Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Deti? Vážne? To má byť nejaký argument?

Deti? Vážne? To má byť nejaký argument?

Brácho, ide tu o štatistiky. Tie nie sú založené na tvojom pocite.

Momentálne sme donekonečna zaplavovaní obrázkami úbohého mŕtveho sýrskeho chlapca.

Avšak chcem sa dostať k pointe, že jeho rodina neutekala pred vojnou a konečnou skazou v Sýrii, ale v skutočnosti utekala pred nízkymi sociálnymi dávkami v Turecku, čo je krajina, kde nie je žiadna vojna a ktorá je pre utečencov úplne bezpečná.

turkeysyriarefugeedeadboy
Toto sa stalo v Turecku. Muž, ktorý nesie mŕtve dieťa je Turek. Ide tu o gigantický hoax.

Uskutočnili hazard so svojimi vlastnými životmi a životom ich dieťaťa, ktoré nakoniec stratili. Tento hazard nebol založený na nevyhnutnosti, ale na túžbe po nezaslúženom materiálnom bohatstve.

Bodka.

Nenechajme sa zmiasť.

Všetky titulky nám hovoria o „ceste z Turecka do Grécka“. Výnimočne ani neklamú, avšak očividne predpokladajú, že gojim bude natoľko sprostý, aby si myslel, že je tam vojna ako v Sýrii. Alebo možno očakávajú, že všetci ľudia, bez ohľadu na čokoľvek, si podľa nás zaslúžia lepší životný štandard, než aký im poskytne sýrsky utečenecký tábor a ak pri pokuse dosiahnuť tento materiálny životný štandard zomrú, tak je to vina belochov.

Iba žid by mohol robiť túto situáciu mätúcou.

Ale je tu ešte ďalšia rovina, ktorá je pravdepodobne omnoho relevantnejšia ako celý tento stupídny príbeh:

Na každé sýrske dieťa, ktoré vstúpi do Európy pripadá 1000 plne dospelých, zdravých, afrických samcov, z ktorých iba nepatrný podiel prichádza z krajín, v ktorých zúri vojna.

Táto utečenecká kríza nie je o pomoci bezmocným. Je o poskytovaní vecí zadarmo chudobným – ktorí v skutočnosti až takí chudobní nie sú, keďže môžeme vidieť obrázky, ako vystupujú z lodí – kde vstupenky stoja niekoľko tisíc dolárov – s najnovšími iPhone-nami a v topánkach značky Nike Air Max.

Italy Elections Unwelcome Migrants

refugees1

autor: Andrew Anglin
preklad: Aman, protiprudu.org

O Roland Edvardsen

Jeden komentár

Leave a Reply