Domov / Hlavná strana / Multikulturalizmus / Imigrantský teror: bilancia multikultúrneho obohacovania

Imigrantský teror: bilancia multikultúrneho obohacovania

Státisíce utečencov v Európe už sú a ďalšie státisícové masy do Európy smerujú. Bolo nám avizované, že sú prínosom, pretože budú robiť menej hodnotné práce, pomôžu demograficky s obnovou populácie, čím oživia ekonomiku a v neposlednom rade sú to vzdelaní vedci, výskumníci, lekári a operní speváci. Tvrdilo sa, že sú to len utečenci, ktorí hľadajú útočisko pred vojnou a smrťou. Pozrime sa, ako aktuálne prebieha proces integrácie. Urobil som výber z najčítanejších informácií o imigrantoch zo slovenských a zahraničných médií.

Incidenty multikultúrneho obohatenia

Iracký utečenec análne sprznil 10 ročného chlapca na viedenskom kúpalisku Theresienbad. Po znásilnení kabínku opustil a išiel sa vyšantiť. Svedkovia hovoria, že sa šmýkal na tobogáne. 10 ročná obeť informovala plavčíka a dieťa muselo byť hospitalizované v dôsledku poranení zo znásilnenia. „Musel som uspokojiť svoje sexuálne potreby,“ povedal 20 ročný Iračan vyšetrovateľom. Ženu a deti zanechal v Iraku, prešiel celým Balkánom, štyri mesiace nemal sex. „Nedalo sa nič robiť, dávno som nemal sex,“ vysvetľuje. Našťastie, tento utečenec povedal polícii, že „si je vedomý svojej chyby“ a že vie, že „sexuálne vzťahy s deťmi sú zakázané na celom svete“. Informoval denník The Telegraph, avšak neupresnil deň znásilnenia.

27 ročný žiadateľ o azyl zo Somálska sa pokúsil znásilniť dve ženy v meste Reisbach. Najprv napadol 19 ročnú ženu na ulici o štvrtej ráno, ktorá bola na ceste domov z diskotéky. Somálčan dievča škrtil a snažil sa jej vyzliecť šaty, no obeť sa bránila a kričala, na čo zareagovali cyklisti a páchateľa vyplašili. Približne o 7:20 rovnakého dňa sa ten istý Somálčan vlámal do domu a pokúsil sa v obývacej izbe znásilniť 27 ročnú ženu. Jej švagor však počuk krik a zavolal políciu. Informoval Landauer Neue Presse dňa 3.2.2015.

Vo viedenskom Prátri bola 18 ročná Rakúšanka zneužitá a znásilnená 21 ročným afganským žiadateľom o azyl. Bola napadnutá v noci, približne o 2:30 hod. vo viedenskom zábavnom parku – priamo pod veľkým kolesom. Utečenec mladú ženu znásilnil, no jej sa podarilo odpútať sa a s krikom a plačom utekala. Žiadateľ o azyl sa pokúšal utiecť, no ochrankári sexuálneho delikventa zrazili na zem, dali mu putá a počkali na príchod polície. Policajti u Afganca našli niekoľko gramov marihuany a falošnú 50 Eurovú bankovku. Obeť je silne traumatizovaná a bola ošetrená v nemocnici. Najsmutnejšia je naivita mladej Rakúšanky. S utečencom sa stretla vo vlaku, ozval sa v nej súcit a rozhodla sa dať si s ním drink na lavičke v Prátri. Mladá žena chcela pomôcť imigrantovi a on ju znásilnil.

Ďalší útok vo Viedni, tentokrát neúspešný. Násilník arabského vzhľadu zaútočil na 64 ročnú zenu, ktorá bola na prechádzke pri prehu Dunaja, časť Leopoldstadt. Páchateľ 64 ročnú ženu udieral päsťami a pokúsil sa strhnúť jej oblečenie, tvrdí viedenský policajný hovorca. Ona však kričala a všimol si ju bežec. Násilník utiekol. Informovali Hlavné správy.

V utečeneckom tábore v Calais chceli umelci z Londýna spríjemniť imigrantom hrou Hamleta. Umelecký riaditeľ divadla Dominic Dromgoole uviedol, že je to „veľká česť hrať pre presídlencov“. Hru napokon museli skrátiť, lebo podľa organizátorov bolo okolo veľa nožov. Informovali Breitbart dňa 8.2.2016.

18 ročná Francúzska bola znásilnená štyrmi mladistvými moslimami. Incident sa odohral 30.3.2015 okolo polnoci, keď dievča išlo zo stanice. Všimli si ju štyria moslimovia, vrhli sa na ňu a odvliekli ju do blízkeho parku, kde ju kruto znásilňovali. Znásilňovali ju po dobu štyroch hodín a potom ju celú krvavú pustili. Dievča sa zo zranení liečilo 3 mesiace, no trauma potrvá celý život. Polícia zatkla násilníkov do 24 hodín. Dvaja z páchateľov mali 13 rokov, ďalší 15 a 17. Traja z nich sú tureckí bratia, štvrtý je Maročan. Najstarší, 17 ročný prisťahovalec bol pol roka pred skutkom prepustený po dvojročnom treste za znásilnenie. Počas výsluchu útočníci tvrdili, že ju napadli pretože je Francúzska a „všetci Francúzi sú synovia kuriev“.

Švédsku pracovníčku azylového centra pre neplnoletých utečencov dobodali na smrť. Mladá žena Alexandra Mezherová mala mala iba 22 rokov, vyzerala krásne a mala veľké naivné srdce. K dobodaniu došlo v ubytovni nachádzajúcej sa v areáli azylového centra. Policajný hovorca Christer Fuxborg ďalej uviedol, že v domove našli stopy svedčiace o násilnom zápase. V ubytovni Molndale je obytovaných asi desať migrantov vo veku 16-18 rokov a ďalší mladí ľudia.

Mníchov, 5. júna 2015, 30 ročný Ali S. zo Somálska sa len 5 mesiacov po predčasnom prepustení opäť pokúsil o znásilnenie. K pokusu došlo na toalete na diskotéke. Keď obeť otvorila dvere kabínky, Somálčan sa vtlačil dnu a zamkol dvere, požadoval aby si žena vyzliekla nohavice. Udrel ju do nosa a spôsobil jej krvácanie. Našťastie, podarilo sa jej otvoriť dvere a utiecť. Informovali Alendzeitung a Bild.

Hamm, 8.2.2015. Dvaja žiadatelia o azyl z Iraku vo veku 23 a 19 rokov znásilnili mladú ženu o 5:30 ráno. Informoval wa.de dňa 13.2.2015.

24 ročný žiadateľ o azyl Asis S. z Maroka znásilnil 29 ročnú Annu B. Znásilnenie previedol obzvlášť brutálnym spôsobom: ženu kopal, hodil ju na zem, znásilnil ju a uhryzol ju do tváre. Somálčan žene po akte znásilnenia ukradol batoh so všetkými predmetmi vrátane mobilu. Stalo sa to 5. júna 2015 v Dražďanoch.

Mohamed vykrádal autá v Trnave. V novembri 2015 Alžírčan Mohamed ušiel z justičného zariadenia v Rakúsku. Keďže sa mu minuli peniaze, začal kradnúť. 28 ročný Alžírčan vykradol dve autá na Družbe a na Hodžovej ulici v Trnave, s krádežami pokračoval na sídlisku Prednádražie a ulici Bottovej pri nákupnom centre. Páchateľa zadržala policajná hliadka. Okrem medzinárodného zatykača na neho vydal príkaz na zatknutie aj Okresný súd v Nových Zámkoch. Informova portál nasatrnava.sk dňa 11.2.2016.

Záhada zabitej Američanky vo Viedni vyriešená: uposlúchla výzvu organizácie Cudzinci vitajte a ubytovala u seba čakateľa na azyl. Polonahé telo 25 ročnej Lauren Mannovej objavili v jej viedenskom bytev kaluži krvi po tom, čo políciu nakontaktoval jej zamestnávateľ nakoľko nereagovala na telefonáty ani správy. Polícia identifikovala DNA a odtlačky prstov a zistilo sa, že patria žiadateľovi o azyl z databázy. Vrah je Abdoua I. z Gambie, u ktorého už mali záznam o sexuálnom zneužívaní maloletých z roku 2014. Lauren sa inšpirovata zakladateľmi Cudzinci vitajte, ktorí vyzvali mladých ľudí, aby ponúkli pomoc utečencom a poskytli im ubytovanie. Dňa 8.2.206 informovali HS.

Macedónec podozrivý z prepadávania dievčat a žien vo Viedni je vo vyšetrovacej väzbe, informujú HS. K sérií znásilnení a pokusov o znásilnenie dievčat a žien vo veku 15-54 rokov došlo v období od novembra 2015 do februára 2016. Prihlásilo sa najmenej 24 obetí, z ktorých väčšina muža identifikovala. K jednému znásilneniu došlo napríklad vo viedenskej štvrti Leopoldstadt, bydlisku 15 ročnej obete, ktorú Macedónec 11. decembra 2015 prenasledoval a napokon znásilnil. Kriminalisti nevylúčili, že celkový počet obetí sa ešte môže zvýšiť.

Dánka sa ubránila znásilneniu, čaká ju však pokuta. Na obranu použilo 17 ročné dievča slzný sprej, ktorý je zakázaný. Mladá Dánka vypovedala, že muž hovoril anglicky, sotil ju na zem, rozopol si nohavice a pokúsil sa ju vyzliecť. Znásilneniu zabránila pomocou slzného spreja, ktorý je v Dánsku zakázaný. Hrozí jej pokuta vo výške 500 dánskych korún – asi 67 eur. Muž utiekol z miesta činu. K pokusu o znásilnenie došlo v meste, kde v poslednom čase došlo k viacerým obťažovaniam žien utečencami.

23 ročný sýrsky moslim hrozil kresťanskej matke dieťaťa: „Prídem, keď budete spať a zakolem tvoje dieťa!“ O tejto udalosti v utečeneckom domove v nemeckom Ballenstedte (Sasko-Anhaltsko) informovala televízia MDR.

Iračania sa dobrovoľne vracajú domov. Skupinu, ktorá dobrovoľne žiadala o letecký návrat domov tvorili rodiny, ženy, deti, slobodní muži. Dôvod návratu bol najmä sklamanie z dlhého čakania a zlé podmienky v azylových centrách. Jedným z nich bol aj 25-ročný Iračan Fajsal Udaj Fajsal, ktorý do Európy pricestoval v septembri minulý rok a priznal, že hlavne z ekonomických dôvodov. Fajsal skončil na dva mesiace v azylovom centre neďaleko švédskeho Malmö. „Život tam bol strašne nudný. A to ich jedlo. To by nezožrala ani mačka,“ spomína na podmienky v centre.

V meste Alzenau sa 29 ročný žiadateľ o azyl snažil v lese medzi Alzenau a Kahl znásilniť 14 ročné dievča. K incidentu došlo približne o 14:00. Útočník šiel na bicykli, zastavil sa pri skupinke 14 ročných a snažil sa strhnúť na zem 14 ročné dievča za účelom pohlavného styku. Skutok sa stal 7.2.2015. Informoval portál primavera24.

Traja ozbrojenci so samopalmi a raketometom vrthli v Paríži do redakcie satirického týždenníka Charlie Hebdo a zastrelili 12 karikaturistov, novinárov a policajtov. Ďalšiu asi desiatku ľudí zranili. Islamským fanatikom sa podarilo ujsť. Motiváciou vyvražďovania bol satirický obrázok proroka Mohameda.

Slovenská polícia si posvieti na nenávistných diskutérov a chystá sa zasiahnúť. „Monitorujeme sociálne siete aj internetové diskusie. Máme vytypovaný určitý okruh ľudí, ktorý sa teraz ustáľuje,“ povedal pre Aktuality.sk policajný viceprezident Milan Lučanský. „V tejto chvíli ešte vyhodnocuje, či príspevky napĺňajú skutkovú podstatu trestného činu. „Po vyhodnotení dôkaznej situácie by sme to chceli v najbližšom čase aj s prokuratúrou realizovať,“ avizuje Lučanský.

22 ročný žiadateľ o azyl z Iraku pod vplyvom alkoholu znásilnil 17 ročné dievča na okraji ľudového festivalu. Okresný súd v Deggendorf vyniesol rozsudok: Iračan bol odsúdený na tri roky a desať mesiacov odňatia slobody. Informoval Bayrescher Rundfunk dňa 16.4.2015.

Najmladšia detská manželka a žiadateľka o azyl má iba 11 rokov, Nóri sa nestačia diviť. Zatiaľ čo Európskí tínedžeri riešia trápenia školy a vlastnej identity, imigrantskí tínedžeri sú povinne zosobášení a majú prvé-druhé dieťa. Najčastejšie pochádzajú z Afganistanu, Sýrie, Iraku. Je známy príbeh páru, kde dievča malo 14 rokov a muž 23 rokov a do Nórska priviedli svoje 18 mesačné dieťa. Dnes žijú oddelene a muž čelí policajnému vyšetrovaniu. O pedofilných praktikách, zaobalených do slovka tradícia sa hovorí aj v súvislosti s Dánskom.

Verejnosť šokovalo, že starší muži majú počas víkendu povolené spať so svojimi detskými manželkami v dánskom azylovom centre. Dokonca, podľa informácií dánskeho denníka Metro Express sa poniektorí imigranti snažia priviesť svoje neplnoleté manželky. Dánske úrady dobre vedia čo sa deje, keď sú dievčatá 11, 12, 13, 14 ročné navštevované staršími manželmi a snažia sa tomu zabrániť. Mnohí moslimskí imigranti sa bránia, vraj „ide o prosté zvyky“. Detské manželstvá neboli v Sýrii ničím nezvyčajným ani pred krízou. V roku 2011 bolo vydatých 13 percent dievčat mladších ako 18 rokov. Bežne sa praktizujú v utečeneckých táboroch v Jordánsku, kde sa počet detských sobášov zdvojnásobil, v irackom tábore v meste Erbil, medzi sýrskymi utečencami v Libanone, … Príchod imigrantov v Dánsku otvoril otázku pedofílie.

37 ročná matka so 17 ročnou dcérou boli napadnuté sexuálnym delikventom z Pakistanu na festivale v meste Erding. Ženy si na ceste domov všimli, že ich mladý Pakistanec prenasleduje a začali utekať. Pakistanec sa rozbehol za nimi a pokúsil sa matku pobozkať. Strhol sa zápas v ktorom matka útočníkovi odhryzla kus jazyka. Bol prijatý na pohotovosť a uväznený. Informovala Byeresche Polizei a giessener Anzeiger.

Imigrantov sa v Nemecku nedarí zamestnať. Prieskum pre Die Welt odhaľuje, že nezamestnanosť medzi Sýrčanmi, Afgancami a Iračanmi dosahuje závratných výšok. Iba 9 % dospelých Sýrčanov pracuje. Nezamestnanosť Iračanov je 25,3 %. Môže trvať až 20 rokov, kým sa zamestnanosť utečencov dostane na úroveň miestnych štandardov. Dovtedy azylanti budú žiť zo sociálneho zabezpečenia.

Starší pán bol znepokojený tým, že detskí azylanti obťažujú 10 ročné dievčatá a na mestskej schôdzi sa spýtal, čo sa bude robiť v lete, keď budú chodiť viac obnažené. Starosta na otázku o obťažovaní 10 ročných dievčať odpovedal v duchu politickej korektnosti: „To je jednoduché, proste ich neprovokujte a nechoďte do týchto oblastí“. Starosta sa vôbec nepozastavil nad obťažovaním malých dievčat. Video zo schôdze koluje po internete.

Afgánci I. Ansari a R. Habib boli obvinení Stuttgartským mestským zastupiteľstvom z opakovaného znásilnenia 21 ročnej ženy. Tej sa podarilo utiecť vďaka tomu, že kládla odpor zo všetkých síl, hoci sa jej Habib vyhrážal s nožom v ruke. Habib sa o šesť dní neskôr vyzliekol pred mladými ženami a masturboval. Bol odsúdený na päť rokov. Informovali Der Teckbote 18.9.2015 a Stuttgarter-zeitung 9.2.2015.

Prisťahovalci v Kolíne na nový rok masovo okrádali, obťažovali a znásilňovali ženy. K útokom na ženy došlo v okolí kolínskej hlavnej železničnej stanice a slávnej katedrály, pričom do nich bolo zapletených zhruba 1 000 agresívnych mužov. Šéf kolínskej polície Wolfgang Albers to označil za „celkom novú dimenziu zločinu“. Páchatelia boli arabského a severoafrického vzhľadu. Obete sa v Kolíne chceli rozlúčiť s rokom 2015, namiesto toho prežili okamihy hrôzy. Útočníci ženy obkolesili, spálená koža, obchytkávali všade – zadok, prsia, medzi nohami, a ak sa ženám nepodarilo uniknúť z bandy oplzlých delikventov, boli znásilnené. Obete sú traumatizované, majú nočné mory, nemôžu spať, boja sa samé chodiť von a do väčších miest. Orgány činné v trestnom konaní majú k dispozíci 945 trestných oznámení. Z čoho 560 obetí uvedlo, že sa stali obeťami zločinu sexuálneho charakteru. Koľko z 560-tich žien bolo znásilnených?

To, že zrazu 1500 mohamedánov začalo masovo obchytkávať ženy nie je náhoda ani zhoda okolností. Akcia bola dobre zorganizovaná. Z výpovedí obetí vyplýva, že muži operovali v malých, asi päťčlenných skupinách, ktoré si vyhliadli určité ženy a následne ich obkľúčili so zámerom sexuálneho útoku. Navyše, totožné útoky boli spáchané i v iných mestách v rovnakom čase – Kolín nad Rýnom, Berlín, Hamburg, Bielefeld, Düsseldorf, Frankfurt a Stuttgart. Dokonca aj vo Švajčiarsku, Rakúsku, Fínsku a Švédsku. Cieľ bol pravdepodobne ponížiť európske ženy a vyvolať strach. Takto sa správajú nešťastníci, ktorí sem prišli, aby sme ich zachránili pred vojnou a smrťou.

Manželka ministra obrany Českej republiky, herečka Veronika Žilková v rozhovore pre Parlamentné listy povedala, že v Kolíne „nešlo o sexuálnu agresiu, ale o silný pud prírody, mnoho európskych žien určite bude smerovať k novým samcom“.

Stovky migrantov v Calais, vyzbrojení železnými tyčami a kladivami obklúčili oblasť okolo eurotunela pod Lamanšským prielivom v snahe dostať sa do Británie. Asi 200 utečencov vrthlo 23.1. do prístavu v severofrancúzskom meste Calais a asi 50-tim z nich sa podarilo dostať sa na trajekt smerujúci do Británie. Oznámila agentúra Reuters s odvolaním na miestne úrady.

Vo Švédskom moslimskom ghette bola žena hromadne znásilnená, poranená a znova znásilnená. Somálčan žene ukradol bicykel a ona ho prenasledovala až na nádvorie, kde sa ocitla v pasci. Žene povedal „Teraz zdochneš, kurva!“ a následne obeť kopol a udrel flašou do hlavy. Potom ju niekoľkokrát brutálne znásilnil a žena tak utrpela početné zranenia. Ležala na rozbitom pohári, zatiaľ čo on sa pokúšal o análny styk. Informovali FriaTider.se a 10news.dk.

Masové sexuálne obťažovanie utečencami v Nemecku pokračovalo začiatkom februára na tradičných karnevalových slávnostiach. V uliciach Kolína nad Rýnom hliadkovalo vyše 2500 mužov zákona, boli tam zamestnanci súkromných bezpečnostných služieb, ale ani tieto opatrenia neudržali prírodný pud mužov arabského a severoafrického výzoru. Prvý deň polícia registrovala 22 prípadov sexuálnych útokov vrátane jedného znásilnenia. Belgickú reportérku Esmeraldu Labyvyovú sexuálne obťažovali počas priamého prenosu (existuje videozáznam), informáciu zverejnil demorgen.be. Celkovo polícia prijala 244 trestných oznámení a 180 ľudí skončilo v celách.

Sociálni pracovníci v súvislosti s karnevalom poskytli migrantom školenia, aby lepšie pochopili význam týchto bujarých osláv a mohli si ich užiť.

Teroristi opäť zaútočili vo Francúzsku. Zaútočili na siedmych miestach, strieľali, odpaľovali nálože, dokonca aj výbušniny na tele. Do ľudí strieľal neznámy muž s útočnou puškou, približne v rovnakom čase zazneli výbuchy pri futbalovom štadióne Stade de France. Zo zápasu evakuovali francúzského prezidenta. Islámskí teroristi strieľali ka koncerte v sále Bataclan a zabili vyše stovky ľudí. Štyroch polícia zabila, jeden skončil v putách. Parížská radnica potvrdila viac ako 150 obetí, desiatky ľudí utrpeli zranenia.

Stralsund, 11.2.2015. 28 ročný muž, žiadateľ o azyl z Eritrey bol odsúdený za znásilnenie na štyri roky. Muž obťažoval študentku v skorých ranných hodinách a nútil ju k pohlavnému styku. Priznal sa, že najprv s obeťou rozprával po anglicky, potom sa ju pokúsil pobozkať, neskôr jej rukou zakryl ústa a chytil ju za zápästie. Utečenec tvrdil, že žena súhlasila s pohlavným stykom. Informoval portál svz.de.

Takmer 300 afrických migrantov, ubytovaných v talianskom mestečku Giugliano blízko Neapolu, vyvolalo menšiu vzburu: z izieb vyhadzovali matrace, prevracali postele, ničili nábytok – žiadali lepšie podmienky ubytovania.

Migranti v silvestrovskú noc znásilnili dve neplnoleté dievčatá. Nemecká polícia zadržala štyroch mladých migrantov vo veku 14 – 21 rokov, ktorých podozrieva v znásilnení dvoch neplnoletých dievčat. V novoročnú noc údajne vlákali dne neplnoleté Nemky vo veku 14 a 15 rokov do bytu a tam ich skupinovo znásilnili. Weil am Rhein, Nemecko 11. januára 2016.

K ďalšiemu znásilneniu došlo medzi 3:45 a 4:45 pri odbornej škole. Neznámy černoch sledoval mladú ženu, stiahol ju do krovia a znásilnil. Po akte muž proste odkráčal. Polícia zistila, že páchateľom bol 24 ročný azylant zo Senegalu.

Bilancia multikultúrneho obohatenia

Žiadna kultúra nemôže existovať izolovane, ale musí byť konfrontovaná s inými. Je to nevyhnutný predpoklad jej zdravého rastu a premien – bez kultúrnej výmeny znakov a ideí s inými kultúrami daná kultúra zaniká. Rasisti a nacisti namietajú, že z empirického hľadiska ide o utópiu. Je to ale na zvážení každého jedného z nás a najmä na chcení jednotlivcov pri snahe vytvoriť tolerantnú spoločnosť bez predsudkov. Spoločne môžeme prekonať nezlučiteľnosť rozličných videní sveta. Ako môžeme vidieť na vlastné oči, teraz Európa prekvitá kultúrou. Humanisti, filantropi, slniečkári a tolerantní ľudia, srdečne vám ďakujeme za multikultúrne obohatenie.

Pri výbere som nebol zaujatý, len som nenašiel žiadne prípady vedeckých schopností u imigrantov zo Somálska či Iraku, ani známky hospodárskeho oživenia v oblastiach, kde sú utečenci. Ide len o všedné správy, hlásenia.

Referencie:
http://www.hlavnespravy.sk/problem-detskych-manzeliek-riesi-okrem-danska-aj-norsko/739968
http://www.hlavnespravy.sk/pocas-prveho-dna-karnevalu-v-koline-nad-rynom-nebolo-vela-incidentov/740490
http://www.hlavnespravy.sk/vo-svajciarsku-zadrzali-podozriveho-z-usmrtenia-viedenskej-aupairky/740965
http://www.hlavnespravy.sk/policia-v-koline-dostala-v-suvislosti-s-karnevalom-zatial-224-udani/740857
http://www.hlavnespravy.sk/rakuski-policajti-maju-zakazane-odoberat-odtlacky-utecencom-cestujucim-do-nemecka/740734
http://www.hlavnespravy.sk/vo-svajciarsku-zadrzali-podozriveho-z-usmrtenia-viedenskej-aupairky/740965
http://www.hlavnespravy.sk/nemci-citia-uzkost-vyhybaju-sa-verejnym-miestam-hlasy-proti-migrantom-naberaju-na-intenzite/736957
http://www.hlavnespravy.sk/danka-sa-ubranila-znasilneniu-caka-ju-vsak-pokuta/736469
http://hn.hnonline.sk/svet-120/svedsko-byvalo-rajom-ale-teraz-sa-bojim-jazdit-metrom-hovori-ceska-1053765
http://www.hlavnespravy.sk/zahada-zabitej-americanky-vo-viedni-vyriesena-uposluchla-vyzvu-organizacie-refugees-welcome-a-ubytovala-u-seba-cakatela-na-azyl/741604
http://nasatrnava.sme.sk/c/20091989/mohamed-vykradal-auta-po-trnave-usiel-z-vazby-v-rakusku.html
http://www.hlavnespravy.sk/vo-svajciarsku-zadrzali-podozriveho-z-usmrtenia-viedenskej-aupairky/740965
http://www.hlavnespravy.sk/z-karnevalu-v-koline-nad-rynom-hlasia-sexualne-utoky-a-znasilnenie/740994
http://www.hlavnespravy.sk/madarski-policajti-zadrzali-skupinu-migrantov-ktori-poskodili-hranicne-zabrany/742453
http://www.hlavnespravy.sk/finky-nema-kto-chranit-a-spreje-su-nelegalne-televizia-im-vyrobila-naucne-video-o-tom-ako-sa-branit-pri-znasilneni/739611
http://www.hlavnespravy.sk/policia-v-koline-nad-rynom-informovala-o-kriminalite-pocas-karnevalovych-dni/742585
http://www.hlavnespravy.sk/finska-policia-vysetruje-silvestrovske-sexualne-utoky-v-helsinkach/731003
http://www.hlavnespravy.sk/nemecko-pokracuje-vysetrovanie-okolnosti-ktore-viedli-k-utokom-na-stovky-zien/731487
http://www.hlavnespravy.sk/muz-podozrivy-z-prepadavania-dievcat-a-zien-vo-viedni-je-vo-vysetrovacej-vazbe/743615
http://www.hlavnespravy.sk/18-rocnu-zenu-znasilnil-priamo-pod-velkym-kolom-vo-viedni-ziadatel-o-azyl/733541
http://www.hlavnespravy.sk/cudzinci-v-nemecku-poznaju-sposoby-ako-sa-vyhnut-rozhodnutiu-o-vyhosteni/742681
http://www.hlavnespravy.sk/tajne-sluzby-nemecka-upozornili-na-to-ze-v-radoch-migrantov-na-uzemie-eu-prichadzaju-aj-teroristi/742542
http://www.hlavnespravy.sk/drama-na-internate-v-nitre-afganec-dobodal-slovenskeho-studenta/743951
http://www.hlavnespravy.sk/odpoved-nemeckeho-starostu-na-otazku-o-obtazovani-10-rocnych-dievcat-migrantmi-neprovokujte-ich-a-vyhybajte-sa-im-vyvolala-burku-nevole/742574
http://www.hlavnespravy.sk/v-januari-do-nemecka-dorazilo-takmer-100-000-utecencov-trikrat-viac-ako-v-predchadzajucom-roku/739311
http://www.hlavnespravy.sk/policajny-komisar-v-nemeckej-televizii-my-absolutne-nevieme-kto-sa-pohybuje-po-nasej-krajine/740609
http://www.hlavnespravy.sk/zahada-zabitej-americanky-vo-viedni-vyriesena-uposluchla-vyzvu-organizacie-refugees-welcome-a-ubytovala-u-seba-cakatela-na-azyl/741604
http://www.hlavnespravy.sk/americku-umelkynu-zavrazdil-vo-florencii-imigrant-zo-senegalu/732168
http://www.hlavnespravy.sk/iracky-utecenec-znasilnil-10-rocneho-chlapca-na-viedenskom-kupalisku-davno-som-nemal-sex-nemohol-som-vydrzat/741226
http://www.hlavnespravy.sk/moslim-v-domove-pre-migrantov-hrozil-krestanskej-matke-zabitim-je-dietata/730519
http://www.hlavnespravy.sk/18-rocnu-zenu-znasilnil-priamo-pod-velkym-kolom-vo-viedni-ziadatel-o-azyl/733541
http://www.hlavnespravy.sk/manzelka-ministra-obrany-cr-v-koline-neslo-o-sexualnu-agresiu-ale-len-pud-prirody/732299
http://hn.hnonline.sk/svet-120/svedske-jedlo-by-nezrala-ani-macka-hovori-iracky-azylant-vratil-sa-domov-1049404
http://hn.hnonline.sk/svet-120/iracania-dobrovolne-odchadzaju-z-belgicka-vracaju-sa-domov-1053969
http://www.aktuality.sk/clanok/303796/policia-si-vytipovala-nenavistnych-diskuterov-chysta-sa-zasiahnut/#
http://www.aktuality.sk/clanok/303796/policia-si-vytipovala-nenavistnych-diskuterov-chysta-sa-zasiahnut/#
http://www.topky.sk/cl/1000851/1521003/Zarazajuce-spravy-zo-Svedska–Rok-tajili-sexualne-utoky-podobne-silvestrovskym-v-Koline
http://www.topky.sk/cl/1000851/1524439/Na-sude-su-prve-zaloby-zo-sexutokov-v-Koline–Z-tychto-krajin-pochadzaju-obvineni
http://www.topky.sk/cl/1000851/1522431/Policia-v-Koline-ma-prveho-obvineneho-zo-sexutokov–Pochadza-z-Alzirska
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/381939-dozor-na-karnevale-v-koline-zabezpeci-vyse-2000-policajtov/
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393355-desitky-zakuklencu-vzaly-utokem-nadrazi-ve-stockholmu-cilem-byli-migranti.html
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Bezpravie-spina-znasilnovanie-a-strach-Pohlad-dovnutra-azyloveho-centra-vo-Svedsku-kam-uz-ani-policia-nechodi-261531
http://www.parlamentnelisty.sk/spravy/zahranicie/Poplach-v-Nemecku-Policia-urobila-raziu-v-domoch-utecencov-isla-po-velitelovi-Islamskeho-statu-a-dalsom-podozrivom-muzovi-262073
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/379076-nemecko-pristahovalci-na-novy-rok-obtazovali-a-okradali-zeny-v-koline/
http://www.topky.sk/cl/1000851/1520009/Identifikovali-troch-podozrivych-z-utokov-na-zeny-v-Koline–Pani-Merkelova–toto-nas-desi-
http://www.topky.sk/cl/11/1520103/VIDEO-Zeny-z-Kolina-odhalili-otrasne-detaily-o-sexutoku–Obchytkavanie-v-rozkroku-a-spalena-koza
https://dennikn.sk/335733/hromadne-obtazovanie-zien-koline-niektori-pripisuju-politike-otvorenych-dveri/
http://www.etrend.sk/ekonomika/silvestrovske-utoky-na-zeny-hlasi-aj-finsko-a-svedsko-nemecko-zjednodusi-deportacie.html
http://www.etrend.sk/dnes/svedsko-sa-rozhodlo-deportovat-imigrantov-14-tisic-z-nich-sa-stratilo.html
http://rodobrana.org/cigan-zabil-dochodcu-pre-20-eur/
http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/teror-v-parizi/1782328_teroristi-vystrielali-redakciu.-podrobnosti-utoku
https://dennikn.sk/294642/teroristicke-utoky-v-parizi-co-sa-stalo-v-piatok-vecer-suhrn/
http://www.aktuality.sk/clanok/308243/utok-v-parizi-na-mieste-su-mrtvi-a-zraneni/
http://www.hlavnespravy.sk/migranti-v-silvestrovsku-noc-v-nemecku-znasilnili-aj-dve-neplnolete-dievcata/729357
http://www.hlavnespravy.sk/nemecko-pokracuje-vysetrovanie-okolnosti-ktore-viedli-k-utokom-na-stovky-zien/731487
http://www.hlavnespravy.sk/pracovnicku-azyloveho-centra-vo-svedsku-dobodali-na-smrt/735770
http://www.hlavnespravy.sk/africki-migranti-zorganizovali-v-taliansku-mensiu-vzburu-nepacia-sa-im-podmienky-ubytovania/660456
http://www.hlavnespravy.sk/pahreba-migranti-uz-utocia-na-obcanov-druhej-kategorie-na-domace-obyvatelstvo-europy-dakujeme-pani-merkelova/729150
http://rodobrana.org/vo-svedsku-v-moslimskom-gete-bola-zena-hromadne-znasilnena-postrelena-a-znovu-znasilnena/
http://rodobrana.org/moslimovia-si-idu-do-europy-aj-pre-zeny-o-znasilneniach-media-vacsinou-mlcia/
http://rodobrana.org/francuzsko-18-rocne-dievca-znasilnene-styrmi-mladistvymi-moslimami/
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Vo-Svedsku-odhalili-dalsie-skupinove-znasilnenie-Zodpovedna-je-vraj-skupinka-tinedzerov-262211
http://www.parlamentnelisty.sk/spravy/zahranicie/Co-nove-v-dzungli-Imigrantom-prisli-z-Londyna-zahrat-Hamleta-Predstavenie-narusila-pritomnost-nozov-v-publiku-262043
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Imigranti-vtrhli-do-pristavu-v-Calais-a-nastupili-na-britsky-trajekt-260901
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Migranti-v-Calais-sa-vyzbrojili-kladivami-a-zeleznymi-tycami-Chceli-sa-dostat-do-Britanie-258475
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/-Utoky-v-Koline-To-nema-s-imigraciou-nic-spolocne-Tak-na-toto-prisla-Europska-komisia-261397
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Sexualne-utoky-na-karnevale-v-Nemecku-Obtazovali-aj-reporterku-belgickej-televizie-261798
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Sokujuce-zabery-V-mnichovskom-metre-napadli-migranti-dochodcov-potom-co-sa-zastali-obtazovanej-zeny-261554
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Sok-a-zufalstvo-Naivky-vitali-imigrantov-a-teraz-sa-boja-Sef-protiimigracnej-strany-AfD-nam-opisal-co-sa-prave-deje-v-Nemecku-Doslo-aj-na-ceskych-sralov-260242
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Nastupca-Goebbelsovho-nacistickeho-ministerstva-propagandy-uci-Nemcov-Mohamed-bol-feminista-za-znasilnenia-nemozu-utecenci-ale-zapadna-kultura-Bez-srandy-260313
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Profesor-Krejci-Odvolajte-Merkelovu-lebo-prehrate-volby-Utecenci-si-uzivaju-ako-rozbujneni-turisti-to-doma-nemohli-260129
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Prespekulovany-Omar-V-Nemecku-sa-uz-osemkrat-uchadzal-o-azyl-vzdy-v-inom-kraji-a-pod-inou-identitou-Vymakli-ho-pri-kradezi-ponoziek-261465
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Imigrantov-v-Nemecku-sa-nedari-zamestnat-Z-tychto-cisiel-sa-vam-zatoci-hlava-261405
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Bandy-utecencov-cele-dni-a-noci-profesionalne-lupia-A-neda-sa-s-tym-nic-robit-Zufaly-nemecky-policajt-prehovoril-uplne-o-vsetkom-261387

VIDEO Pozri sa na môj penis. Dobrý je? F*ck you. Nemecká babička sa podelila o príhodu s imigrantom. Urážate islam, prerušili moslimovia jej rozhovor s televíziou


http://alianciazanedelu.sk/archiv/4333
http://alianciazanedelu.sk/archiv/6155

Spracoval: Michal, www.protiprudu.org

O ::prop

8 komentárov

 1. Dobroslav Dobrotka

  Nakoľko opakovanie je matkou múdrosti, opakovane prispejem názormi, ktoré som na tejto stránke už zverejnil a ktoré sú pre dvorných pisálkov – a to najmä Amana Againsttime, ale i ostatných jemu podobných týpkov (osmoza, Beba, SITRA AHRA, svarga, Jaruj Kazok, ap.) zbytočné, nudné a iritujúce (toto napísal Aman(t) Againsttime, centrálny mozog najgeniálnejších pisateľských výtvorov všetkých čias – ako môže byť niečo nudné, keď je to zároveň iritujúce?).
  S rastúcim počtom imigrantov v Európe, a to väčšinou islamského vyznania, začínajú všeobecne zosilnievať hlasy proti. Argumentuje sa tým, že nielen počtom prevalcujú bielu rasu pôvodných Európanov, ale že so sebou „privezú“ aj cudziu kultúru, choroby (alebo vojnu), ale najmä svoje náboženstvo, svoju nekultúrnosť, lenivosť, kriminalitu, ap. Je preto prirodzené a samozrejmé, že sa obávame takéhoto vývoja a narastajúceho počtu „pricestovaných“ imigrantov.
  Je však zarážajúce, že doteraz najaktívnejšie vybliakovali a vybľakujú proti prisťahovalectvu s prevažne moslimským zastúpením roduverní ateisti, neznabohovia a v minulosti zažratí ortodoxní komunisti. Zrejme im došlo alebo dochádza, že keď nie táto, tak budúca generácia bude mať s nimi mimoriadne problémy.
  V tomto prípade je veľmi vhodný a príhodný čas pripomenúť nie tak dávne obdobie, kedy na území Slovenska (Československa), ale i na území ostatných štátov Európy sa zosmiešňovalo, ponížovalo a odstráňovalo zo spoločnosti kresťanstvo aj so svojimi dvetisícročnými hodnotami, kultúrou a morálkou. A boli to práve tí istí „pokrokoví“ ateisti a komunisti, ktorí sa vrchovatou mierou pričinili o „internacionalizmus“, ktorý v dnešnej dobe vrcholí návalom utečencov v Európe. Tí, ktorí v minulosti uverili rozprávkam o raji na zemi bez Boha, sa dnes intuitívne bránia islamskej invázii. Zrazu zacítili úzkosť, hrôzu, zdesenie, strach a obavy z ich agresívnosti a ich neústupčivého presadzovania svojej viery. Zrazu si naši prefarbení súdruhovia spomenuli na staré dobré časy, kedy platila a uznávala sa kresťanská morálka a kresťanské hodnoty. Zaujímavé, doteraz si kresťanstvo nevážili a likvidovali a keď si podpílili pod sebou konár, začínajú sa zrazu zobúdzať a spamätávať. Doteraz im slušní kresťania neboli dobrí a tak sa zdá, že si spolu s nami budú užívať „vymoženosti“ islamu. To, čo sa však deje zo strany imigrantov, spôsobilo, že i títo „hrdinovia socialistickej práce“ púšťajú do gatí a zrazu sa spamätávajú a dvíhajú svoje hlasy na protest proti príchodu emigrantov.
  Na tomto mieste musím pripomenúť jednoduché riešenia a osvedčené metódy našich súdruhov uplatnené voči kresťanom, ktoré by predsa mohli uplatniť aj na „nebezpečných“ mohamedánoch – šikanovanie, väzenie, slabo platenú prácu, neprijímanie detí na lukratívne druhy škôl, zatváranie do blázincov, koncentrákov, vylúčenie a neprípustnosť šírenia ich vierovyznania, morálky a kultúry, zákaz budovania chrámov, fyzickú likvidáciu, alebo nech postavia železnú oponu (napokon schengenská zmluva túto oponu postavila a zaujímavé je, že sa v tomto prípade nedodržiava – prečo sa naše hlasné trúby nedožadujú jej dodržiavania?)…

  • Aman Againsttime

   Takže ty nedáš pokoj? Áno, tvoje príspevky sú nudné (stále dookola ten istý bullshit o komunistoch, „neznabohoch“, kresťanstve a pod.) i iritujúce zároveň (napádanie ostatných diskutérov). Komunizmus naozaj nemusím, ale keď vidím také typy ako si ty, tak si naozaj hovorím, že keď už nič iné, tak komunistom treba pripísať k dobru, že aspoň chránili normálnych ľudí pred takýmito čiernoprdelníckymi magormi. 🙂

  • Dobrotka, zaujímavé je, že kým za ateistov sa žiaden islam do Europy nevopchal, za vlády vás, židokresťanov, je tu ich celá invázia.
   Je to tým, že vy, abrahámovské semeno, si tak dobre rozumiete.
   Pravda, občas sa pobijete a odrezávate si hlavy … ale to sa medzi bratmi stáva.

   • Christian Freeman

    Norman, tak toto je trosku smiesne tvrdenie, nehnevaj sa, myslim, ze mas na viac 😀 Europa, napriek este stale znatelnemu vplyvu katolickej cirkvi je dnes viac-menej sekularna, takze sorry, ale invazia islamu sa deje prave v modernej dobe tak prajucej anti-krestanstvu.
    Islam sa predieral do Europy stale…akurat sa mu to nikdy nepodarilo tak, ako v modernej dobe (a v minulosti tomu zabranili prave krestanske intervencie, ale ono to bude asi tym, ze v danej dobe sa nic ine nejako nenosilo). Ale z modernej invazie moslimov do Europy vinit „zidokrestanov“ (nech si uz pod tymto mackopsom predstavime cokolvek) je hlupost a len dokazuje, co vsetko dokaze osobna antipatia k niecomu…

    • Aman Againsttime

     To, čo mal Norman na mysli je skutočnosť, že kým východný (komunistický) blok v Európe, ktorý bol pod vládou ateistických komunistov, si islam k sebe nepustil (a komunizmus by ho nikdy – ako konkurenčnú politickú ideológiu – netoleroval), tak na Západe sa pod vládou častokrát kadejakých tzv. (žido) kresťanských demokratov (napr. aj naša Merkelbaba je „demokratická kresťanka“) začalo s multi-kulti už v 70-tych rokoch – a výsledky hovoria za všetko.

 2. “…šikanovanie, väzenie, slabo platenú prácu, neprijímanie detí na lukratívne druhy škôl, zatváranie do blázincov, koncentrákov, vylúčenie a neprípustnosť šírenia ich vierovyznania, morálky a kultúry, zákaz budovania chrámov, fyzickú likvidáciu…“

  V podstate az na niektore praktiky ktore pochopitelne v tej dobe neexistovali pouzivali krestania, ked rozsirovali svoju lasku po Europe. A vraj dobri krestania. Aj s Islamom by ste sa mali vratit tak odkial ste prisli a to do puste. Dovi.

 3. To není imigrantský teror, ale sionistický teror. Kdopak nám imigranty do evropy skrze EU pozval, nářídil policii, pohraničníkům a armádě, ať dělá, že je nevidí, zrušil předtím státní hranice a zajistil jim koridor z Lybie a Iráku přes Turecko a bankrotující Řecko až k nám domů?

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7586-nemecka-vlada-propaguje-intimni-styk-mezi-uprchliky-a-evropany-na-webove-strance

Leave a Reply