Domov / Hlavná strana / Z domova / Hanba Slovenska

Hanba Slovenska

pavol_mestanKeď som v roku 1989 štrngal kľúčami, pevne som veril, spolu s miliónmi ďalších protestujúcich, že skutočne dôjde k zmene. Optimisti vtedy tvrdili, že o rok, dva budú na vedúcich miestach všetci boľševici nahradení odborníkmi. Pesimisti krútili hlavami a hovorili, že to bude trvať možno aj celú generáciu. Dnes už vyrastá druhá generácia a nie sú ani náznaky toho, že by sme sa boľševikov zbavili. Dodnes sme nemali prezidenta bez komunistickej minulosti.

Najnovším pľuvancom a výsmechom do tváre občanov Slovenska je menovanie Pavla Mešťana – vlastným menom Marmorsteina – do Rady vlády pre ľudské práva jej predsedom Miroslavom Lajčákom. Minister zahraničia a zároveň predseda Rady, absolvent špiónskej boľševickej prípravky v Moskve a kovaný komunista, dosadil do Rady ďalšieho bývalého súdruha – súčasného riaditeľa Múzea židovskej kultúry, bývalého hlavného ideológa normalizácie na Slovensku a pedagóga na Vysokej straníckej škole ÚV KSS v Bratislave. Myslím, že tam zapadne dobre. Vedľa exkomunistu a ministra práce Jána Richtera, súkmeňovca Tomáša Boreca, v súčasnosti ministra spravodlivosti (ten nebol v KSS zrejme iba vďaka svojmu nízkemu veku), vedľa exkomunistu Dušana Čaploviča, ministra školstva, vedľa exkomunistu Mareka Maďariča. A to sú len podpredsedovia Rady. Zloženie Rady vlády pre ľudské práva.

Je hanbou, že v Rade pre ľudské práva sedia osoby, ktoré programovo a vedome, v mene svojej ideológie, potláčali ľudské práva. Ešte väčšou hanbou je to, že žiadna politická strana, žiadna vládna ani mimovládna organizácia, proti tomuto menovaniu neprotestovala. Jediný, kto sa postavil proti, bol ďalší člen Rady – Miroslav Kusý – bývalý člen ÚV KSS a prednášajúci marxisticko-leninskej filozofie, ktorý na protest proti menovaniu Mešťana z Rady vystúpil. Jeho výhrady boli ale typicky komunistické. Kusému nevadí, že Mešťan bol komunista, ale že bol komunista ortodoxný, Stalinského razenia. Na rozdiel od reformovaného – liberálneho komunistu Kusého. Je známe, že tieto dve skupiny boľševikov sa nikdy nemali radi a ich vzájomná nevraživosť pretrvala až dodnes.

Je až smiešne, ako sa títo dvaja poprední boľševickí aparátčici vzájomne osočujú z členstva v komunistickej strane a z toho, kto bol väčší dogmatik. Mešťan má však v tomto súboji silnejší kaliber. Keď to vyzeralo na remízu, prišiel s hasbara taktikou a vytiahol na Kusého – antisemitizmus. Mešťan o antisemitizme niečo vie – veď od tzv. „revolúcie“ v 1989 ani nič iné neštudoval. A pred rokom 1989 konal rovnako – len z opačných dôvodov. Ako bol pred rokom 1989 veľkým bojovníkom proti sionizmu, tak sa po roku 1989 stal jeho nadšeným obdivovateľom.

Snáď len na Slovensku sa môže stať jeden z najtvrdších komunistických ideológov „ochrancom ľudských práv“. Len na Slovensku sa môže stať, že proti tomu protestuje iný komunistický aparátčik a demagóg. Len na Slovensku sa môže stať, že im to obom prejde a nikto sa nepozastaví nad tým, čo si to obaja dovoľujú. Ukazuje to však jedno – akí sú si istí v tom, že im to prejde a že sa vlastne nič zvláštne nedeje. Veď sa vlastne ani nič zvláštne nedeje – dvaja komunistickí bossovia sa hádajú o koryto štvrť storočia po revolúcii rovnako, ako štvrť storočia pred revolúciou. Som zvedavý, dokedy im to bude ešte slovenský národ trpieť. A ako dlho bude národu trvať, kým príde na to, ako sa ešte dajú využiť stĺpy pouličného osvetlenia…

Andrij Stryj, www.protiprudu.org

O Andrij Stryj

andrij.stryj@protiprudu.org

14 komentárov

 1. Týchto dinosaurov je už naozaj dnes škoda vešať na to osvetlenie, majú poslednú max. dve dekády života pred sebou, naviac kto by tú špinu po nich z toho osvetlenia zoškrabával? To by bolo pod úroveň aj nezamestnaného cigána. Museli by sa postaviť nové.

 2. Ale prečo hneď treba niekoho vešať, to je predsa stredoeuropskej civilizačnej kultúre , ako aj mysleniu ušľachtilej árijskej rasy, nepriateľný spôsob riešenia
  problémov.
  Chceme sa snáď znížiť na úroveň nejakých podradných ľudských rás ?
  Na úroveň takých,
  ktorí riešia veci vraždami, ako napr.vraždou J.F. Kennedyho, Arafata, Haidera,
  Husseina, Gaddáfiho, atď….
  Alebo podvodmi a klamstavmi, ako napr.9/11, neoprávnené napadnutie Iraku,
  Líbye, Sýrie, atď.?

  Ak nevieme riešiť problémy civilizovane, potom nie sme lepší od nich, od menejcenného hominidného druhu, menejcennej ľudskej rasy !!!

 3. Že sa tí dvaja žerú (Kusý, Mešťan) medzi sebou mi nijako nesedí. Že by to robili len na oko? Veď patria obaja k Bohom vyvolenej rase. Ktovie, čo tým sledujú. Naviac Kusý sem z Moskvy dotrepal dnes najznámejšieho strážcu demokracie Mesežnikova. Nuž čo, cesty žida sú nevyspytateľné.

 4. Olmar re: „Bohom vyvolenej rase“ – prosím používať malé b alebo úvodzovky. Na Židoch aj na židoch bola použitá rovnaká mágia o nadradenosti národa nad ostatnými. To ich vybral boh na boj proti nám.

  Ugoloo re: „menejcennej ľudskej rasy !!!“ – si veľmi nefandi pred 1000 rokou na nás Slovanoch použili technologiu „magie“ čítaj socialnej manipulácii a nainštalovali kresťanstvo.
  Áno je pravda že sme ďalej ako ostatné rasy a preto by sme mali učiť ostatné rasy(presne ako naši predkovia) ale aj svojich ľudí (hlavne tých ktorí sú ovládateľnejší) ako s-právne žiť. Treba pochopiť ako sa skladá spoločnosť(napríklad že aj v nezdegenorovanej spoločnosti sa vždy narodí určité percento prirodzených psychopatov/ľudí bez svedomia). Treba žiť čo možno najbližšie k objektívnej pravde……………

 5. Ajjajjjaj, súdruhovia! A čo Vy na tých svojích vysnívaných slobodných demokratických voľbách robíte? Vy tam spíte, keď Vám vraj každoročne vládnu odvšadiaľ neokomúnisti? Správne Nithus, vešať ich treba! Veď Vy predsa nie ste ako oni, čo Vás zatvárali do pracovných táborov.To sa môj sused vytasil od Teba lepšou perlou, keď tvrdil že s komúnistami treba zatočiť tak ako to spravili demokrati, za demokratúry vzorného a dlhodobo s obľubou voleného demokrata Suhartaď(1967_1998), keď ich odpálili na opustenom ostrove

 6. Nie, žiadne odpaľovanie na opustenom ostrove, to je primitivizmus, neadekvátny intelektuálno-inteligenčnému potenciálu vyššej ľudskej rasy.

  Vyšší typ človeka je práve preto vyšší, že dokáže bojovať inteligentými, civilizovanými prostriedkami.
  Židia nás ovládli ich inteligenčno-intelektuálnym potenciálom, nie mečom.
  Problém
  je ale v tom, že za Židov sa pasujú aj jedinci s genetickou štruktúrou
  a biologickou stavbou mozgu primitívnych tatarsko-tureckých kmeňov,
  tzv. Chazari, ktorí v 8.stor. konvertovali na judaizmus.
  Ich biologická stavba mozgu
  je jednoduchá, nezodpovedá kritériám stavby mozgu Homo Sapiensa.
  Stačí si
  prelistovať zverské vyčíňanie primitívnych tatarsko-tureckých hord v bývalom Rakúsko-Uhorsku, kam patrilo aj Slovensko.
  Viď napr. http://referaty.atlas.sk/vseobecne-humanitne/dejepis/21911/

  A teraz si treba predstaviť, že takáto pliaga sa vydáva za „vyvolený národ“.
  Pliaga primitívnych psychopatov, ktorá nemá nič spoločné so semitmi,
  ale agíruje pod ich firemnou tabuľou !!!

  Svet nadáva na Židov a pri tom sú to blbí,primitívni a krvilační Chazari,
  ktorí
  si osvojili židovskú prešibanosť. Ibaže, Židia to nie sú, Židia nie sú takí blbí,
  aby konali podľa naivných
  a priehľadných scenárií, ktorým neverí ani Dežo s Araňou ,viď napr.9/11:-))

  Potom by nemohli byť Bohom vyvoleným národom, ledaže by to bol boh OPÍ.

  Stačí si prezrieť aktivity božsky nadaného Žida Gilada Atzmona, ktorý sa od
  aktivít chazarského štátu Izraela, nie len dištancuje, ale ich aj prudko kritizuje.

  A ja dúfam, že raz sa bohom vyvolený národ Židov spojí s Árijcami, aby
  svet oslobodil od nadvlády primitívnych chazarských polo-opíc.

  Musím toto poslať Giladovi Atzmonovi, určite mi dá za pravdu, potom vás informujem, čo mi odpovedal (ak mi vôbec odpovie).

  Nie, lepší nápad, nech mu môj príspevok, preložený do angličtiny,
  pošle radakcia „propu“.
  Že je tu na Slovensku taký jeden „Ugolo“, ktorý si toto myslí.

  Určite sa bude sa tešiť, veď na jeho internetovej stránke hovorí, aby mu ľudia písali.
  A „prop“ získa na popularite !!! Je to nápad, alebo nie ?

 7. Zrejme tu budem jediný, no podľa niektorých reakcii vážne prehodnocujem duševnú a kognitívnu stabilitu poniektorých diskutérov.

 8. Kusy – Mestan doteraz tahali za jeden spagat, pricom vacsia swina bol Kusy, kedysi Novotneho kon dosadeny za ideologickeho tajomnika. Mestan je pravdaze zidovskeho povodu, lenze nie je protislovensky orientovany, alebo neviem o nejakych jeho aktivitach v tomto smere. ked niekto vie, nech napise…

 9. Mnohi ‚ovcania‘ SR netusia ze vsetko doma i v EU riadia slobodomurari.Vacsina z nich su zidia,ktori vsetko kamufluju za dvojitu rec(Double-talk),ako aj dvojity vyznam,kedze zijeme v dualnom a dvojpolarnom svete.Ich cielom je globalizacia a Nova Babylonska veza „slavy“…A tam nas Boh znovu rozprasi do jaskyn a noveho zaciatku…Sovietsky Zvaz bol v tichosti presunuty murarmi do EU.Aj oni nasleduju Chod nebies a I-ching knihu kozmetickych zmien…A Bozia zkaza sa blizi v roku 2019…zoradenim sa Slnka s Ciernou dierou a prechodom Slnka cez Galakticky rovnik…Nase Slnko ma sirku stvrt oblukeveho stupna. Jeden(1) stupen Precesie zoberie 72 rokov,stvrt stupna 18 rokov,co sa rata od roku 2001-utokov na Dvojicky kde zakodovali cielovy rok 2013 ako posledny mierovy rok na Zemi a potom vstup do pozemskeho chaosu ‚sudu sveta’…Ukraino ma dvojity vyznam.Ten druhy je z Latinciny,je to ZATVA URODY SVETA,co symbolizuje aj ich Trojzubec,ako aj modra a zlata farba,prechod do ‚zlateho veku’bez uzernickych vlad a bank,kedze Zem bude ocistena a znovuzrodena v Novom veku znovuzrodeneho Slnka(Krita-yuga,Kritov vek Slnka)…Ak KOSAK a KLADIVO znamenali presne to iste,tak ako aj slobodomurarska zastava Belgickeho Leviho,12 domov zodiaku v KRUHU,ktory je 13 neoficialnym znakom Ciernej diery a centra galaxie so zoradenym slnkom v tom KRUHU…Jakub?Izrael ma 12 synov zodiaku a 13.dceru Dinah=Rozsudok Ciernej diery po Zatve Boha…2013 je zakodovany do zastavy USA,ako aj na ich slobodomurarskom statnom znaku-co znova zakodovali aj do 9/11 utokov v roku 2001!!!Polmesiac-KOSAK komunistickej cervenej loze symbolizuje zenske lono a Ciernu dieru,zensku kozmicku branu…Vacsina Rusov a Ukrajincov ma povod v Skandinavskych Varangoch-Vikingoch,ktorych Bohom bol Thor/Votan-Odin=Jeden Boh…Jeho symbolom bolo povestne KLADIVO=falus,Pas Oriona,kedze Orion ako taky je celestialnym KOVACOM!!! Takze sa nedivme ze celosvetova ekonomika bola a je skrtena zido-murarmi-bankarmi a financnikmi,ktori jasne vyvolaju chaos vo svete DUALNE s chaosom vo vesmire,kedze nase potentne Slnko ma coraz viac ‚erupcii‘ k Zemi,ale aj do Ciernej diery,kam idu aj nase majetky a peniaze…A prave U-krajina(zenske lono v tvare U) zacne tuto svetovu ZATVU BOHA!!! Nedajte sa zviest zido-murarskymi klamstvami,ako aj propagandou o EU a jej falosnej „zlatej“ buducnosti!!! Radsej pozorujte coraz viac EXTREMNEJSIE POCASIE a erupcie Slnka,ako aj to tzv.Galakticke zoradenie predstavovane Mayskou loptovou hrou,po ktorej boli VSETCI HRACI OBETOVANI BOHU-SLNKU a CENTRALNEMU SLNKU!!!! Kristus-nase Slnko je uz v Gecemanskej zahrade a coskoro poputuje na Golgotu aj s nami,k novemu cyklu zivota a vzkriesenia,cez Ocistec Zeme!!! Kaslat na politikov!!!!!

Leave a Reply