Domov / Hlavná strana / Analýza / Demografická katastrofa Európy

Demografická katastrofa Európy

Neexistuje ani jedna európska (alebo západná, v tomto prípade) krajina s pozitívnou mierou pôrodnosti. To znamená, že existuje matematická istota, že európske národy zmiznú, ak nezmenia svoje správanie a nebudú mať viacej detí. To znamená, že bieli ľudia zmiznú, aj keď sa zastaví imigrácia, a preto ani východná Európa, ktorá nepovoľuje imigráciu, neprežije. Je jasné, že na zastavenie tohto stavu sú potrebné naliehavé opatrenia – viacej detí a úplné zastavenie nebielej imigrácie. Naše vládnuce elity vedia o týchto počtoch veľmi dobre, ale rozhodli sa zradiť nás a „vyriešiť“ problém ďalšou imigráciou. Majte na pamäti, že skutočná miera pôrodnosti Európaniek je v skutočnosti nižšia, lebo tu uvedené čísla zahrňujú mieru pôrodnosti moslimiek, černošiek, hinduistiek, cigánok a ostatných menšín žijúcich v Európe.

Čokoľvek pod 2,1 nestačí na udržanie populácie na stabilnej úrovni a vedie ku zmenšovaniu populácie. V prípade rasového miešania možno treba ešte vyššie čísla. Neeurópske krajiny, demografické skupiny alebo kontinenty sú pridané pre porovnanie. Úplná miera plodnosti zahrňuje aj úplnú mieru plodnosti u menšín, pokiaľ nie je uvedené inak.

Viac ako 2,1 – rastúca populácia
Rovných 2,1 – stabilná populácia
Menej ako 2,1 – zmenšujúca sa populácia

Úplná miera plodnosti podľa krajiny: 2015/2016

Štát Utah – 2,29 – štát s najvyššou mierou bielej pôrodnosti v USA (mormóni)
Argentína – 2,1
Írsko – 1,91
USA – 1,9 – len biele ženy z konzervatívnych štátov
Francúzsko – 1,89
Švédsko – 1,85
Austrália – 1,81
Spojené kráľovstvo – 1,8
Dánsko – 1,78
Rusko – 1,76
USA – 1,75 – len biele ženy
Gruzínsko – 1,73
Bielorusko – 1,72
Nórsko – 1,71
Lotyšsko – 1,7
Litva – 1,7
Belgicko – 1,68
Holandsko – 1,65
Česká republika – 1,62
Južná Afrika – 1,6 – len biele ženy
Európa – 1,6
USA – 1,6 – len biele ženy z liberálnych štátov
Estónsko – 1,58
Rumunsko – 1,58
Slovinsko – 1,57
Fínsko – 1,57
Rakúsko – 1,56
Bulharsko – 1,54
Ukrajina – 1,51
Švajčiarsko – 1,51
Nemecko – 1,5
Kanada – 1,5 – len biele ženy
Slovensko – 1,49
Maďarsko – 1,48
Srbsko – 1,48
Chorvátsko – 1,42
Poľsko – 1,35
Taliansko – 1,34
Španielsko – 1,33
Cyprus 1,32
Portugalsko 1,3
Grécko – 1,3

Svet – 2,5
Moslimovia – 3,1
Izraelskí Židia – 3,13
Izraelskí moslimovia – 3,32
Afrika – 4

A po tomto všetkom…

Feministky spanikárili kvôli snahám Talianska zvýšiť mieru pôrodnosti.

Talianska kampaň na zvýšenie plodnosti predčasne potratila po odpore feministiek.

„Hoci miera pôrodnosti v Taliansku je dosť pod úrovňou náhrady, radikálne feministky napadli kampaň na podporu žien k tomu, aby mali viacej detí, pričom ju porovnávajú s Mussoliniho fašistickou vládou.“

„Všetko to znie podobne ako fašistické slogany z 30-tych rokov, keď plagáty na múroch podnecovali ženy, aby dali vlasti viacej detí,“ píše Annalisa Coppolaro-Nowell v pondelkovom vydaní denníka Guardian.

„Mnohí nemôžu uveriť, že ministerka zahájila takú sexistickú, diskriminujúcu, anachronistickú kampaň v krajine, kde treba riešiť toľko iných naliehavých problémov,“ lamentuje.

Kampaň, duchovné dieťa Beatrice Lorenzinovej, talianskej ministerke zdravotníctva, sa pokúša riešiť upadajúcu mieru pôrodnosti v Taliansku zdôraznením „krásy“ rodičovstva a tiež ponúkaním stimulov za rodičovstvo.

Ministerka zdravotníctva nazvala nasledujúci 22. september národným „dňom plodnosti“, sprevádzaný sériou pohľadnicových reklám obhajujúcich, aby ľudia mali deti.

Feministky z toho nemajú nič a trvajú na tom, že „voľba“ a „reprodukčné zdravie“ sú vecami, ktoré by ministerka mala presadzovať, a nie mieru pôrodnosti.

Zdroj: nationalvanguard.org
Preklad: ::zet, www.protiprudu.org

O ::prop

4 komentáre

 1. Migrace do Evropy bude pokračovat po další desetiletí. Islámský svět a Afrika populačně neudržitelně rostou. A vyčerpává se prostor kam má růst.
  Důvodem jejich chudoby je jejich primitivní a zaostalá kultura, kterou si ale sebou přináší.
  Nedokážeme muslimy a afričany ochránit před jimi samými. Můžeme se zachránit pouze my před jejich násilím.

  http://www.epshark.cz/clanek/95/muslimsky-svet-predstavuje-permanentni-uprchlickou-krizi

 2. Vanio Pribina

  Vazena redakcia propu.
  V sucastnosti nevidim moznost zvysenia prirodzenej populacie v krajinach kde je taky velky upadok. Jedine riesenie vidim, vo vyspelosti techniky a ze vo vedeni tychto statov sa najdu rozumni vedci a politici, ktorym bude zalezat na zachovani ich narodov a civilizacie do buducna. Dneska existuje technika invitrofertilizacie, cize umeleho oplodnenia zenskeho vajicka semenom muza mimo tela matky, potom takto oplodnene vajicko sa ulozy do mraznicky a vyzdvihne ked si dany par najde donora ktory im vynosy oplodnene vajicko az do narodenia dietata. Dalsi technicky progress je ze dnes uz po 4 mesiacoch tehotenstva je mozne zachranit dieta a ponehat ho v inkubatore zvysnu dobu az do devat mesiacov ked sa dieta odovzda rodicom. Tieto dve techniky priamo nabadaju vedcov vami opisanych krajin z demografickym kolapsom ako aj politikov danych krajin aby zacal pracovat na umelej maternici. Kde sa takto oplodnene vajicko hned ulozi a pomoze k narodeniu dietata. Takto by krajiny z nizskou porodnostou mohli zabespecit prirodzeny narast ludi vlastneho povodu. Tym ze by povedzme platili muzom za semeno a zenam za vajicka. Takto narodene deti by boli vychovavane v materskych skolkach od narodenia podobne ako siroty, alebo opustene deti. Avsak nasli by sa ludia ktory by vytvorili s nimi uzsky takmer rodicovsky vztah, aby netrpeli psychicke poruchy. Toto je asi jedina moznost ktora moze zachranit biele obyvatelstvood zaniku. Ak sa nieco drasticky nezmeni

 3. Sme sexom zrodení všetci.
  Kto odmieta rodenie detí, nech vyčíta vlastnej matke – taký tu vlastne nemá čo robiť, je na svete proti vlastnému presvedčeniu, hocikedy môže zo sveta odísť aj dodatočne.

Leave a Reply