Domov / Hlavná strana / Nezaradené / ESM, dlhová diktatúra EU

ESM, dlhová diktatúra EU

Hra v €-kasíne graduje. Pre niekoho je to hra, pre niekoho boj o život. Po schválení ESM v NRSR sa Slovensko udrží v KLUBE VÝNIMOČNÝCH!!! Elity potrebujú svoje prostitútky a riťolízačov.
Všetci volajme „hosana“ a radujme sa. Bude ako nebolo. Doslovne.

Čo to vlastne ESM je, nám krásne vysvetlil pán Ing.Peter Mach

A teraz trochu slovenskej reality v podaní Ing.Jozefa Kollára. Aj napriek faktu, že SaS nemusím, počúval som veľmi pozorne…

O oliolijanko

Jeden komentár

 1. Tibor Korečko

  Česká verejnosť i mnohé politické strany a osobnosti verejného života Českej republiky v prieskumoch verejnej mienky dlhodobo odmietali tlak EU na to, aby sa aj Česi, hoci používajú svoju vlastnú menu, podieľali na výpalníctve ľudovo nazvanom euroval. Avšak toto výpalné Češi platiť predsa len budú. Českí poslanci o tom rozhodli v deň, keď sa v priamom televíznom prenose odohrával cirkus okolo aféry poslanca Ratha. Len sa to urobilo tak, že pozornosť médií a verejnosti sa upriamila na kauzu Rath, pričom táto zrada národných záujmov ČR ostala takmer nepovšimnutá.
  Šikovne urobené !

  Na tomto odkaze: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Velka-parlamentni-loupez-ve-stinu-Ratha-Ctete-kdo-pro-ni-hlasoval-235090 sa o tomto podvode píše napríklad toto:

  „ESM znamená finanční objem 9460 Rathových kauz, zadlužení 35 tisíc korun na jednoho občana včetně batolat a 70 tisíc korun na jednoho pracujícího, třicet procent státního rozpočtu ČR na rok 2012.

  „350 miliard korun je suma, za kterou by se dal postavit Hradec Králové. Jednotliví občané stotisícového Hradce by určitě se sumou 3,5 milionu korun na hlavu dokázali Hradec znovu postavit. ESM je vlastně taková malá atomová finanční bomba shozená na jedno z českých krajských měst. Je to velká parlamentní loupež ve stínu Rathovy kauzy.“

Leave a Reply