Des

apokalypsa_35702

Slovensko je zadlžené. Veľmi zadlžené. Za 23 rokov absolútnej demokracie, humanity a lásky sme si „asi“ nevšimli, do akej žumpy nás dostala naša politická mafia. Nie ľavica, nie pravica ale stredo – ľavo – pravé politické zoskupenie nenažraných hníd a parazitov. Áno vážení, oznamujem vám, že pravica ani ľavica na Slovensku neexistuje. Ani nikdy neexistovala. Existujú len politickí zlodeji a ich lokaji, ktorí nás demokraticky a s láskou hodnou Havla okradli o všetko.

Pokúsim sa to vyjadriť veľmi jednoducho, sedliackym rozumom.

1. V roku 1989 sme boli akože na nule.
2. Do roku 2006 rozpredali majetok v hodnote 427 600 000 000,00 Sk (14 193 719 710,54€)
3. Čiže v roku 2006 sme boli v pluse 14 193 719 710,54€
4. Píše sa rok 2013 a my sme v mínuse 41 704 933 648,00€* (1 256 402 831 079,64 SK)

Ale pozor!

Mínus v roku 2013 predstavuje v absolútnom vyjadrení:

celkovú hodnotu vyjadrenú v eurách
14 193 719 710,54 € + 41 704 933 648,00 € = 55 898 653 358,54 €

celkovú hodnotu vyjadrenú v slovenských korunách
55 898 653 358,54 € x 30.126 = 1 684 002 831 079,37 SK

Celková hodnota dlhu je však omnoho vyššia, vzhľadom k zadlženosti jednotlivých občanov na hypotékach a iných úžerníckych „produktoch“ súkromných spoločností. A keď sa tak pozerám okolo chytá ma des. Slovenská ekonomika už nie je slovenská. Poľnohospodárstvo je na kolenách, Tatry sú v rukách mafie…

Neviem ako vám, ale mne po tomto jednoduchom prepočte prebehli zimomriavky celým telom. Príliš ľahko sme prijali túto hru. A budeme za to pykať. Tvrdo pykať. Dopustili sme, že už aj naše deti budú rodiť otrokov, lebo za chyby rodičov platia deti. Sme len otroci, sme len burlaci, sme proste Gojim.

Bože, nech nám naše deti odpustia…

*K 30. júnu 2013 mala Slovenská republika 5 412 008 obyvateľov a verejný dlh na obyvateľa je 7706,00€

Boris, www.protiprudu.org

O oliolijanko

12 komentárov

 1. A čo iné sa dalo od psychopatov, čiže Neandertálcov očakávať ?

  Musím k tomu citovať českého vedca-neurobilóga MUDr.Koukolíka:

  „Psychopati jsou bez svědomí. Trvale a nenapravitelně. Neomlouvají se a nikdy nenapravují škody. Pokud něco naprosto pokazili, nejprve se (uraženě) stáhnou a následně se pokusí z celé situace vylhat. Že za to mohly okolnosti a kdokoliv jiný, jen ne oni. Tam, kde by zdravého člověka fackovala hamba, tam je psychopat povznesen, stále lehce nad věcí.

  Bezostyšně konstruuje minulost dle vlastní fantazie. A ve svůj prospěch.
  ——————————— ———————————– ————————-
  A
  zjavne nie len minulosť, ale aj súčasnosť !!!

  Viď: http://elyna.wz.cz/jak_rozezna

  A, keďže náš svet ovládli „vyvolení“ psychopati, niet sa čomu čudovať.

  Viď: http://www.cez-okno.net/clanok
  alebo
  http://na-severu.blogspot.de/2

 2. Zaiste je to vazne, no treba si uvedomit, ze penieze su len ekvivalent, nemaju realnu hodnotu. Horsie je to uz s nehnutelnostami, no i tie si mozno skutocnou revoluciou vziat v „prihodnej chvili“ spat. Ak nie my, tak niektora generacia Slovenov po nas. Takych zlodejov nase dejiny zazili uz dost. Co je vsak v dnesnej dobe mimoriadne vazne, to je degeneracia mysle a nasich genov. Skratene: skolstvo, kultura a nase zdravie. Taka ockovacia mafia sposobila na slovenskom genofonde za poslednych 25 rokov nepomerne viac skody ako vsetky kradeze za poslednych hadam i 1000 rokov. Ak neverite, najdite si niekoho, kto s tym robi v labaku… nie oficialnych tarajov, s tristo titulmi pred i za menom, ktori snad ani nerozumeju tomu, co hovoria… budete zdeseni…

 3. Inými slovami – náklady len na úrok za dlh presiahli svojou výškou sumu, ktorou sú na Slovensku dotované napr. základné a stredné školy.
  Otázka je, kto vyrovná samotnú istinu? Naše deti to rozhodne nezvládnu. Modlíte sa, aby nám odpustili? Hmm – to je naozaj hodené záchranné koleso topiacemu sa – ale rozumiem Vám.
  Najstrašnejšia je terajšia bezvýchodiskovosť.

  • Prepáčte, zabudol som svoj neveselý príspevok odľahčiť, teda aj pekné veci sa dejú. Užite si to tak, ako ja:

   • Pán Luko, nie že by mi Bethoven nerezal, ale takáto tvrdá prezentácia eurohujerizmu mi je proti srsti. Postupné pridávanie sa virtuózov k prvému nesmelému až vznikne tá pravá európska Óda na radosť…ako im to tým európanom ladí. Možno sa pridá aj Ukrajina

    • Van Beethovenova 9. D moll bola zložená r. 1824 a je krásna. Ak sa vtedy ľudia pri nej postavili, bolo to na znak obdivu a úcty k autorovi a predovšetkým k dielu samotnému. Niekedy je podstata v inom (Schillerov ideál bratstva), než v jej neskoršom prenálepkovaní a použití na iné ciele.
     To, že ju (Vašou terminológiou „eurohujeristi“) zneužila v r. 1972 ako svoju hymnu najprv Rada Európy a neskôr v r. 1985 bola uznaná Európskou hymnou, to jej neuberá na čistote a kráse.
     Nechcene, ale zjavne som Vás pobúril. Napriek tomu pokladám vložené video za pekné a môj predchádzajúci príspevok (čistú beznádej) odľahčuje a ostatných, dúfam, aspoň trocha poteší (ako tie deti a ich rodičov na videu). Ak pri nej cítite povinnosť stáť v pozore a v duchu preklínať dnešok, je to len a len Vaša voľba.

     • Pán Luko, nie Vy ste ma pobúril.
      Ani „Óda na radosť“ ma nepobúrila.

      Pobúrila ma myšlienka spájania sa v rámci EÚ tak, aby orchester ladil. Ak to trochu sledujete, tak „TEN“ orchester sa ani nespája, ani neladí. Ale autorom videa to neprekáža a snažia sa nabudiť dojem lásky a priateľstva.

      Pobúrilo ma pokrytectvo autorov, ktorí na pozadí famóznej hudby (hymna EU), proklamujú priateľské spájanie sa (vstup do EU) za účelom spolupráce.
      T.j. proklamujú klamstvo a úžeru.

      To je pre mňa neprijateľné. Radšej si to pustím z CD a myslím na pekné veci

   • Môj komentár je mimo hudby, tú vynechávam. Bohužiaľ, toto video je reklamou banky, práve takej banky, aké nás držia pod krkom. Preto toto video nie je pre mňa symbolom niečoho pekného, ale symbolom manipulácie, hrania na city a naháňania publicity. Bohužiaľ, stále je dosť naivných ľudí, ktorí to neprehliadnu a šíria tieto virálne reklamy ďalej…

 4. „sme proste gojim“
  toto je asi najdolezitejsia veta z celeho clanku.
  Zamyslite sa nad tym gojovia !!!
  Ovce,ktore zidia pasu a strihaju uz 2000 rokov.

 5. Už nech mám konečne po škole a môžem vypadnúť zo Slovenska…..pfuj na tento hnusný štát……

 6. Ospravedlňujem sa za vložené video p. Borisovi a osmoze. Odviedol som pozornosť od článku, za čo sa ospravedlňujem predovšetkým jeho autorovi.
  Je veľa vecí, ktoré isto v minulosti aj prítomnosti používali, videli alebo počúvali zločinci svetového, okresného i miestneho formátu (keď v r. 1844 napísal Janko Matúška text k našej hymne, isto si nepredstavoval, že to bude podporovať národné cítenie napr. dnes pod vlajkou strany SMER). Napriek tomu to v mojich očiach kvalitu pekného neznižuje a nedám si „krásno“ znechutiť ani úniou ani nikým iným. Keby som to dovolil, teda by som konečne začal žiť tak, ako „oni“ pískajú (nas-štvaný od rána do večera), ostal by mi len ozembuch alebo Punk metal a ten zasa ja nemám rád.
  A vonkoncom sa mi nechce bojovať Za či Proti „Óde …“ v podaní kohokoľvek, plateného kýmkoľvek. Ja ju počúvam ako peknú hudbu a ostatné v ten moment pokladám za nepodstatné. Ak raz budem musieť vziať do ruky sekeru, bude to isto pre niečo dôležitejšie.

  • Pán Luko, nedá mi nezareagovať
   Opakujem. Nik proti Óde nebojuje. Ale ak by ste sledoval v HD kvalite špičkovo natočenú hromadnú súlož buzerantov, tiež by ste si nenechal pokaziť to „krásno“ z hudby alebo by ste to odsúdil bez ohľadu na podmaz?

Leave a Reply