno menovať aj ďalších. Chýbal už len Dzurinda s Miklošom. Bolo to skutočne neuveriteľné divadlo, ako si na území suverénneho štátu robia čo chcú tancujúce figúrky a figuríny a hovoria o akýchsi hodnotách, ktoré sa snažili Ukrajincom nanútiť.

Zabudli povedať, že napríklad podľa Eurostatu v tej vysnívanej Európe žije takmer 125 miliónov ľudí na hranici biedy, že nezamestnanosť mladých dosahuje katastrofické čísla, že najviac ľudí sedí vo väzeniach USA, ktoré pokojne možno nazvať gulagmi. Veľmi iniciatívni Litovčania tiež zabudli povedať, že u nich sa už neoslovujú rodičia „otec a mama“, ale rodič č. 1 a rodič č. 2. Poliaci tiež nepriznali, že v škôlkach /neuveriteľné v katolíckom Poľsku/ obliekajú pokusne chlapcov do dievčenských šiat a dievčatá do chlapčenských a tí potom doma hovoria, že sa im to páči a chcú to. Nikto Ukrajincom nepovedal, že Najvyšší európsky súd pred pár dňami rozhodol, že štáty EÚ musia podporovať homosexualitu rovnakou mierou, ako podporujú manželstvo. Slovenskí škrabáci s natvrdnutou hlavou písali, že Janukovič sa predal Putinovi za tridsať strieborných, hoci Putinovi môže byť ľahostajné, či podpíše Ukrajina asociačnú dohodu s EÚ, pretože do EÚ ju aj tak neprijmú a žiadny bezvízový styk Ukrajinci nedostanú ani za ďalších 15-20 rokov, tak ako mnohé iné štáty, ktoré dávno asociačnú dohodu podpísali.

Celá dohoda medzi Ukrajinou a Moskvou spočívala len v tom, že blízkemu národu Ruska hrozil absolútny krach. Putin ich zachránil tak na rok a Ukrajinci sa musia z toho dostať sami. Alebo sa Ukrajina naozaj rozdelí na dve či tri časti. Ukrajina teraz môže jednať s EÚ na úrovni, tak isto s MMF. To samozrejme nie je po chuti EÚ, lebo chceli Ukrajinu holú a takmer zadarmo. Tak ako Slovensko, ktoré Dzurindistan predal pod cenu a nikomu sa ani vlas na hlave neskrivil.

Ale slovenskí škrabáci skutočne píšu za „tridsať strieborných“, inak sa ich bludy nedajú nazvať. Ten Kyjevský Maidan bol jednoznačne pripravený dopredu, ibaže akosi sa roztápa, bežní zvedaví Kyjevčania po návšteve tohto „cigánskeho tábora“ ako vravia „nada prijimať duš“ teda okúpať sa, či osprchovať, stovky či tisícky už „prechoreli“ aj Ruslana už maróduje, nuž piť vodku a každú noc spievať, nie je bohviečo. Rovnako ako stavať ľadové barikády. Ak by sa to odohrávalo v lete, musela by tam nabehnúť deratizačná jednotka.

Zaujímavé je, že z našich médií sa nič nedozvieme o belgických, či francúzskych “maidanoch” so stovkami traktorov poľnohospodárov, ktorých v zime rozháňa polícia studenou vodou a obuškami. Tí zasa demonštrujú proti EÚ, kým kyjevský Maidan za EÚ. Tam nikto nepríde hovoriť o európskych hodnotách. Európa skutočne vďaka zbesnenej euro integrácii zošalela.

Pred novým rokom 2014 načim pripomenúť, kde pred 100 rokmi vypukla I. svetová vojna. V Európe, na Balkáne. A tak ďalšia môže vypuknúť na Maidane. Ako povedala Sára Rotschildová na smrteľnej posteli: Keď moji synovia chcú mier bude mier, keď chcú vojnu, bude vojna. Nuž a v Jeruzaleme nedávno napadol veľký sneh, musela pomôcť aj armáda, na tanky namontovala odhŕňače. Žid Nathan sa vracal z trhu a čakal na autobusovej zástavke, kde sa živo po rusky rozprávali mladí Rusi, ktorých je tam neúrekom. Nathan sa zadumal, sneh, tanky, Rusi. Volal mobilom domov svojej Sáre, že je zle, na ulici je plno snehu, chodia tanky a sú tu Rusi. „Sára ja som asi v gulagu.“ Nathan upaľuj domov, povedala som ti aby sa na trhu nepil tú lacnú ruskú vodku, povedala do telefónu Sára a zložila.

Chvalabohu na Slovensku budeme na Vianoce bez snehu, chvalabohu aj preto, lebo však nemáme už ani tanky, ešteže máme aspoň vodku… Ale šialenci všetci nie sme. Pravej ruke nového župana v Banskobystrickom kraji podpálili po inaugurácii župana auto. Nikto o ničom nevie, hoci všetci vieme, že tohto mládenca monitoruje kdekto a možno aj americký satelit. Najlepšie by urobil, keby vyhlásil svoju kandidatúru na prezidenta SR. To by aj taký suverén ako Fico poriadne znervóznel a NATO by obsadilo letisko Sliač, tak ako v roku 1968 okupačné armády. Šialenstvo evidentne už obchádza aj Slovensko, stačí si pozrieť, kto kandiduje na nového slovenského prezidenta.

Svätoboj Clementis

O ::prop

7 komentárov

 1. úplná pravda.

 2. Nie šialenci, ale psychopati. A na svoje velmi dobre platené miesta v eurobuzerantskej europskej unii boli dosadeni prave preto, ze su psychopati. Novy svetovy poriadok potrebuje mat na vsetkych vyznamnych miestach psychopatov. So zdravými ľuďmi by ten nový poriadok nebol dosiahnuteľný.

 3. Hemeroid van Rompuy patrí na smetisko dejín.

 4. Psychopat je príliš vzletny vyraz pre ten ludsky odpad.

 5. A blbé ovce-masa-, jedno v ktorom štáte, nemá ani poňatia čo sa robí.
  Zaujatí sú svojimi prízemnými blbosťami.
  Dá sa potom čudovať, že PSYCHOPATI ovládli svet ?

 6. MUDr. Koukolík ich nazýva deprivanti. Chýba im empatia a svedomie. Na internete som našiel aj úvahu o tom, že to sú vlastne neandertálci, ktorí sa prispôsobili životu medzi homo sapiens.Najväčšia chyba bude však asi v tom, že príliš často sa hovorí, že múdrejší ustúpi. Potom svet vyzerá tak, ako vyzerá. A bábkoherci – vodiči nastrčených bábok robia všetko pre to, aby ovce – masa zostala ohlúpnutá i naďalej.

 7. …niet co dodat.

  howgh.

Leave a Reply