Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Globálnou revolúciou k NWO

Globálnou revolúciou k NWO

street_art-nwoO štyri roky začne globálna revolúcia, aby mohol vzniknúť nový Svetový poriadok o ktorý sa  snažia temné sily už dnes

Historické paralely

Písal sa rok l913, svet bol šťastný a bohatý. A do začiatku prvej svetovej vojny zostávalo niečo viac ako rok.

Mágia čísiel existuje, či chceme alebo nechceme a hoci sto rokov znamená dosť, medzi rokom 1913 a 2013 možno nájsť isté paralely. Zvlášť preto, že ide o začiatok storočia. Pred sto rokmi ľudia o existencii Sovietskeho zväzu ani netušili a ani na to nemysleli, práve naopak, Ruské impérium kvitlo jedna radosť. Na Balkáne v tej dobe existovali lokálne konflikty, ale veľmoci do nich nezasahovali. Krátko predtým vzniknutú Čínsku republiku sužujú povstania, prevraty a politické vraždenie. V Mexiku sa menia vlády niekoľkokrát za rok. V USA prichádza na scénu W. Wilson, ktorý vyvedie krajinu na globálnu politickú arénu, a ktorý prijíma postoj vmiešavania sa do vojny v Európe. V čase inaugurácie prebieha grandiózna demonštrácia sufražetiek za emancipáciu. Vojská USA pod vedením generála G. Pershinga krvavo potláčajú povstanie na Filipínach, obetí je vyše dvoch tisícok. V Paríži sa koná Arabský kongres, kde arabskí nacionalisti premýšľajú ako ďalej, keďže Osmanská ríša sa rozpadá. Mahátmá Gándhí, ktorý pôsobí ako právnik v Južnej Amerike, pripravuje doma v Indii hrob pre Britské impérium.

Ak sa dnes pozeráme po sto rokoch na Balkán, tam vojská NATO už všetko vyriešili pred štrnástimi rokmi. Samozrejme beštiálne, krvavo a surovo. Ohnisko sa teda presunulo na Blízky Východ, kde to začalo Líbyou. Mentori ľudských práv, ktorí  s ľudskými právami na perách vstávajú a zaspávajú, hádzali bomby na Líbyu a inscenovali arabskú jar. V Egypte dnes vládnu “Bratia Moslimovia”. Konflikt sa rozhorel v Sýrii, o ktorej “demokratická tlač“ píše, že proti vláde bojujú povstalci. Každý pritom vie, že ide o najatých žoldnierov. Predpríprava na Irán sa už začala, americký prezident bol zvolený znova len a len preto, lebo súhlasil s jastrabmi v americkom Kongrese. Detonátor ďalšej vojny je teda všeobecne známy.

Pravdaže, globálni hráči sa pripravujú na niečo oveľa veľkolepejšie. Pred sto rokmi sionisti vyslali do Ruska zo Švajčiarska Lenina so svojou suitou a Wall Street zasa Trockého so svojou družinou. Pre istotu dvoch, ak by jeden zlyhal. Nakoniec sa smial tretí – Stalin. Proti tomu zasa poslali Hitlera, ktorého priviedli k moci, ale zasa sa smial Stalin. Len pre zaujímavosť, v deň vpádu Hitlera do ZSSR, keď lokaji prebudili W. Churchilla, ten povedal: Toto je najšťastnejší deň v mojom živote. A po skončení druhej svetovej začal proti ZSSR studenú vojnu. Potom  Truman odmietol ísť do rizika vojny proti boľševizmu s Churchillom, ktorý kontroloval niekoľko zvyšných divízií Wehrmachtu po kapitulácii Nemecka. Truman už vedel o atómovej bombe, ktorú nakoniec zhodili na Hirošimu. Táto ale nebola namierená proti Japoncom, ale proti Stalinovi, ako prezentácia moci.

farebne-revoluciePerestrojka a ani Gorbačov (vlastne jeho žena Raisa) Rusko nepochovali, iba ho rozkúskovali. Keď po folklórnom Jeľcinovi prišiel Putin, Rusko začalo obnovovať svoje  stratené pozície. A tak stále zostáva problém – ako Rusko zničiť. Mimovládky sa po nedávno prijatom zákone ocitli v úlohe zahraničných agentov, Rusko sa vracia k tradičným hodnotám a kresťanstvu. Ani Pussy Riot nezabrali tak ako sa čakalo, hoci všetci socialisti v Európe kričali – v Rusku niet demokracie. No ak si niekto na verejnosti strká do vagíny kurča, ak si niekto myslí, že si môže robiť v chráme čo chce a to máme pokladať za demokraciu, tak Pán Boh nám pomáhaj. Ani hnutie Femen nezaberá, hoci každá nahá dostane za svoje predvádzanie tisíc eúr, od dvoch štedrých židovských boháčov z USA a jedného z Nemecka.

To sú však len hókusy-pokusy, ktoré predznamenávajú to čo príde a k čomu sa schyľuje. Pokus v roku l917 nevyšiel. Po sto rokoch sa znova temné sily pokúsia o to isté, ale v globálnom rozmere. Nastolenie Svetového poriadku na celom svete. Konflikt na blízkom Východe má vtiahnuť  do ošiaľu mocnosti, ako je Čína a Rusko. Aj keď tieto dve krajiny naoko spolupracujú, je to skôr iba zdanie. Čína sa bude snažiť  hrať svoju hru tak, aby  Rusko čo najviac vykrvácalo. Potom môže ovládnuť Sibír, čo je pre čínsky “lebensraum“ dôležité teritórium.

Konflikt na  Blízkom Východe zasiahne aj Štvrtú ríšu, teda Európsku úniu. Radikálne strany, ktoré odmietajú tento spolok i jeho menu získavajú v rozhodujúcich krajinách na svoju stranu stále viac prívržencov, či je to už Veľká Británia, ale aj Nemecko, kde vznikla strana “Alternatíva pre Nemecko“. Popularita EÚ rapídne klesá aj v krajinách strednej Európy. Základné príčiny krízy sa nepodarilo vyriešiť a keď Nemecko zistí, že sa musí zachraňovať samo, nastane domino efekt v krajinách, ktoré sú napojené na nemeckú ekonomiku, čo je aj prípad Slovenska. Pád eura nebude možno zastaviť, a to bude mať nepriaznivé dôsledky ako na juhu, tak i na severe Európy.

Slovensko bude na tom veľmi zle, pretože je dnes odkázané na dovoz všetkého, hlavne však potravín. Potravinová nesebestačnosť spôsobí hlad, polmiliónová armáda nezamestnaných a ďalšie desiatky tisíc pracujúcich v zahraničí nebudú mať šancu prežiť. Okrem toho o štyri roky sa prebudíme a zistíme, že na Slovensku máme 600 tisíc Rómov, ktorí nemajú čo jesť, pretože nemajú zamestnanie a na sociálnu podporu štátu nevychádza. Na východe krajiny začnú nájazdy  hladných na obchody a obchodné reťazce. Na poliach sa už nič nedá ukradnúť, lebo tam ničoho niet. Terorizovanie vidieka bude na dennom poriadku, čo sa neskôr prenesie do miest, kde hlavne mladí ľudia budú na tom rovnako ako Rómovia.

Odďaľovanie prechodu na národnú menu ešte situáciu zhorší. Na Blízkom Východe vypukne vojnový konflikt, ktorý bude mať vplyv aj na chaos v Európe. Nastane najpríhodnejší čas na nastolenie Svetového poriadku. Na scéne zostanú len dvaja veľkí hráči – USA a Čína. Aziatská chytrosť Číny však bude mať navrch, pretože  ekonomická i ľudská degenerácia USA má tendenciu k rozpadu. Okrem toho všetky karty bude držať v rukách Čína, či je to už v Latinskej Amerike, vo veľkej časti Blízkeho Východu, ale aj v Afrike. Mocní sveta, bankári  a Bilderberg Group začnú drať topánky na cestách do Pekingu, aby si koláč rozdelili. V Európe sa začnú rozhorievať lokálne konflikty, ktoré bude treba riešiť z pozície globálneho Svetového poriadku. V Pekingu zasadne už nie všečínske, ale všesvetové zhromaždenie, ktoré nastolí globálnu vládu. Obete na Blízkom Východe budú veľké, čo spôsobí aj koniec štátu Izrael, jeho občania sa opäť rozpŕchnu po celom svete, aby všade dohliadali na nový Svetový poriadok, s čínskym požehnaním.

Veľmocenské chúťky Číny však táto krajina s poldruha miliardou obyvateľov neunesie, stane sa obeťou vlastnej aziatskej chytrosti. Nová éra je na svete – éra, ktorá dokoná koniec kresťanstva, obmedzí slobodu občanov, nastolí globálny autoritatívny poriadok. Ale tak ako po Versaillskom stretnutí, povedal jeden britský diplomat – zišli sme sa, aby sme o dvadsať rokov začali druhú svetovú vojnu, čo sa aj stalo, história sa bude opakovať.

Kde sa ocitne Slovensko? Skončí ako jedna z najchudobnejších krajín, teda región, ktorý si medzitým spľundroval svoje hory a lesy, nadnárodné spoločnosti ovládli jeho vodné zdroje. Slovensko sa vráti do devätnásteho storočia, ale už bez pracovitého vidieka, ktorý zmení svoju tvár. Ovládnu ho rezervácie s rómskym etnikom a drogovou závislosťou, stane sa pomaly vymierajúcim regiónom, ako aj niektoré ďalšie a naplní sa slogan Rímskeho klubu: Najväčšou rakovinou ľudstva, je ľudstvo samo.

Možno tento neradostný scenár zmeniť, iste, možno, ale na to treba skutočných ľudí. A takých už niet. Degenerácia Európy pokročila po páde železnej opony, namiesto toho, aby  rozkvitla, upadla. Pokus o Štvrtú ríšu, či o nový Rím nevyšiel. Naplnilo sa svedectvo evanjelia sv. Jána, ktorý sa zachránil pred prenasledovaním kresťanov Nerom a v liste svojim zvestoval: Príďte ku mne, ja vám poviem čo bude POTOM.

Autor: Svätoboj Clementis, www.protiprudu.org

O ::prop

2 komentáre

  1. Pokiaľ viem, tak Lenina do Ruska poslal nemecký generálny štáb. To skôr Jacob Schiff z Wall Streetu, ktorý financoval Trockého mohol byť sionista.

Leave a Reply