Domov / Hlavná strana / EU / Jásira Arafata zabilo to isté rádioaktívne polonium ako Litvinenka

Jásira Arafata zabilo to isté rádioaktívne polonium ako Litvinenka

Názov správy: Jásira Arafata zabilo to isté rádioaktívne polonium ako Litvinenka
Kategória správy: Politika
Štát: EU
Text správy : Politika kompromitujúcej psyop sa opäť raz dostala na svetlo sveta: Jasira Arafata zabili tí istí ľudia ako Litvinenka, keďže použili tú istú metódu: rádioaktívne polonium 210. Bude sa najskôr jednať o nejakú formu Operácie Gladio pod kontrolou NATO. Na ich konto možno pravdepodobne pripísať autonehodu s následkom smrti Rakúskeho politika, alebo leteckú nehodu nežiaducého Britského politika.

V súvislosti zo smrťou Litvinenka spustili korpofašistické masmédia besniacu anti-Putinovskú propagandu. Tým ktorí si vedemosťami schladili hlavu a nešijú veci horúcou ihlou bolo jasné, že Putin nemal motív na vraždu Litvinenka. Jeho pozícia v Rusku bola, a je, pevná ako v službách a armáde, tak u bohatých a prostého ľudu. Nejaké tie straty ako Litvinenkova emigrácia sú súčasťou svetového poriadku, kde sa nehrá o fazuľky ale o „big money.“

Medzi tieto kompromitačno-vražedné kauzy možno zaratať Eliota Spitzera a jeho sexuálne záležitosti (keď mi manželka do telefónu, v tom čase, povedala o Spitzerovi tak som sa rozosmial), Blagojeviča v Illinois- ako guvernér oznámil, že štát Illinois nebude robiť biznis s bankami ktoré dostali peniaze od štátu a o 3 dni mali na neho kauzu, Texaský guvernér Rick Perry a jeho korupčné obvinenia po tom ako hrozil, že Texas vystúpi z Únie, Dominique Straus-Kahn atď.

Späť k Arafatovi. Pozostalí požiadali Švajčiarskeho vedca o preskúmanie vecí ktoré používal Arafat tesne pred smrťou a ten našiel stopy neprírodného plutónia 210 na jeho „arafatke“, zubnej kefke, a najvyššie hodnoty vo veciach s telesnými tekutinami.

Pozostalí po Arafatovi požiadali Francúzko o začatie vyšetrovania vo veci vraždy Arafata.

S Arafatom im to vyšlo, na nič sa neprišlo a tak to použili na Litvinenkovi. Vrah sa vracia na miesto činu, úspešné metódy sa opakujú. Vo filme Čierny baróni sú vrahovia z Wall Streetu spomenutí. Vtedy sme sa smiali komunistickej propagande, dnes už chápeme.

Zaslal (meno/nick) Juraj Smrek
Zdroj správy:  http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-19402767

O oliolijanko

Leave a Reply