Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Holokaust a homosexuálne manželstvo

Holokaust a homosexuálne manželstvo

schlesingerZákonodarcovia v štáte New York hlasovali proti homosexuálnemu manželstvu. V debate pred hlasovaním „osemnásti zákonodarcovia (podporujúci homosexuálne manželstvo) prezentovali vášnivé prejavy, často o ich rodinných príslušníkoch, ktorí prežili holokaust, diskriminácii a o tom ako si želajú, aby boli homosexuáli zrovnoprávnení“.

Ide o pozoruhodný komentár o užitočnosti holokaustu v postupnom zničení tradičnej kultúry Západu. (Samozrejme, že primárny úžitok z holokaustu spočíva v obrane čohokoľvek, čo robí Izrael.) Nemám nič proti homosexuálom. Ako som už spomenul predtým, homosexuáli majú tiež etnické záujmy rovnako ako hocikto iný a taktiež môžu tieto záujmy presadzovať, dokonca ak aj nebudú mať deti. Myslím, že jedným zo spôsobov akým môžu homosexuáli presadzovať svoje etnické záujmy je uznať, že heterosexuálne manželstvo – ako špecificky chránená kultúrna norma – by malo mať svoj špeciálny status garantovaný kvôli jeho kritickej dôležitosti v plodení a výchove detí.

Židovskí aktivisti však nemajú záujem brániť alebo vytvárať kultúru, ktorá je pre bielych Američanov adaptívna. Ich postoje sú determinované výlučne ich židovskou identitou. Od čias osvietenstva bol intelektuálny a politický aktivizmus Židov motivovaný ich nenávisťou k národom a kultúre Západu. Rovnaká „logika“ (ako v prípade homosexuálnych manželstiev) sa u židovských aktivistov objavuje i vtedy, keď bránia masívnu nebielu imigráciu.

Charles Silberman poukázal, že „americkí Židia sú zasvätení kultúrnej tolerancii pre ich vieru, pevne zakorenenú v histórii, že budú v bezpečí len v spoločnosti, ktorá akceptuje široké rozpätie postojov a správaní, tak ako aj diverzitu náboženských a etnických skupín. Táto viera, nie ich schvaľovanie homosexuality, napríklad viedla k tomu, že drvivá väčšina amerických Židov podporuje „práva homosexuálov“ a zastáva liberálne postoje na väčšinu tzv. sociálnych problematík.“

Ako raz Earl Raab slávne poznamenal: „Census Bureau (hlavná agentúra federálneho štatistického systému v USA, pozn. preklad.) práve oznámil, že asi polovica americkej populácie bude čoskoro nebiela alebo neeurópska. A všetci budú americkými občanmi. Odchýlili sme sa od bodu, v ktorom by nacisticko-árijská strana bola schopná zvíťaziť v tejto krajine.

My (Židia) sme udržiavali americkú klímu opozície voči bigotnosti po dobu dlhšiu ako pol storočie. Táto klíma ešte nebola dovedená k dokonalosti, ale vďaka rôznorodej povahe našej populácie k tomu nezvratne smerujeme – a to robí naše ústavné obmedzenia namierené proti bigotnosti praktickejšími než kedykoľvek predtým.“

Poznámka prekladateľa:
Odkaz na článok o hlasovaní v štáte New York je síce staršieho dáta (z dňa 02.12.2009), ale to nič nemení na aktuálnosti problematiky, ktorej sa Dr. MacDonald vo svojom článku venuje.

Preklad: Aman, www.protiprudu.org
Autor: Kevin MacDonald

O Roland Edvardsen

6 komentárov

 1. odkaz k obrázku:
  Romana Schlesinger! neboj sa, homosexualita sa dá liečiť!

  My, ktorí neuznávame vaše pride a pretŕčanie, my sme zdraví!

 2. klifton, nemal si náhodou napísať, že homosexualita sa vyliečiť nedá? Pokiaľ viem, tá hnusná baba je nevyliečiteľná.

  • Nemýľ sa. Tá baba kedysi prehlásila, že je „politická“ lesba. Teda sa k homosexuálom hlási len politicky a nie svojou skutočnou orientáciou. Podľa mňa berie, čo jej príde pod ruku.

   • Možno keby jej „prišiel pod ruku“ poriadny chlap, prestala by bláboliť o homosexualite. Ale, kto by ju chcel? Takto musíme znášať tie jej „avantúry“.

    • Nebudem rozpitvávať cudzie nešťastie. 🙂 Aj keď by určite tvrdila, že je šťastná tak ako je. Veď čo jej aj zostáva iné?

 3. Aj kravy sa daju liecit maly dvor a velky bic.

Pridaj komentár