Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Elity praktikujú priemyselné zneužívanie detí: Scotland Yard vedie vyšetrovanie voči 40 politikom

Elity praktikujú priemyselné zneužívanie detí: Scotland Yard vedie vyšetrovanie voči 40 politikom

eliten-kindesmissbrauch1Snímok: z ľava do prava: bývalý poslanec Parlamentu Cyril Smith je jedným zo 40 politikov Veľkej Británie podozrivý zo zneužívania detí. Mnoho stoviek prípadov znásilnenia je pripisovaných nedávno zomretému moderátorovi BBC Jimmy Savilovi, jeho kolega moderátor Rolf Harris bol kvôli sexuálnemu zneužívaniu minulý týždeň odsúdený na 6 rokov väzenia

Škandál zneužívania detí obrovského rozsahu sa pravdepodobne udial vo Veľkej Británii. Peter McKelvie, expert na práva detí, vzniesol obvinenia voči viac ako 40 politikom. Polícia obvinenia vyšetruje.

Vo Veľkej Británii sa zrejme črtá neuveriteľný škandál zo zneužívania detí: pravdpodobne je 40 politikov postihnutých ťažkými obvineniami, ktoré vzniesol ochranca detí.

O obvineniach informujú britské noviny Telegraph. Podľa týchto novín ide o politikov. Do tohto škandálu so zneužívaním sú zapletení tak bývalí, ako aj úradujúci politici. Títo politici mali byť čiastočne sami na zneužívaní detí zúčastnení alebo o nich vedeli, avšak bez toho aby niečo podnikli. Medzi politikmi, ktorí sú podozriví, majú byť aj poslanci Parlamentu a dokonca jeden minister. Noviny Telegraph menujú dve mená zomrelých politikov: poslanci Parlamentu Cyril Smith a Sir Peter Morrison.

Poslanci Parlamentu a minister

Scotland Yard začal vyšetrovanie a dal mu meno „Operation Fernbridge”. Základné informácie pre vyšetrovanie dodal britský expert pre práva detí Peter McKelvie. Tento očividne zbiera už 20 rokov priťažujúce materiály o zneužívaní detí. Zdá sa, ža sa pri svojom vyšetrovaní špecializoval na britské vyššie spoločenské kruhy. “Existuje dostatok indícií, začať vyšetrovanie voči najmenej 20 členom Hornej a Dolnej komory Parlamentu”, povedal McKelvie Telegraphu. Ďalších zhruba 20 politikov podľa jeho názoru o prípadoch zneužívania vedelo a tieto krylo.

Od určitého času je Kráľovstvo otriasané stále novými škandálmi zneužívania. Naposledy bol bývalý star-moderátor BBC Rolf Harris odsúdený na 5 rokov a 9 mesiacov väzenia za zneužívanie mladých žien a dievčat.

Prípad Jimmy Savile

Súd považoval za dokázané, že dnes 84 ročný Harris medzi rokmi 1968 a 1986 viaceré dievčatá a mladé ženy vo veku medzi sedem a 19 rokov sexuálne obťažoval a znásilnil, medzi nimi aj vtedajšiu najlepšiu priateľku svojej dcéry, ktorá ho nakoniec aj udala. Predtým šokovali krajinu odhalenia okolo legendárneho, v roku 2011 zomrelého moderátora BBC Jimmy Savileho.

Savile mal cca 40 rokov zneužívať stovky detí a dospelých a sám sa ukájať na mŕtvolách. Britský predseda vlády David Cameron nedávno tému zneužívania detí politikmi zahrnul do svojej agendy.
V súčasnosti necháva preskúmavať prípad z 80-tych rokov. Vyšetrovanie nebolo svojho času ukončené, pretože naraz zmizli dôležité dokumenty

Komentár: Prečo sa vážne nebojovalo proti zneužívaniu detí, má hlboko ležiace a šokujúce dôvody: zapletenie a vzájomné krytie ľudí vo vysokých mocenských pozíciách v spoločnosti. Prípad okolo pedofila, zločineckého moderátora BBC Jimmyho Savileho so stovkami obetí, tu niektoré veci vyniesol na svetlo.

Škandál Jimmyho Savileho vyniesol na svetlo existenciu pedofilnej siete v srdci britského etablishmentu. Šéfovia BBC samotní zamedzili vysielaniu Newsnight Reportu, ktorý tématizoval dôkazy a výpovede svedkov Savileho zločinov, aby si ochránili svoj imidž a jeho zločiny zamietli pod koberec.

Nejedná sa tu o jednotlivé prípady. Treba tu spomenúť prípad Marc Dutroux a zatušovania jeho činov z oficiálnej strany, za ktorým stojí celá sieť detského porna. Aby sme to pomenovali menom, ide tu o celosvetovú psychopatickú sieť, ktorá operuje skrytá pred verejnosťou: totiž organizovaná pedofília vo vnútri najvyšších kruhov politiky a právneho systému; Snuff-Movies, ukazujú znásilňovanie, vraždy a kanibalizmus na deťoch; zatiaľ čo vrahovia a znásilňovatelia týchto detí sú chránení štátom. Toto je tá nahá, slovami nevypovedateľná, bezcitná realita, vytvorená bezohľadnými psychopatmi v pozíciách moci.

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: pravda-tv.com

O ::prop

Jeden komentár

  1. https://www.google.es/search?q=Human+Meat+Found+In+McDonald%27s+Meat+Factory&cad=h

    McDonald dáva do hovädzieho hamburgeru ľudské mäso !!!
    Inšpekcia našla v chladničkách skladov McDonaldu v Oklahome ľudské a konské mäso a bolo zadržaných niekoľko kamiónov s ľudským mäsom smerujúcich do prevádzok po celej krajine. Ľudské mä…so bolo objavené v 90 % McDonaldov USA a konské v 65 % prevádzok. „Najhoršie na tom je, že sa jedná o mäso detské,“ povedal agent FBI Lloyd Harrison.
    Zákazníci McDonaldov sa teraz pýtajú: Ako dlho už McDonald servíruje ľudské mäso? Odkiaľ tie deti pochádzali? Boli do skladov dodané deti už mŕtve alebo ešte živé ???

Leave a Reply