Domov / Spoločný blok / Hrozí USA vojenský prevrat?

Hrozí USA vojenský prevrat?

Názov správy: Hrozí USA vojenský prevrat?
Kategória správy: NWO
Štát: USA
Text správy : Nová správa vydaná Ruskou „Federálnou službou pre vojensko-technickú spoluprácu“ cirkulujúca v Kremli uvádza, že dôstojníci generálneho štábu boli minulý týždeň varovaní ich americkými partnermi počas cvičenia s North American Aerospace Defense Command (NORAD), že hrozba zvrhnúť Prezidenta Obamu prameniaca z „niektorých prvkov“ v rámci americkej armády je „reálnejšia ako sa zdá“ a môže veľmi dobre spôsobiť na zavedenie stavu stanného práva v Spojených štátoch.

Ruskí spravodajskí dôstojníci Kremľa reportujúci šokujúci zvrat udalostí boli na cvičení s Americkým a Kanadským vojenským personalom v NORAD počas výročného cvičenia Vigilant a poznamenali, že to je druhé varovanie, ktoré sme dostali tento rok o pláne zvrhnúť Obamu.

Dôvodom disidentu v rámci americkej armády s plánmi zvrhnúť Obamu je rozbiť Obamov plán „permanentného vojnového hospodárstva“ čo privádza do paniky globálne elity.

Celá správa anglicky:
http://www.whatdoesitmean.com/index1611.htm

Dominantná sociálna téma: Kvalitná masáž verejnej mienky Ruskými službami.

Nedá sa povedať, že v USA nehrozí stanné právo a vojenský prevrat. Lenže zatiaľ čo západ operaje pochybnými právami Pussy Riot, povedzme, Ruské tajné služby vŕtajú priamo do jadra systému.

Už len ten oznam, že to povedali Rusom americkí vojaci vnáša neistotu do značne zneistenej armády ktorá nevie kam z konopí. Na vojaka ktorého držia vo väzbe nemajú dôkazy. Posledná blamáž s mariňákom- konšpiračným teroristom z Facebooku- ktorý v nejakej internetovej hre citoval výroky iných, za čo skončil na psychiatrii a nie pred súdom, čo je v USA zvykom podobne ako to bolo v Sovietskom Zväze. Politický väzeň Ezra Pound, učiteľ Eustace Mullinsa, si tam odsedel 13 rokov.

V USA kolujú správy o tom, že vláda USA zakúpila 1.5 miliardy guliek dum-dum a vyzbrojila nimi aj také centrá ako je Sociálna poisťovňa alebo Meteorologický úrad. V USA prenasledujú občanov za odchyt dažďovej vody, predaj a konzumáciu nepasterizovaného mlieka (RAW milk), pestovanie si vlastných potravín, sledovanie emailu a odpočúvanie telefónov je známe, a američania sú v panike pred zákazom malých zbraní pod záštitou OSN.

Prečo nepriliať olej do ohňa a to priamo do jadra? Tá možnosť tu reálne je, aj keď je ťažké povedať na akej úrovni. Ono by sa totiž nejednalo len o odstránenie Obamu, čo je malá rybka, ale najmä ľudí ktorých reprezentuje- finančný kartel.

Z minulosti je známy „Business plot“- Biznisové sprisahanie- z roku 1933, keď skupina bohatých priemyselníkov najala generála Smedleyho Butlera na uskutočnenie prevratu proti Rooseveltovi, ktorý neskôr vyprovokoval 2. Svetovú vojnu ako satisfakciu priemyselníkom za zastavenie plánu prevratu. Jedným zo zainteresovaných bol Prescott Bush. Neskôr vyšetrovateľ vraždy JFK, šéf CIA , prezident, otec a dedo ďaľších neslávne známych prezidentov.

Apropó. Počas Snemu republikánov na Floride Condie Riceová len o vlások ušla pokusu o občianske zatknutie za vojnové zločiny. To umožňuje právny systém Jus Gentium.

http://www.cracked.com/article_15974_7-insane-conspiracies-that-actually-happened.html
http://www.ihr.org/jhr/v04/v04p135_Weber.html
http://birdflu666.wordpress.com/2011/04/27/the-british-royal-familys-links-to-nazis-and-eugenicists-alex-jones-reports/

http://www.newswithviews.com/Cuddy/dennis178.htm
Zaslal (meno/nick):  Juraj Smrek
Zdroj správy http://www.whatdoesitmean.com/index1611.htm

O oliolijanko

Jeden komentár

  1. fúúúha, celkom to zapadá do ich plánov,len sme nevedeli akou formou to môžu zrealizovať,pretože konšpiračná chronológia pozná iba aspekty a ciele,ktoré monitorujú jej realizátori,aby v konečnom dôsledku vytiahli celkom inú,nepredvídateľnú kartu o ktorej nevedia ani jej samotní spoluhráči.
    Len sám diabol vie takto zavádzať,takže tento scénar nemusí byť iba výplodom fantázie,pretože finálna fáza k NWO určite začne tak,že ohromí celý svet.
    Kiež by som sa mýlil.

Leave a Reply