Domov / Hlavná strana / Komentáre / Islamská hrozba

Islamská hrozba

islam_vrahPosledné útoky moslimských radikálov v Londýne či Paríži ukazujú, že islam sa stal reálnym nebezpečenstvom pre životy ľudí priamo v Európe. Krutosť a surovosť útokov zasa ukazuje na odhodlanie a nezmieriteľnosť útočníkov. Na internete máme možnosť sledovať kruté moslimské popravy v zemiach tretieho sveta. Nikdy nám ale nenapadlo, že by sa tieto udalosti mohli diať priamo v srdci Európy. Neverili sme, že by niečo takéto dopustili vlády tak civilizovaných zemí ako je Francúzsko či Veľká Británia. Napriek tomu sa tak deje. A obviňovaný je výhradne islam, pričom mená pravých vinníkov tejto katastrofy sú vytrvalo zamlčiavané a ututlávané.

V mienkotvorných masmédiách môžeme neustále čítať o tom, aký je islam nebezpečný a akou je hrozbou pre západnú civilizáciu. Iste. Nikto nepopiera, že islam je pre nás hrozbou. Takou istou, ako bolo (a stále je) pre moslimov kresťanstvo. Netreba zabúdať, že slovo Božie bolo tiež s obľubou šírené ohňom a mečom. Takže v tomto smere si nemáme navzájom príliš čo vyčítať. A napriek všetkému, čo je nám médiami servírované, ohňom a mečom je šírené aj naďalej. Aspoň z pohľadu islamu. Ako inak totiž nazvať invázie kresťanských vojakov (z pohľadu moslima) do Somálska, Iraku, Afganistanu, Líbye. Ako nazvať útoky bezpilotných lietadiel, či špeciálnych kománd v Jemene a Pakistane. Všade tam, kde to západné mocnosti považujú za potrebné.

Obyčajný moslim, ktorému americká raketa zničí dom, zabije ženu a deti, nebude uvažovať v geopolitických kategóriách, ktoré navyše ani nechápe. Presne rovnako, ako my pri mačetovom útoku v Londýne, vidíme v prvom rade útočníka ako moslima, tak moslim bude vidieť za bombardovaním kresťana. Čím viac útokov USA a európskych štátov na moslimské krajiny, tým väčšia bude nenávisť moslimov voči nám. Snáď si niekto vážne nemyslí, že nás za bombardovanie a vraždenie v ich domovoch budú milovať.

Rôzne trenice medzi náboženstvami tu vždy boli a aj vždy budú. Problémom sa však stávajú až vtedy, keď prídu do vzájomného kontaktu. Preto si musíme položiť otázku: Kto umožnil hromadnú inváziu moslimov do Európy? Dnes už nie sú v Európe stovky či tisícky moslimov, ale desiatky miliónov. A ich príchod nebol prianím obyvateľstva Európy. Neustále nás kŕmia klamstvami, že po vojne nebolo dosť pracovníkov na znovuvybudovanie Európy. Dnes, 68 rokov po vojne, príliv imigrantov neustáva. Priam naopak, je stále silnejší.

V skutočnosti nešlo nikdy o nedostatok pracovníkov. Vždy za tým boli peniaze a lacná pracovná sila – teda väčšie zisky pre plutokraciu. Peniaze nemajú vlasť a bohatstvo nepozná hranice. Skupinky „nabobov“ v záujme svojich ziskov bez váhania importujú otrokov z tretieho sveta aj s ich náboženstvom a zvykmi, bez ohľadu na to, čo to bude v dlhodobejšom horizonte znamenať pre tú ktorú krajinu. Títo bezcharakterní ziskuchtivci pod zámienkou „obnovy“ Európu spustošili. Naočkovali v nej cudzie náboženstvá, zvyky a morálku. A nemienia v tom prestať. Multikulturalizmus je ich heslom, ale nie jediným. Na jednej strane šíria nenávisť voči moslimom, na strane druhej oni sami nenávisť u moslimov vyvolávajú. A to všetko iba v záujme svojich ziskov, bez ohľadu na to, koľko životov to bude Európu stáť. Veď v kalných vodách sa najlepšie loví.

Imigračná bomba už vybuchla. A je omnoho nebezpečnejšia, ako čokoľvek, čo sme tu mali pred tým. Už nie je možné posadiť týchto prisťahovalcov do vlakov alebo lietadiel a poslať ich tam, odkiaľ prišli. Mnohí z nich sa tu narodili. Napriek tomu preberajú zvyky a morálku nie rodnej krajiny, ale svojich otcov a dedov. A túto morálku kombinujú s tým najhorším čo vyprodukovala západná civilizácia. Európa sa musí pripraviť na ťažké časy. Nepriateľ ale nie je za bránami, je už medzi nami. A naši najväčší nepriatelia nám dokonca vládnu.

Andrij Stryj, www.protiprudu.org

O ::prop

43 komentárov

 1. Komu vďačíme za islamizáciu? (Adam B. Bartoš)

 2. Nehadzme vsetkych moslimov do jedneho vreca, rovnako aj Arabov. Tak ako nie kazdy Arab je moslim, tak aj nie kazdy moslim je terorista. V Europe je aj IRA, ETA a ine teroristicke organizacie a tiez nie sme vsetci krestanski radikali. Zastavte xenofobiu a nenavist, volte priamu demokraciu http://www.e-u.r.o.p.a.sk

 3. Ked zoberiem do uvahy zlomyselnost a nabozensky fanatizmus zidokrestanov ktori sa mimochodom vyzivaju v pedofilii, krizovych vypravach a sireni nabozenskeho extremizmu v mediach (napr. na dolezitesk), financne spekulacie a podvody a ospravedlnovanie nepravosti, v lepsom pripade ich ignorovanie, majma USA a EU voci tretim krajinam, a sposob akym sa zapadna civilizacia poslednych 300 rokov chovala k zbytku sveta, islamski radikali ma vobec neprekvapuju. Dokonca ich cinnost a terorizmus povazujem za legitimny sposob boja voci utlaku nabozenskemu a rasovemu, resp. formu partizanskeho boja voci utlacovatelom. Tym sa vsak nijako nechcem zastavat arabskych imigrantov vo francii alebo holandsku. Oni si musia uvedomit, ze su len hostia a musia sa prisposobit, v ich pripade ideologia skodi ich vlastnym zaujmom, obracia verejnu mienku- mienku povodneho europskeho obyvatelstva voci nim. .Ja vsak Hovorim o utlacanych narodoch ako palestinci alebo afganci ktori maju ako povodni obyvatelia okupovanej krajiny pravo branit svoje uzemie kazdym sposobom, vcitane terorizmu. To iste plati pre kosovskych srbov – ako povodni obyvatelia kosova maju pravo branit svoje zaujmy akymykolvek prostriedkami vcitane teroristickych metod. Vid irsko pod anglickou okupaciou pred par desatrociami……

  • Kedy si už konečne uvedomíte, že problémom nie sú židokresťania, či západ ale ideologickí radikáli, (nech majú akýkoľvek kabát) ktorí prepadli svojej dogme? Náboženský fanatizmus praktizujú aj moslimovia, nielen kresťania a židia. Praktizovali ho dokonca v časoch keď na nich nikto neútočil a Izrael neexistoval. Odporúčam lepšie štúdium histórie. Ich fanatizmus nie je o nič viac ani menej ospravedlniteľný.
   Ideologickými fanatikmi s totožným problémom boli aj národní socialisti (to sú tí vaši fašisti) s komunistami v minulom storočí. Fanatikmi môžu byť aj napr. feministky, alebo ateisti, alebo ľudia obviňujúci západnú civilizáciu za všetko zlo na svete. Znamená to však, že ateizmus je zlý?
   Nie sú to ideológie, ktoré nesú zodpovednosť ale ich extrémna aplikácia. Mentálne zdravý jedinec (nepsychopat) pozná totiž hranice kde už zájsť nesmie, ideologický fanatik tento „dar“ nemá.

   Aspoň ste sa v zvyšku príspevku trafil.

   • Nithus, zidokrestania a ich netolerantna ideologia su problem a to ovela vacsi nez moslimsky pastier koz v afganistane, vzhladom na technologie ktore maju k dispozicii a staroveke nabozenske texty ktore okupacne a genocidne vojny, zabijanie, pedofiliu, a ine tmarske praktiky ospravedlnuju a toleruju. Staci letmo precitat biblicky stary zakon a aj sprosty pochopi o com to je.

    • Píšete tak, ako by ste „biblický starý zákon“ čítal. O čom pochybujem, aj ak by to bolo iba „letmo“. Mimochodom, teoreticky by ste svoj príspevok mohol kľudne aplikovať na ľubovoľné náboženstvo.

    • Áno v starom Zákone sú zvrhlosti, rovnako ako v Koráne, či Talmude či iných pochybnýh svätých knihách z doby bronzovej. Lenže to stále nič nedokazuje v súvislosti s veriacimi. Napr. pedofília je aj v Koráne – Mohamed jebal svoju 9 ročnú „manželku“ Aiišu a čo teraz? Znamená to, čo moslim to pedofil? Zobuď sa. Myslíš si, že všetci kresťania tieto zvrhlosti tam napísané automaticky praktizujú, alebo s nimi súhlasia?

 4. nepochybuj. Genocidna starozakonna mytologia a staroveke tmarstvo je totizto dostupna aj pre teba. http://www.bible21.cz/online Najprv si zisti, co zidokrestanstvo obsahuje a az potom obhajuj.

 5. osmoza: škoda komentovať, tuná pánko je najmúdrejší, ale zhodnem sa s Tebou v pochybnosti, či dotyčný vôbec aspoň raz Bibliu prečítal. O tom osobne veľmi pochybujem. Nehovoriac o tom, že ak sa napriek upozorneniu a vysvetleniu neustále nieko oháňa pojmom „židokresťan“ (čo je nezmysel) a „Starý Zákon“ (ďalšia hlúposť)…tak to o jeho erudovanosti svedčí. S Nithusom sa v tomto dá súhlsiť, problémom je extrémna (často doslovná) aplikácia pravidiel, bez ohľadu na to, či ide o náboženstvo, ideológiu alebo iné…
  darius: Kedy naposledy kresťania niekomu hlavu odrezali len tak na ulici? Lebo tí Tvoji pastieri sú toho schopní vždy a všade…ale to hlupák kvôli svojej anti-kresťanskej nenávisti nepochopí

  • Herman J. Gál

   Freeman, kedy naposledy moslimský štát bombardoval stred Európy? Kedy naposledy moslimský štát bombardoval niekoho na svete? A kedy kresťanský bombardér zhadzoval bomby na moslimský svet s motlidbou „Boh žehnaj Amerike“? Toľko k tým hlavám …

   Kedy ti naposledy niekto vykopol dvere a usadil v tvojom byte aby ti ukázal ako máš žiť a čo mu máš dať?

   • Herman – dôsledky si nezamieňať s príčinami. to k prvému odstavcu…k druhému – dvere mi síce nevykopávali, ale páni z kriminálky boli neraz, lebo sa im nepozdávalo, že mám na život iný názor – a že chceli veci :-))))

    • Tak teraz neviem. Položil som dve jasné a konkrétne otázky. Ani na jednu som nedostal odpoveď. Ale dozvedel som sa…Freeman, čo som sa to vlastne dozvedel???

 6. freeman, ked tvrdis ze v biblii NIE SU genocidne pribehy, vojnove stvanie, nechutnosti a nehumanne zaobchadzanie s ludmi tak si bud hlupak alebo zamerne klames. Vid. vyvedenie zidov z egypta, zabijanie filistincov a nicenie ich miest atd. atd. a este chvilu mi hovor ze nie si ZIDOKRESTAN, ty tupa hlava.

 7. ja som niečo take tvrdil? čítaš zrejme niečo iné, ako píšem. Ak nechápeš súvislosti, tak sa o nich nevyjadruj.

 8. ale chápem súvislosti a to velmi dobre. Staci si pozriet historiu AMERICKYCH ZIDOKRESTANSKYCH VOJEN POSLEDNYCH 50 ROKOV. Len hlupak a ideologicky fanatik tieto suvislosti nevidi.

 9. chlape, ty musíš mať z Američanov riadnu fóbiu..čo už, boľševik sa v tebe nezaprie. 😀 a zabudol si spomenúť mandolinku zemiakovú, takže poprosím v ďalšom príspevku…cultural marxism na plné obrátky :-)))

 10. uz par krat som spominal zidokrestansky moralny relativizmus. Ty sam (CF) si typickym prikladom zidokrestanskeho moralneho relativizmu : ked afgansky pastier koz zabije americana vtedy je zly MOSLIM ale ked american zabije desattisice arabov alebo afgancov a miliony su nutene z krajiny utiect AMERICKU VINU NEVIDIS. Moralny relativizmus, zidokrestansky dvojaky meter.

  Poviem ti pravdu, ak by nejaky afganec prepasoval bombu na slovensku zakladnu v afgane a tam ju odpalil, ma pravdu. Slovaci NEMAJU V AFGANE CO HLADAT, nemaju co participovat na americkych zidokrestanskych vojnach a ak ich tam afganci tym alebo onym sposobom vyzabijaju, SU V PRAVE pretoze je to afganska zem a okupacne vojska tam NEMAJU CO ROBIT.

  Freeman zacni rozmyslat na tym co je DOBRO a co je ZLO. Dobro nie je relativne ale absolutne a zlo takisto. Zlo nie je dobrom ked ho robia zidokrestania a americania — zlo je VZDY zlom. Menej moralneho relativizmu a viac zdraveho rozumu.

 11. pre primitiva Strija – Zdravy rozum vitazi nad hlupou ideologiou aspon v rusku : http://slovak.ruvr.ru/2013_05_28/Na-vojnu-do-Syrie-sa-vyda-rusko-ukrajinsky-dobrovolnicky-zbor/

  Tvoje clanky su akoby na meseznikovu objednavku : protislovanske, potom protimoslimske, som zvedavy co za primitivnost sa dozvieme nabuduce. Ako je mozne ze takemu primitivovi a demagogovi dava protiprudu priestor????

  • Herman J. Gál

   Nerozumiem tejto reakcii v súvislosti s článkom a autorom. Čo je konkrétne na tomto článku protimoslimské?????

   Pochopil ste ho vôbec?

  • Možno dostáva taký priestor preto, lebo si neposlal žiaden múdry článok ty. Medzi rečou, mne sa vôbec nezdá protimuslimský, práve naopak. Zrejme si čítal niečo iné ako ja. 🙂

  • Pevne verím, že si už poslal prihlášku do dobrovoľníckeho zboru. Alebo môžeš niečo zorganizovať na Slovensku. Pokiaľ som si všimol – konkurencia, teda Šaríja4Slovakia už na Slovensku je aktívna: https://www.facebook.com/pages/Sharia-4-Slovakia-Šar%C3%ADa-pre-Slovensko/416678865095158

   Takže ak ti to nevyjde s Ukrajincami, môžeš to skúsiť s „rebelmi“

  • takže pánko je panslavistický moslim s anti-americkou fóbiou? to je ešte lepší oxymoron ako židokresťan, človeče…s týmto by ťa bratia Rusi v Moskve dvakrát vrúcne nevítali :-)))))

   • freeeman, islam je nabozenstvo BEZNE medzi slovanskymi narodmi. Bosniaci, pomaci, cast srbov, cast rusov. Moslimsky slovan mi osobne je BLIZSI nez zidokrestansky americky sektar. Netreba zabudat ze medzi narodmi ktore su nam geneticky blizke ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Haploskupina_R1a_(Y-DNA) ) je islam rozsireny bezne a tieto narody si zasluzia nasu uctu, respekt a pochopenie OVELA VIAC nez fanticky irsko-skotsky zidokrestansky americky sektar.

  • Mozes mi prosim ta povedat aky je rozdiel medzi Mohamedom a Jezisom?

   Som si vedoma, ze katolici, aj zidia a moslimovia pozabijali toho dostatocne vela……….ale rozdiel je, ze ich viera je tam, kde bola pred tisickami rokov………….. Nasa viera sa meni, uvedomujeme si zle skutky, uvedomujeme si co bolo zle, co sa nemalo stat, lutujeme to………

   Neviem, co lutuju moslimi……….Aha, uz viem………..ze im to trva tak dlho nas vsetky zniest zo zeme……

   Ak nevidis rozdiel medzi nasou kulturou a ich, tak Ti nieco stoji v ceste……My mame radi zivot, oni smrt.

   Nikdy z nas nebudu priatelia……..my chcem nieco ine, ako oni……

   • inkognito – nemozes tvrdit je jedno hovno je lepsie ako druhe hovno. Jedna posahana pedofilna genocidna ideologia je lepsia ako druha posahana pedofilna genocidna ideologia??? Zidokrestanstvo verzus islam???? Chcete sa hadat koho staroveke tmarstvo je lepsie??? Odpoviem vam ANI JEDNO!!!! Na svete existuju mnozstvo nabozenstiev ktore neobsahuju ziadne genocidne, pedofilne, vojnovostvacske prvky. Napr. Budhizmus……ale zidokrestansske alebo moslimske, a uz nehovorim o talmudskom to su drahi spoluobcania demagogie a tmarstva a len hlupak a ideologicky sialenec moze uverit ze jedna z tychto ideologii je lepsia nez ta druha….len hlupak. Preto vravim, ked pride islam na slovensko, akoby sa nic nestalo pretoze uz tu mame fanatickych zidokrestanov a talmudistov a ked uz tito sialenci mozu vyznavat svoje modly a tmarstva tak to uz moze hocikto. Vcitane moslimov, hinduistov, satanistov i jehovistov. Prast jako uhod. Hlupak ako debil….vsetko jedno…..

 12. vies tento strij si to u mna definitivne posral clankom slovanske vajatanie – to je tak nechutny protirusky a protislovansky grc ze keby som toho autora stretol tak mu to na mieste spocitam. Osmoza aj ty si mozes spolu s Freemanom na fejsbuku spravit skupinku zidokrestanskych blbeckov a nik sa ti do toho srat nebude. kazda sorosova mimovladka taku skupinku ma.
  Nakoniec nezabudnite, ze zidokrestanstvo NIE JE na slovensku povodna ideologia a nikde nie je napisane ze slovensko bude naveky zidokrestanske.
  Pokial Islam je SCHOPNY vyviest slovensky narod z Demografickej krizy a moralneho upadku, potom ano, som otvoreny aj islamu.

  • Teda, ty si iný týpek, to sa často nevidí… 🙂

   Tak čo, kde sa môžem hlásiť do Slovensko-Ukrajinsko-moslimskej úderky na oslobodenie Sýrie? Dúfam, že už ju organizuješ. Ale neviem, či ako židokresťan budem môcť obetovať svoj úbohý životík. Tie hurisky by ma asi v raji nečakali… 🙁

   • Osmoza, menej tupej ideologie a viac zdraveho rozumu. Freeman ta taha za nos. Ide mu len o manipulovanie. Tak ako u vsetkych nabozenskych fanatikov.

 13. komu ti chceš čo spočítavať? 😀 😀 😀 😀 inak, kedže islam nie je v žiadnom prípade „národne“ orientovaný…asi by si is veľmi o slovenskom národe medzi vlnami Pakistancov, Bangladéšanov a podobných pokrvných bratov neškrtol…to fakt, kam ten národ s takými ľuďmi speje…

  • to mi je novinka…..bangladesania su nam pokrvni bratia…a to odkedy freeeman???Ci to hovorili na jehovistickom seminari???

 14. darius, ak si už tak retardovaný – moslimovia, samozrejme, považujú všetkých súvercov za bratov vo viere (nakoniec, nič nové). Ale verím, že taký multi-kulti nadšenec ako Ty by s nimi úplne v pohode bil hlavou o zem…a ako vraím – ak máme mať v národe jedincov s takýmto drbnutým zmýšľaním, tak ďakujem, neprosím…a ešte – mimochodom – to, že kresťanská kultúra so všetkými svojimi pozitívnymi i negatívnymi stránkami skrátka a dobre niekdajšiu pohanskú Európu ovládla, s tým nenarobíš nič – nakoniec, nemáš medzi pohanmi to klasické „Silnejší prežije“? Nuž, čosi sa ukázalo slabšie – a preto tak aj skončilo. Neboj, nahradíš si to islamom, budeš v pohode.

  • Len hlupak a nabozensky fanatik povazuje IDEOLOGIU za dolezitejsiu ako POKRVNE PRIBUZENSTVO. Zidokrestanski Nabozenski fanatici ako ty su zodpovedni za bombardovanie srbska (ano boli to najma tvoji ideologicki zidokrestanski zmrdi z SDKU a KDH). Ideologicki zidokrestanski zmrdi poslali slovenske vojska do afganistanu. Kto je tu retardovany Freeman???

 15. ako som už x-krát povedal – ak niečomu nerozumieš, opýtaj sa, bude Ti vysvetlené. s KDH a SDKU, OKS a neviem čím ešte nemám osobne nič spoločné – ani politicky, ani ideologicky, ani nábožensky. tuná to väčšina diskutérov vie, no, niektorí – ako napr. Ty – to nevedia, ale je zaujímavé, že čím menej niekto vie, tým viac ide k téme mudrovať.
  Samozrejme – pre moslima je dôležitejšie náboženstvo než pokrvné príbuzenstvo – vraždy zo cti, vraždy kvôli opusteniu islamu a podobne – to Ti zrejme nejak ušlo, prípadne v príručke pre neo-boľševikov zabudli napísať. Bombardovanie Srbska sem nepleť, to nemalo s náboženstvom nič spoločné – čisto územná záležitosť spojená s ekonomickými záujmami amerických skupín. jaj pardon, zase tí zlí Američania :-)))
  A medzi nami – na misie do zahraničia nie sú vojaci nútení ísť. Či? Moji kamaráti sa tam radi hlásili, lebo zväčša vylihujú na základni kdesi v Bohom zabudnutej krajine a berú príplatky k platu.
  Takže na otázku, „kto je tu retardovaný“, odpoveď znie – Ty. to vidí tuná z debaty aj slepý.

  • Nevycitaj islamu to iste co VY ZIDOKRESTANIA robite tiez. – mam na mysli nabozensky extremizmus. A nasledky zidokrestanskeho nabozenskeho extremizmu su OVELA, OVELA vaznejsie nez dosledky nabozenskeho extremizmu moslimov pokial bereme do uvahy mrtvych, ranenych, vyhnanych z domova. Ak hovoris o moslimovi ze je pre neho dolezitejsia ideologia nez pokrvne pribuzenstvo, hovoris o rovnakej fajte ako si ty – NABOZENSKY EXTREMISTA. Tvoje zosmiesnovanie americkej viny na genocidach slobodnych narodov je krasna ukazka TVOJHO zidokrestanskeho moralneho relativizmu a duchovnej chudoby.

   • Čuj sem židokresťanobijec. Choď robiť niečo užitočné, alebo sa zabávaj. Zahraj si nejakú panslavistickú hru, včera vyšiel datadisk k hre crusader kings 2 – the Old Gods. Môžeš tam hrať za Veľkú Moravu a dynastiu Mojmírovcov, mlátiť kresťanov hlava nehlava (aj s moslimami keby si chcel) alebo sformovať Ruské impérium – stiahni si, odíď a neoxiduj tu už svojimi kravinami konečne.

 16. Čím viac si čítam dariusove príspevky tým viac nadobúdam pocit, že sa jedná o internetového trolla, alebo provokatéra. Tie nasplietané somariny značne prevažujú nad tými pár bodmi ktoré vystihol, že nestoja ani za zmienku. Tým chcem povedať len toľko, aby sme už naňho nereagovali, nakoľko diskusia neprináša konštruktívne výsledky.

 17. Nithus: súhlasím. a asi sa na tomto zhodneme viacerí.
  darius: moja posledná reakcia na Teba – Ten Tvoj milovaný Sovietsky Zväz, to bolo čo – zoskupenie mierumilovaných záhradkárov? fakt si troll…alebo trotl, ale to bude to isté v tomto prípade…a skús naštudovať aj iné cudzie „termity“..ten tvoj morálny relativizmus je už smiešny (a propós, vidieť agresiu USA a prehliadať agresiu niekdajšieho ZSSR – to nazveme ako?) a týmto som s Tebou skončil ako debatér.

Leave a Reply