Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Imigrace, světová chudoba a kuličky

Imigrace, světová chudoba a kuličky

Vynikající video, ukazující, že imigrace nejen, že nic neřeší ale navíc také škodí – všem. Nezapomeňte si zapnout české titulky!

O ::prop

9 komentárov

 1. Este ze mame kulicky, inak by sme na to neprisli.

 2. Úžasné video. Dokazuje, že argumenty o pomoci krajinám tretieho sveta imigráciou do európskeho sveta sú totálny, ale totálny bullshit. Stálo by za to spracovať do to článku.

 3. Paraziti-jasnovidci proti „fašizmu“

  V sobotu 20. júna 2015 sa v Bratislave majú stretnúť ľudia so zámerom vyjadriť pokojným spôsobom svoj nesúhlas s umiestňovaním imigrantov na Slovensko, ktoré nám vnucujú nikdy nikým nevolení neomarxistickí byrokrati z Bruselu.
  Keď hovorím „neomarxistickí“, mám na mysli ľudí, ktorí sú profesionálni sociál-inžinieri, ktorí financovaní bankovými domami, zasvätili svoj život zámernej systematickej a cielavedomej degradácii ľudského druhu, k zvráteniu jeho evolúcie k vyššiemu druhu. Ich zámerom je potlačiť a zlikvidovať v ludstve všetko, čo je božské, krásne, vznešené, ušlachtilé, spravodlivé a povznášajúce.
  Marxistom-trockistom sa na začiatku dvadsiateho storocia vydaril diabolský kúsok, keď štvaním robotníkov proti „kapitalistom“ rozvrátili Rusko, systematicky vykynožili elitu ruského národa, zabijúc v procese viac ako šesťdesiatych milónov ľudí v Rusku a možno dvakrát viac v Číne. Dnes sú to paradoxne financovatelia trockistov-zločincov, ktorí sa škodoradostne vysmievajú, že Rusko je zaostalé, že nemá elitu, že Rusko ako zaostalú a svetu nebezpečnú krajinu treba zlikvidovať.
  To je však iná téma.

  Neomarxisti vychovaní tzv. Frakfurtskou školou povzbudení úspechom v Rusku sústavne vypracovavajú teórie ďalšej deštrukcie a chaosu, a podarilo sa ím do západnej spoločnosti umelo vnútiť antagonizmy nielen medzi prácou a kapitálom, ale aj medzi ženami a mužmi (hnutie feminizmu), rasami (vnutený multikulturalizmus), dokonca konflikt medzi vznešenou a povznášajúcou krásou a hnusom tým, že podporujú degenerované umenie, promiskuitu, pornografiu, tetovanie, rap, hip-hop a pod.
  Hluk, hnus, špina, chaos, všadepritomné graffiti so satanistickými symbolmi, bilboardy a iné vnemy zámerne vytvárajú prostredia ničiace ľudskú dušu, osprosťujú mládež.

  Neomarxisti teda potrebujú rasovú nenávisť rasový chaos, a preto si ju pestujú, preto ju systematicky prinášajú aj tam, kde by bez ich pricinenia nebolo k nej žiadneho dôvodu.
  Počul už niekto niekedy o tom, že by bol nejaký rasový konflikt medzi Mongolmi a černochmi. Z ľahkopochopitelnych dôvodov taká vec jednoducho neexistuje. Rovnako by nebolo konfliktu medzi Švédmi a černochmi, keby rôzni levi-straussovci alebo coheni nesplietali svoje pikle proti bielej rase, a nepropagovali multikulturalizmus.
  Nie zriedka sa v rôznych knihách dozviete, aká je to obdivuhodná vec, že Židia sú jediný storoveký národ, ktorý prežil dodnes, že si dodnes zachovali svoju identitu. Nikde ste však ešte od nich nepočuli vysvetlenie, prečo by taká vec mala pre NÁS byť zlá.

  Tak sme sa teda rozhodli, že 20. júna 2015 budeme proti takýmto diabolským neomarxistickým projektom protestovať. Pre budúcnosť našich detí.

  Banda samozvaných jasnovidcov nás síce ešte nikdy nevidela, ale už dnes vie, že sme my neonacisti a fašisti, a aby vytvorili konflikt, aby nás zdiskreditovali, aby nám vzali právo na vyjadrenie názoru, ohlasujú, že aj oni tam budú: protestovať proti nám.
  Vo svojej zaslepenosti a osprostení, bez toho, aby poznali našu skutočnú motiváciu, naše obavy aj ciele, označujú nás za neonacistov, fašistov. Musia byť jasnovidci, lebo oni lepšie vedia, čo si my myslíme, ako to vieme my.
  Vo svojom osprostení si nevedia ani predstaviť, že my k tomu, aby sme mali vlastné názory, vlastné pozorovania, nepotrebujeme sa utiekať a učiť sa od kohokolvek v minulosti, od Hitlera alebo od Mussoliniho.
  Vo svojej bezcharakternej špinavej hre nás potrebujú takto nálepkovať, lebo v čestnej kultivovanej výmene názorov nemajú proti nám šancu.

  Teraz ja využijem svoje právo, a po ich vzore sa zahrám na jasnovidca, na analytika.

  Tak, ako oni sú presvedčení, že ja som neonacista, rovnako som ja presvedčený o tom, že tí antifa-jasnovidci sú len rodení paraziti, ktorí, pochádzajúc z nefunkčných rodín, vyrastajúc bez pozitívnych vzorov otcovstva, sú nútení prežiť svoj život ako príťaž spoločnosti.
  Keby to bolo možné, prieskumom by ste zistili, že tí „antifa“ nikdy nemali v úmysle niečo spoločnosti dať, že sa už detstve rozhodli na nej parazitovať. Robia to preto, že nenávidia svet za to, že ich otcovia opustili ich matku skôr, ako jej pomohli starať sa o nich. Taký „antifa“ nikdy nepoznal svojho otca, nikto ho nenaučil cnosti hrdosti, nezávislosti, sebadisciplíny, nikdy nevidel svojho otca tvrdo pracovať, podnikať obetovať sa pre rodinu, a preto ani on nič také robiť nikdy nebude.
  „Vyštuduje“ taký antifa nejakú neužitočnú sprostosť, a žiada, aby sme mu my vytvorili nejakú príležitosť na „sebauplatnenie“.
  Antifa miluje povolania platené štátom alebo cudzími rozvratnými organizáciami, stáva sa aktivistom za čokoľvek, len aby nemusel pracovať. Je proste parazitom na našom tele.
  A takýto parazit neustále striehne v pozadí, čaká na príležitosť zarobiť si na svoje živobytie službou, o ktorú ho nikto nežiadal.
  Ináč povedané, ak by nám dovolili urobiť sociálny prieskum medzi tými potetovanými, onáušničkovanými, ošálovanými exotmi medzi antifa demonštrantmi, nenašli by sme tam, stolára, živnostníka akéhokoľvek druhu alebo poľnohospodára.
  Veľa však lesbičiek, gajov, bisexualov, transsexualov a drogmanov.

  Odkiaľ to viem?

  Nuž, rovnako, ako oni jasnovidectvom vedia, že ja som neonacista, aj ja som jasnovidec, takže tiež viem.

 4. Aj keď aj to môže byť súčasť plánu. Prílivová vlna imigrantov vzbudí zákonite odpor pôvodného obyvateľstva, vzniknú vzbury a demonštrácie, ktoré bude musieť potláčať polícia a armáda. Schvália sa nové zákony, nové represívne pravidlá, obmedzenia sa slobody. Konečne vznikne nový svet – New World Order…
  http://medzicas.sk/jeden-z-dovodov-narastu-imigracie-ano-mate-pravdu-je-to-planovane/

  • Nové represívne pravidlá?
   Treba sa naozaj prestať hrať na to, ako by teraz vládla nejaká demokracia či sloboda. Akých represii si myslíš sa treba ešte báť a na aké represie potrebuje systém nejaký súhlas davu? Systém si zavedie represie, aké sa mú len zachcú.

   Trocha to môže byť hra na odpútanie pozornosti od TIPP dphôd. Ale v skutočnosti je to pokračovanie pôvodnej myšlienky rasového zničenia Európy, ktoré ovšem pokračuje aj samovoľne ako korózia.

   Ak už konšpirácia, tak tento cirkus s kvótami spustili kryptonacisti – aby u ľudí vyvolali rasové povedomie. Ako keď psíkovi strčí pán čumák do lajna, aby pochopil, že je to kako, tak je Európanom strčený čumák do sajrajtu – aby konečne pochopil, s čím majú do činenia.

Leave a Reply