Domov / Hlavná strana / Náboženstvo / Dr. David Duke – Multikulturalizmus a imigrácia, kto za tým stojí?

Dr. David Duke – Multikulturalizmus a imigrácia, kto za tým stojí?

O Artur

8 komentárov

 1. Len sa bojíte tých prisťahovalcov, šírite strach a hrôzu, ale pozrite sa okolo seba, len si spomeňte akých mate v okolí susedov, kolegov v práci, spolužiakov v škole, len si uvedomte ako nás klamú a okrádajú tí „naši politici“. Áno, toto je skutočný obraz obyvateľov slovenska štyri milióny závistlivcov, neprajníkov, udavačov, zlomyseľných a zákerných jedincov, len si spomeňte nato, ako tu vládlo a vládne rodinkárstvo, mafiánske praktiky pri obsadzovaní zamestnaneckých pozícii v štátnej správe, ako doširoka bujnie korupcia, presne to je reálny obraz slovenskej chamrade, malomeštiackej , hrabivej a prízemnej.
  A zmeniť toto všetko nejakou osvetou nie je možné.
  A preto už nič horšie ako to, čo tu máme prísť nemôže.

  • Nič horšie už nemôže prísť. Uff, to som si vydýchol, ďakujem za tie optimistické slová. Idem napísať do Afriky a Blízky východ, že sa nemusia báť, že tu už to horšie byť nemôže a nech kľudne prídu.

  • Kecy…
   Odrezali by Ti hlavu pílkou na drevo…..
   Ale nesmúť.
   Neboj, Dočkáš sa……

  • A teraz sme sa už zbavili vládneho rodinkárstva, mafiánskych praktík pri obsadzovaní zamestnaneckých pozícii v štátnej správe, doširoka bujniacej korupcie? Ak áno dajte mi vedieť. A čím nám pomôže invázia, ak vôbec tak slabo základoškolsky vzdelaných ľudí iných kultúrnych hodnôt? Azda iba tak, že štát potlačia tak, že prídeme o štatne školstvo a zdravotníctvo, lebo sociálny systém nebude inak možné udržať. Koľko chcete platiť za doktora a učiteľa navyše?

 2. Mattos From Europa

  Ale my sa tu neodpalujeme v mene alaha a to ze sem pridu im vyhovuje bude tu este väcsie smetisko ako je a ak vsetko zanikne vybuduju si to po svojom uz sa tesim na kazdom rohu mesita wau….to je krasna buducnost pre nase deti ucit sa z koranu.

  • Nie sú to len moslimovia čo sa sem hrabú, ide predovšetkým o ekonomických migrantov, ľudí čo doma zarábali ak mali nato priestor predtým, než im kokoti vybombardovaním časti územia znemožnili normálny život. Ak by boli takí fanatici, zostali by doma a bojovali v mene Alaha z ISIS. A mimochodom minaret a mešita je rovnaké zlo ako kostol a kláštor či iná ohavnosť tzv. kresťanov. Je zaujímavé, že je tak málo protestov proti príživníkom katolíckej a iných tzv. kresťanských aj nekresťanských cirkví, teda proti tomu, že farár je defakto štátnym zamestnancom, teda príživník platený z daní všetkých zamestnaných a ekonomicky činných obyvateľov, bez ohľadu na ich postoj k tzv. viere.

  • Nálepky fungujú. 🙂 Treba si od neho niečo prečítať a potom urobiť názor. Odporúčam knihu „Moje prebudenie“. Ale upozorňujem, že kniha má trošička viac strán, ako odkaz na wikipedii.

Leave a Reply