Domov / Hlavná strana / Komentáre / Írsko: Maják slobody alebo úpadku?

Írsko: Maják slobody alebo úpadku?

Autor: Andy Wolf-Mednyanszky

Démonkratická centrála s ich mienkotvornými médiami a ich mocenským aparátom zaznamenala ďalší úspech na ovládnutie západnej hemisféry sveta. Podarilo sa im zvíťaziť nad gojimami v Írsku – bývalou baštou kresťanského západu. Veľká väčšina Írov sa teraz v piatkovom referende vyslovila za uzákonenie homosexuálnych sobášov.

„Sme prvou krajinou na svete, ktorá do ústavy dá rovnosť sobášov a urobí to na základe ľudového hlasovania. Sme pre zvyšok sveta majákom slobody a rovnosti. Môžeme na seba byť ako Íri veľmi pyšní,“ povedal gay Varadkar.

Vyprchala životodarná sila slobodného národa a jeho obranný mechanizmus je v troskách. Démonkrati zaznamenali úspech vďaka atomizácii prirodzeného ľudského spoločenstva, rozdeleného na „slobodných“ individualistických a anarchistických jedincov, degeneráciou rodinných spoločenstiev a separácie spoločného života v obciach, ktorých život teraz usmerňujú politické strany s ich programom, ktorý obdržali z centra novej civilizácie.

Ľudia sú opojení svojou nebotyčnou dokonalosťou a civilizáciou pokroku. Netušia ale čo ich čaká.

História sa cyklicky opakuje.

Civilizáciu Sodomy a Gomory prežili traja ľudia. Takisto, na palube Titanicu nikto netušil, že neprídu živí do cieľa. Len zopár ľudí sa zachránilo v člnoch a mohutná loď, pýcha pokroku a techniky, sa potopila a teraz leží štyri kilometre pod hladinou oceánu.

Už sa zreteľne javí, že západná hemisféra sveta nebude schopná sa sama morálne vzchopiť. Aj keby sem prišli potomkovia nasledovníkov „neveriaceho“ Tomáša z východu – nikto by ich zrejme nebral vážne.

Ľudia, ktorým sa tu hovorí „kresťania“, sa klaňajú protagonistom politicko-náboženských siekt, a namiesto Boha a Jeho prirodzeného zákona si uctievajú politické dogmy a vrchnosťou nariadené obradné rituály. Málokto vie, čo je v Knihe kníh napísané a čo je pre harmonický život ľudí naozaj potrebné dodržiavať.

Naproti tomu, ľudia v Ázii a aj domorodci bývajúci v pralesoch by nikdy neuzákonili to, čo odporuje prirodzenému zákonu. A toho, kto by sa o to pokúšal, by poslali tam kam patrí.

Démonkratická centrála drží u nás pevne karty vo svojich rukách. Ľudia majú odpor k prirodzeným autoritám, podliehajú sebaklamu, že sú dokonalí a celá obecná samospráva je prešpikovaná parazitmi. Vládne autorita peňazí, bohatstva a zločinu.

Prirodzená autorita je ale prepotrebná, lebo aby človek mohol nezávisle a slobodne myslieť a konať, musí byť nato vyzbrojený vedomosťami, skúsenosťami, sebadisciplínou a bezchybnou morálkou. Zákonite sa k tomu dá dospieť až po dlhom čase. Dovtedy musí byť zaň niekto zodpovedný. Autorita, ktorá má s človekom spoločnú minulosť, prítomnosť, aj budúcnosť.

Váha prirodzenej autority musí smerovať zdola nahor a nie opačne. Najsamprv sú to autority v rodine, potom v obci, až nakoniec v regióne.

Terajšie neprirodzené autority nemajú s nami vôbec nič spoločného a do svojho kresla sa dostali podvodom. Iba nás využívajú na svoje politicko-mocenské ambície.

Počas mojich cestovateľských aktivít som mal možnosť poznať, že vôbec nie sme cool, ale že sme neschopní trkvasi a nie výkvet ľudskej civilizácie.

Pod lampou je najväčšia tma, pritom si ale myslíme, že stojíme vo svetle.

Vo svojich knihách som musel konštatovať, že inde, ďaleko od nás, žijú ľudia oveľa lepšie.

Autor: Andy Wolf-Mednyanszky

O ::prop

27 komentárov

 1. Super článok plný pravdy. Nie je čo dodať. Len jeden odkaz pre demokratov a všetkých obhajcov netradičných hodnôt a rodín. Čo si myslite že po rozbití kresťanských hodnôt sa budete radovať. Opak bude pravdou po kresťanskej viere ktorej základy tak vehementne podkopávate dogmám sa vysmievate do vyprázdneného priestoru nastúpia moslimovia zo svojou vierou a tie vaše hodnoty sa zmenia na kaluže krvi pod vašimi telami po tom ako vám odrežú hlavy. Razom všetci kritici kresťanstva zmĺknu, alebo prestúpia na korán. Možno je to tak že mnoho tých posmievačov a kritikov kresťanstva zabalených do falošných dek reformácie sú v skutočnosti obhajcovia koránu a budú prví ktorí prestúpia na korán.

  • Aman Againsttime

   Pletieš piate cez deviate. Niektorí z najtvrdších (a najlepších) kritikov islamu sú práve ateisti/neveriaci (z fleku ma hneď napadnú mená ako Pat Condell, Richard Dawkins, Sam Harris, Christopher Hitchens) , kt. o.i kritizujú tiež kresťanstvo. Naopak, kresťanské cirkvi a mnohí ich vrcholoví predstavitelia s islamom kolaborujú.

   • Čo ak by si si môj príspevok ešte raz prečítal a následné odpísal. O pletení piate cez deviate o tom by som mlčal.

   • Aman Againsttime

    V príspevku píšeš o všetkých kritikoch kresťanstva. Popravde, tí najtvrdší kritici kresťanstva, ktorých poznám, bývajú taktiež i kritikmi islamu (a tak by tomu malo byť vždy, pokiaľ chcú byť intelektuálne poctiví).

 2. z Titanicu sa zachranilo len zopar ludi? mi je novinka 😀
  Inak, Irsko neprekvapilo…krajina, ktora je inak nadherna, je osidlena bandou nevychovanych debilov. Mal som moznost prebyvat tam nejaky cas, a tam by bolo maximalne potrebne tak jednu generaciu (v podstate vsekych do 40 rokov) normalne vystrielat. Lebo to, co vedia oni vystrajat, to je hnus.
  A prave preto sa nedivme, ze Irsko dopadlo tak, ako dopadlo.

  • Aman Againsttime

   Zaujímavé Freeman. Zdá sa, že Íri budú očividne podobná sorta ako Poliaci. Tých tiež nikto nemá rád kvôli ich divnej mentalite. Vážne, stálo by za pokus urobiť u nás (a v ďalších krajinách, s ktorými Poľsko susedí) prieskum, koľko ľudí a prečo nemá rado Poliakov. Možno by sme zistili, že za 80% výhrad, ktoré máme voči Poliakom stojí ich pod kožou hlboko zakorenené bigotné katolíctvo a všetko, čo z neho vyplýva: vychcaný pragmatizmus, arogancia, vierolomnosť, faloš, sústredenie sa na majetok a image, pokrytectvo a pod. Samozrejme, že tieto vlastnosti katolicizmus rozvinul i u nás (a v iných krajinách), ale nikdy nie do takej miery ako v Poľsku.

   • Si pako:))), fakt. Sam si stupas na jazyk. Su za tym geny, ako Ti uz povedal CF. Poliaci su tak prelezeny Zidmi, ze je hroza a des. Odtial ta vyjebabranost , vydžubanost. Jednoducho kto chce s vlkmi zit……. a Poliaci s nimi zili vtesnom objati. Preto maju americky zidia polske mena. Dokonca aj polske v zmysle narodneho oznacenia Polak, Polock,Polansky, polocky……atd. staci si pozriet americky film. Kolko je tam narazok na polske realie aj madarske. Gangster Lazslo Gogoľak.:))))

  • To su zase geny. O Iroch je to zname, su to divoky Kelti, rysavy zurvalci

 3. a tak Poliaci…z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze u nich je ta geneticka vybava evidentna. Nie nadarmo sa Poliaci nenavidia medzi sebou…ale osobne si myslim, ze taka predstava, ze co Poliak, to spekulant a neviem aky ojebavac (sorry za vyraz) je mylna…asi plati len u tych, co maju chazarske-zidovske korene (lebo co si budeme hovorit, bolo ich tam ako hub po dazdi).
  Osobne si nemyslim, ze by to bolo katolicizmom…skor tym, ze ludia sa hlasia ku katolicizmu pro forma – co je zjavne aj u nas (babca nakaze, tak cela rodina nakluse do kostola, i ked maju celu vieru na haku, len aby bol v rodine pokoj), pricom sa tak vobec nespravaju. Ale na strane druhej – ak vidime, ako sa sprava katolicka verchuska, co mozeme vycitat beznym veriacim?
  Ale faktom je, ze kto nezazil Irov, neuveri…par milych ludi ten dojem zo zvysku nenapravi….

 4. Je to sice mimo temu ale snad vas to zaujme , pretoze sa povrava ze , vsetko so vsetkym suvisi. Raz tu bola otazka , co znamena cislo 666 ? Chalani z CERN-u na tom usilovne pracuju , mam taky dojem. Vedia oni toho dost. Kto pojde po tejto stope dalej, hodne sa dozvie . Mimo ineho i to , ze v datume 22 az 28 sept. tohto roku , sa pripravuje nieco ,, prevratne,,.

  • 666 uz bolo kadeco… 😀 😀 ale toto, co si postol, je maximalna blbost. 😀
   A s datumami opatrne, uz sa onakvejsi popalili na „stopro presnych“ datumoch…

   • CH . F. suhajko , nuz ked myslis?. Urcite to ty budes vediet lepsie ako Illuminati , pretoze kto patra tak zisti , ze vsetko sustreduju na tento datum. Ale zi si svoj zivot , nenechaj sa rusit . Piste si tu zatial clanocky o demokracii , vsetko bude OK. D= D= D=.

    • ja si nemyslim, ja viem. Normalne banujem nad starymi casmi, kedy na nete nebol kazdy s dierou v zadku a netrepal dve na tri. Illuminati? Ti davno neexistuju. Ze po sebe zanechali nejaky system, je ina vec. Ale ja viem, staci pozriet 3 videa na youtube a hned je kazdy expert na tajne spolocnosti a neviem co.
     Okrem ineho, vsetci (lol) sa sustredovali aj na december 2012 (dokonca aj slovansko-arijski vedisti, len potichucku to potom zmenili, akoze ved my sme vedeli, ze je to blbost)…a co z toho bolo? Nic..par sikovnych spisovatelov si nabalilo kapsy (Hancock, Jenkins atd)…a mnohi im to zozrali aj s navijakom.
     a neviem, co sa bude diat od 22. do 28. septembra, ale tusim, ze by som mohol vtedy zobrat dovolenku…to Ti bude prevratna vec 😛

     • Ch. F. suhajko , pre teba uz nic nemam si totalne naivny ,, chuj,, tod vso z mojej strany. Uz ani necitam tvoje prispevky , nemam naivnych chujov v laske , ba mam k nim odpor.

    • a s 666 skus Vicarivs Filii Dei a pokalkuluj…vtedy zistis, kto sa za tym cislom skryva.

  • Aj som si to chcel pozrieť napriek tomu že je to od teba. Moje znalosti Španielčiny sú základne a viac než chabé. Nemáš niečo v Poľsky, Česky, Ukrajinsky, Bielorusky, Srbsky, Chorvátsky a či v Rusky veľmi rad si to pozriem.

   • STOPA patraj , chod po stope najdes v kazdej reci asi , najviac urcite v ang. ale i ruske zdroje mnoho prezradzaju. Info. su len ludia ich nehladaju , hotova tragedia. A patrat musi kazdy sam, to je najlepsie . Mohol by som sem dat hodne materialu ale za prve, ja som uz v stadiu poznania pokrocilejsom v tomto pripade a neviem kde ste vy? Povazovali by ste to tu bud za hotove sialenstvo alebo za uplny nezmysel . Je to viac ako sialene , co maju v plane Illuminati s ludstvom. Nuz ale to preto ze,, ONI,, su skotocnymi sialencami . Myslia si ze su bohovia . A az moc dobre vedia , ktora vo svete ,, ODBIJA,, . I to sa pozna pri patrani. Jednoducho oni idu va-bank, do extremu.
    A potom , mne je vskutku jedno ci chcete alebo nechcete. Ja to robim pre seba a svojich blizkych. Kazdy je duchovne zodpovedny sam za seba.

 5. ,, Suhaji,, ….. a tuto poznate ??.

  • Podstatná ani tak nie je obsahová slabosť, až nulovosť, ani iracionálnosť takýchto príspevkov, ale azda najviac to PRIMITIVNE na emócie a zadný mozog smerované vyjadrenie.

   Milan je očividne zámerný provokatér, pretože žiaden „užitočný idiot“ by nedokázal byť tak fixovaný a jednoznačný.

   Už len tak bokom treba dodať, že skúša chytať póvl na … na čo iné, na náboženstvo.

 6. Toto je pre sralkov informacia , ze niekedy sa i tu na prope o tom pisalo: Illuminati pozostávajú z jezuitov a najbohatších rodín vo svete, vrátane Rothschildovcov, Rockefellerovcov a rodiny Windsor. Títo náboženstvo neuznávajú, ale vyznávajú Lucifera. Ich agenti kontrolujú svetové médiá, vzdelávanie, podnikanie a politiku. Títo agenti si môžu namýšľať, že im ide len o úspech, ale úspech doslova značí službu diablovi.
  Illuminati, keďže sú to väzni svojho bohatstva, uprednostňujú nenávisť a skazu na úkor lásky. Pochopiteľne, verejne to hovoriť nemôžu. A tak predstierajú, že sú morálni, ale za scénou degradujú a zotročujú ľudstvo v „novom svetovom poriadku.
  http://www.prop.sk
  http://prop.wz.cz/ta_konspiracia.htm

 7. http://www.prop.sk
  Akoby Krista ukrižovali len včera
  Kristus predstavoval vládu Boha. Farizeji vyznávali Lucifera. A otázka, akej ľudstvo čelí, sa nemení. Budeme slúžiť Bohu alebo Luciferovi?
  Satanisti nás naprogramovali hneď sa vzopnúť, keď sa spomenie náboženstvo. Oni urobili Boha tajomným, nepoznateľným a neexistujúcim.
  Kristus povedal: „Boh je duch a tí, čo sa mu klaňajú, musia sa mu klaňať v duchu a v pravde.“ (Ján 4:23,24 ) Boh je absolútna láska, pravda, spravodlivosť, dobrota a krása. Ak veríte, že tieto veci sú reálne, či sa vám ich podarí dosiahnuť alebo nie, veríte v Boha.
  Láska je princípom ľudskej evolúcie. Boh chce, aby ho jeho stvorenie poznalo. To znamená, že ho budú poslúchať a budú sa mu chcieť podobať. My sme boli stvorení na obraz boží: „Vy teda buďte dokonalí, ako je dokonalý váš Otec nebeský.“ (Matúš 5:48) Čím väčšmi si osvojíme duchovné ideály, tým viac sa podobáme na Boha a sme skutočnejší. A opak je takisto pravdou.

 8. Zjavenie apoštola Jána – Zjv 14
  V tomto je trpezlivosť a viera svätých.
  Zemská šelma. – 11.Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme. Mala dva rohy podobné baránkovým, ale hovorila ako drak. 12Vykonáva všetku moc prvej šelmy pred jej očami a pôsobí, že sa zem a jej obyvatelia klaňajú prvej šelme, ktorej sa zahojila smrteľná rana. 13A robí veľké znamenia, ba spôsobuje, že aj oheň z neba pred zrakmi ľudí zostupuje na zem. 14A zvádza obyvateľov zeme znameniami, ktoré môže konať pred očami šelmy, nahovára obyvateľov zeme, aby urobili obraz šelme, čo má ranu od meča a ožila. 15A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený. 16A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, 17a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. 1818V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť.

Leave a Reply