Domov / Hlavná strana / Video / Dvojitý meter Amerického ministerstva zahraničia

Dvojitý meter Amerického ministerstva zahraničia

Skandální tiskovka z USA k sestřelení ruského Su-24 v Sýrii – české titulky

O Artur

2 komentáre

 1. Viac než dva milliony Kresťanov v Sýrii bolo beštiálne povraždených a vrahovia boli a sú podporovaní židmi ovládanou USA , židmi ovládanou EU , Saudkou Arábiou a jej židovkou tzv. kráľovskou rodinou a asi tuctom moslimkých krajin podporujúcich terrorizmus .
  Organizovaná invázia Európy bola dlho pripravovaná a je organizová TRADIČNÝM nepriateľom Európy, ŽIDMI a ich Judášskými agentami po celej EU.
  V Iraku za podpory USA armády – „United Satan Army“ boli vyvraždení z dvoch milionov skoro všetci kresťania, kostoly zdemolované a teraz moslimovia aj z Iraku idú do Europy na pozvanie A. Merkel, židovkej feministickej suky, vyvraždiť a zničiť zbytock Kresťanov a ČISTEJ Bielej Rasy Adamskej, pravých potomkov Adama a Evy.
  BOH povedal ISAKOVI, že jeho potomci sa budú menovať po jeho mene a bude ich viac ako hviezd na Nebi , piesku v mori. SAXONY V Nemecku v Anglicku, Sasko. Slovaci sa niekedy nazývali SAKAE-encyclopedia Britanica. Sak – SONNS –Isak Sons !
  Celá tá EU bola stvorená nato, aby Nás a naších potomkov židia vymazali s planety ZEM. Je na čase burcovať národ a postaviť sa tejto oblude a poslať ju naspäť do pekla, kam patrí. Ježiš nás varoval v ZJAVENÍ Jána“, 2-9 a 3-9 ,“Varujte sa tých čo si hovoria židia-Júdejci, ale nie su, lebo sú Synagogou satana“

  Židom Boh venoval len jednu knihu v Bibliii a tú by si mali židia prečitať, lebo pravý holocaust sa blíži a BOH stvoriteľ Našej rasy ADAMSKEJ si svoje sľuby plní DO SLOVA !!!

  Merkel , https://www.stormfront.org/forum/t1125773/

  http://antizionistleague.com/scrapbook/political-movements/politicians/angela-merkel/

  https://en.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkel

Leave a Reply