Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Izrael má Nemecko a Irán zničiť jadrovým útokom

Izrael má Nemecko a Irán zničiť jadrovým útokom

nuclear_weaponsPravicovo radikálne izraelské noviny „Israel National News“ zverejnili v utorok mienkotvorný komentár, v ktorom sa žiada, aby Izrael napadol Nemecko a Irán atómovými bombami. V článku sa píše, že len nukleárnym zničením Nemecka a Iránu zhodením 20 až 30 atómových bômb môžu izraelci zamedziť zničeniu štátu.

„Ak nepôjde Izrael cestou Tóry,“ píše autor Chen Ben-Eliyahu po hebrejsky, „bude ťažkým úderom skoro úplne zničený a prežijú len niektorí.“

Aby sa tomuto zabránilo, musí Izrael rovnocenne reagovať. „Voči existenčnému ohrozeniu musíme odpovedať existenčnou hrozbou,“ píše autor, „nie prejavmi pred Kongresom USA. Musíme Iránu dať jasne na vedomie, že Izrael ich nukleárny program zlikviduje spolu s Teheránom a Isfahanom.“

„Keď sa nepriateľ rozpína, aby niekoho zničil, potom ho treba zničiť prvého: dvadsať, tridsať atómových bômb stačí, aby sme sa zabezpečili a práca je vykonaná,“ vyhlásil.

Pripomína Izraelcom ich zničenie, ktoré sa nacistom skoro podarilo, ako hovorí a žiada pomstu voči Nemecku, hoci Spolková vláda je vedľa USA najväčším podporovateľom Izraela.

Ben-Eliyahu požaduje obrátenie „konečného riešena“ a píše: „dvadsať, tridsať atómových bômb na Berlín, Mníchov, Norimberg, Kolín, Frankfurt, Stuttgart, Drážďany, Dortmund a tak ďalej, by zničenie zabezpečilo.“ V narážke na „Tisícročnú ríšu“ hovorí: „A táto krajina bude potom na tisíc rokov kľudná“.

Redakcia novín „Israel National News“ sa zdráhala reagovať na dopyty, prečo vôbec toto „vyjadrenie mienky“ zverejnila. Je to výraz čistej nenávisti jedného rasistu, ktorý vyzýva ku genocíde.

Takáto nanajvýš kriminálna požiadavka by nikdy nevyšla v západných novinách, ak by bola opačne formulovaná a mala za cieľ nukleárne zničenie Izraela.

Ben-Eliyahuove dôvody sa zakladajú beztak na lži, že Irán má program jadrových zbraní. Takýto autor patrí byť kvôli štvaniu národov a ospravedlňovaniu atómovej vojny obvinený, odsúdený a zavretý.

Čo však so svojim požadovaním po útoku s „dvadsať, tridsať atómovými bombami“ na Irán a Nemecko priznáva je, že Izrael vlastní arzenál atómových zbraní, čo doteraz sionistický režim stále vehementne popiera.

Tu je link k spomenutému článku

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: Freeman

O ::prop

9 komentárov

 1. Nemyslím si, že je vhodné, aby sa ktokoľvek vôbec pozastavoval nad tým, aké blúznivé fantazmagórie si nejaký Žid vypisuju vo svojich novinách, hlavne, ak to robí medzi svojimi a vo svojej krajine. Je to jeho právo, a my nesmieme ani len pomyslieť na to, aby sme mu takéto právo upierali. Nakoniec, ide len o nevinné táranie o nejakom „mesiášovi“a príprave Zeme na jeho prichod, o ktorom Židia už tisícročia snivajú, ako ím on konečne prinesie, časy večnej nadvlády nad svetom a obdarí ich tým, po com najviac túžia: nekonečné a neobmedzené užívanie si všetkých možných živočíšnych pôžitkov.

  Rovnako však aj mi musíme trvať na tom, že si my neprajeme, aby nám Židia diktovali, ako my máme žiť, aké hodnoty my máme vyznavať, aby ich médiá prestali štvať našich ľudí do vojny a nenávisti proti Rusku, vytvárať hystériu.
  A, samozrejme nesmú nám vyčítať, že aj my mame právo na naše sny.

  Ja, napríklad, už dávno snívam a túžim po tom, aby ľudstvo konečne objavilo jednu novú planétu niekde vo vesmíre, aby sme vyvinuli supertechnologiu, ktorá by nám umožnila preniesť najväčšiu prekážku židovskej svetovlady, Arijcov, na túto planétu, aby sme tam už konečne našli pokoj, aby sme ím tu nezavadzali, aby nemuseli vymyslať všakovaké scenáre, ako indiktrinovať naše deti vsakovakými pomýlenymi ídeami, a dokonca snívať o tom, že nás vyničia nuklearnymi zbraňami.

  Som za to, aby sme, v prípade, že sa taka planéta konečne nájde, odovzdali Zem Židom a všetkému, čo zo židovstva vzišlo: kresťanom, vyznavacom islamu, feministkám, marxistom, LGBTQ aktivistom, vyznavačom „moderného umenia“.
  To je moja idea o konečnom riešení všetkých otázok.

  • Možno, že to tak aj bude, len to „presťahovanie“ nezariadi človek ale Boh. Vezme svojich vyvolených a odvedie ich niekam preč, kde diabol nedosiahne. Zem nechá diablovi ako peklo spolu s jeho služobníkmi samozvane vyvolenými, lebo už Kristus povedal židom: Diabol je vaším otcom. To bude tá ich nadvláda nad celou zemeguľou.

  • Pred problémami sa nedá utekať a tento sen je smutný až to bolí. Keby k Vám domov sa nasťahovali nejakí paraziti tak počkáte kým niekto objaví nejaký iný dom kde sa budete môcť nasťahovať? Čo takto ich vykopať z vlastného domova a určiť kto je kde pánom?
   Nemyslíte, že aj keď berieme do úvahy tú vašu planétu (čo podľa mňa skôr my vyhynieme než sa taká nájde) objavíme tak sa neinfiltruje aj tam nejaký takýto Žid a bude pokračovať vo svojom veľdiele? S jedlom rastie chuť.

  • Význam tohoto výroku je približne zhodný s výrokom dnes už slovenského klasika: Sadneme do tankoch a pôjdeme na Budapešť!

   • Tvoj príspevok mi pripomenul druhú polovicu môjho názoru na tento svet.
    Tá prvá je zrejmá z mojich komentárov: som presvedčený, že dnešný svet je v zajatí diabolskej moci veľmi starého pôvodu, moci, ktorej cieľom nie je nič menšie a zločnnejšie, ako zastaviť a zvrátiť evolúciu človeka, totálne vykoreniť všetko, čo je v človeku ušlachtilé, zdravé, krásne a vznešené – zabiť v ňom iskru božskosti, ktorá jej jeho dedičstvom a totálne ho zhovadiť. Médiá, tzv. umenie, populárna zábava, školský systém, spoločenské vedy sa premenili na nástroj diabolskeho sociálneho inžinierstva.
    Moja druhá stránka:
    Aké úspechy diabolská moc dosiahla, je málokde vidieť lepšie, ako na Slovensku.
    Stačí sledovať, čo sa tu deje. Totálne zdegenerovaná, osprostená masa bírešskej chamrade, bez cti, morálky, tvorivosti alebo akýchkoľvek iných prejavov vyššieho clovecenstva.

    NIKDE inde na svete nevidieť toľko primitivizmu a ľudskej nenávisti a skazenosti, ako môže každý z nás vidieť napríklad na slovenských internetových stránkach, v ich diskusiách. Tie najsprostejšie urážky predsedu slovenskej vlády, ruského prezidenta alebo kohokolvek iného, koho si besná chamraď zoberie na mušku. Neštítia sa naozaj ničoho, ich obľúbenou metódou je komentovať v politických diskusiách fyzický stav človeka, urážať rodinu aj vysmievať sa zo zdravotného stavu. Dokonca aj v diskusii k článku o živote slimákov v Amazonii Slováci nakoniec skončia všetci urážanim Roberta Fica. Takmer nikdy jeden nemôže u Slovákov nájsť vecnú, korektnú a inteligentnú diskusiu. Slovák hodí do diskusie akýkoľvek debilizmus v jednej vete, a potom mu rovnakí primitívi rovnako sproste odpovedajú. Nanajvýš,na potvrdenie svojej sprostosti a duševného degenerácie, prihodí link na nejakú infantilnú kravinu na YuouTube.

    Je len zakonité, že ktokoľvek vidí túto masu primitivov, má pudovú potrebu zotročiť ich, parazitovat na nich, rozkopať ím tie hnusné šklebiace ksichty, bičom ich hnať do roboty a uvaliť na nich daň najvyšší úrok ešte aj za to, že môžu chodiť po zemi a dýchať.
    Moje pohŕdanie k rodenym otrokom je ďaleko väčšie, ako k tým ktorí ich zotročujú.

    P.S. Vôbec som nepochopil zmysel ani účel tvojho príspevku.

    • Súhlasím….len s pripomienkou: je to aj inde na svete—len tu u nás je to jasné aj zrpzumiteľné….cudzí jazyk tiež v sebe skrýva mnoho takého ako popisuješ sa deje na svk…len ťažko vieme čítať medzi riadkami tak ako na svk.

 2. maršal Žukov

  Ta ty zrejme ňe Mesežnikov;)

 3. maršal Žukov

  Nechápem prečo by sme mali niekam odlietať, je to naša planéta, nech odletia ONI! Dalibor Janda by mohol modifikovať svoj hit Všechno na Mars :-))

Leave a Reply