Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Ďalšia operácia pod falošnou vlajkou?

Ďalšia operácia pod falošnou vlajkou?

parisMasaker vo Francúzsku bol devastujúcim zločinom proti slobode.

Ale skutočne ho spáchala banda šialených, iracionálnych moslimov, ktorí sa rozhodli nemilosrdne zabíjať kvôli poníženiu svojho proroka?

Francúzi by sa mali opýtať, čo viedlo členov ich spoločnosti k spáchaniu takých chladnokrvných vrážd svojich spoluobčanov?

Francúzsko by sa malo opýtať samé seba, prečo zhadzovalo bomby na moslimov. Kto nadšene obhajoval tieto „intervenčné“ vojny? Aká bola úloha napríklad Bernard-Henri Lévyho, hlavného obhajcu vojny proti Líbyi?

Čo bol všetok ten zbytočný rozruch kvôli burkám? Kto viedol túto vojnu proti moslimom v srdci Európy? Bolo to naozaj v mene tolerancie?

Sloboda a smiech sú naozaj drahocenné, ale nebola to francúzska „socialistická“ vláda, ktorá obťažovala a zakazovala najlepšieho a najúspešnejšieho komika vo Francúzsku, Dieudonné M’bala M’bala, pretože si robil posmešky z náboženstva holokaustu? Kto tlačil francúzsku vládu, aby podnikla také tvrdé akcie proti umelcovi; nebola to lobistická skupina CRIF (Rada židovských inštitúcií vo Francúzsku – pozn. prekl.)?

Ak chce Európa žiť v mieri, mohla by zvážiť, že nechá žiť v mieri ostatné národy. Nasledovaním vrtochov loby sme odsúdili Paríž k osudu Aleppa, nedaj bože.

Ale je tu alternatívny príbeh, ktorý prevracia naše vnímanie tohto katastrofálneho parížskeho masakru na hlavu.

Toto ráno sa 18-ročný Hamíd Murád, podozrivý ako jeden z troch teroristov zapojených do včerajšieho útoku, sám prihlásil na polícii v Charleville-Mezieres. Údajne sa pokojne vzdal potom, ako počul svoje meno v správach. A podľa svojich tvrdení nemal nič spoločné so včerajšou akciou. Bizarné, nie? Nie tak celkom.

Hoci každý antiterorisický odborník súhlasil s tým, že včerajší útok na Charlie Hebdo bol profesionálnou prácou, zdá sa byť dosť amatérske, aby „vysoko vycvičený terorista“ zanechal svoj občiansky preukaz. A odkedy si teroristi berú na svoju operáciu občiansky preukaz? Jedným možným vysvetlením je, že takzvaní teroristi potrebovali niekoľko hodín navyše, aby opustili Francúzsko alebo aby sa vyparili. Museli oblbnúť francúzsku políciu a rozviedku, aby prehľadala nesprávne miesta a nesprávnych ľudí. Je možné, aby jednoducho podstrčili ukradnutý alebo sfalšovaný občiansky preukaz v aute, ktoré opustili?
Ak bol scenár takýto, tak je možné, že včerajší útok nemal nič spoločné s „džihádistickým terorizmom“. Je dosť možné, že to bola ďalšia operácia pod falošnou vlajkou. Kto by za tým mohol byť? Použite svoju predstavivosť.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Gilad Atzmon

O ::prop

20 komentárov

 1. Až doteraz som si myslel, že najväčší EURÓPSKY CIRKUS (ringišpír a magie) je bývalá „BRATSKÁ“ ČESKÁ REPUBLIKA. Mýlil som sa. Frantíci od Seiny ma presvedčili, že „ŽANDÁR ZO SAINT TROPEZ“ NIE JE FRAŠKA ani KOMÉDIA, ale (NE)SKUTOČNE DRSNÁ REALITA !!! Pretože dnes to je REALITA, keď takzvaná ŠPECIÁLNA JEDNOTKA odpráskne pri zásahu o 100% viac NEVINNÝCH OBČANOV než TERORISTOV !!! Tých OBČANOV, ktorí si svojimi DAŇAMI PLATIA vlastnú BEZPEČNOSŤ ???!!! Toto je buď TRAGI-KOMICKÉ DIVADIELKO (inside job), alebo TOTÁLNA INKOMPETENCIA spojená s NEHORÁZNYM PLYTVANÍM „VEREJNÝCH FINANCIÍ“ (občan si platí vlastnú smrť s veľmi vysokým %-tom pravdepodobnosti) !!!
  A aby sme pocítili aspoň malé percentíčko zo SKUTOČNÝCH POCITOV francúzskych občanov, zamyslime sa nad jedinou LOGICKOU OTÁZKOU : AKO SÚ, V SKUTOČNOSTI, NA TOM NAŠE ŠPECIÁLNE JEDNOTKY A PZSR ??? Som toho názoru, že ak sa chce OBČAN akéhokoľvek „štátu“ v súčasnej „EÚSA DEMOKRACII“ BRÁNIŤ, alebo aspoň CÍTIŤ BEZPEČNE pred TERORISTAMI / VLASTNÝM „ŠTÁTOM“ mal by sa začať zaujímať o zákony „štátu“ TEXAS, ktoré riešia túto problematiku.

  • Aj špeciálne jednotky sú iba ľudia, hoci v mnohom predčia bežného človeka. Murphyho zákony platia aj pre nich a to častejšie, než si ľudia myslia. Na podobné situácie majú kadejaké pomenovania, napr. u amerických tuleňov vznikol akronym FUBAR.

   Druhá vec je, nakoľko profesionálne sú takéto jednotky pripravené. Ku francúzsku sa neviem vyjadriť a vlastne sa to asi ani nedá zovšeobecňovať, keďže každá jednotka má svoju vlastnú prípravu a môžu sa kvalitatívne od seba odlišovať. Z nejakými obeťami v radoch rukojemníkov sa vždy ráta, tak ale nemyslím si, žeby zastrelili viac rukojemníkov ako páchateľov. No ale ktovie, svojho času boli francúzi nabudení na nemcov že až, no a potom keď prišlo na lámanie chleba, tak ustupovali brilantným tempom až do mora 🙂

   U nás ich máme slušne vycvičených, avšak majú málo príležitostí „oťukať sa naostro“, takže uvidíme, až sa vyskytne podobná situácia – čo sa raz určite stane. Tak ale dúfam, že sa už nikdy nestane to, čo sa stalo môjmu kamarátovi, keď pri prenásledovaní mafiána po obytných objektoch nešťastnou náhodou zastrelil v pivnici dôchodcu, ktorý bol hluchý a tak nereagoval na výzvy. On však bol vtedy príslušníkom PMJ. No ale aj tak, kurňa! Tak ale čo už, stalo sa a už sa to nikdy neodstane…

   Asi som vám veľa optimizmu do žíl nepridal, čo? 🙂

   • Po vstupe Slovenska do NATO sa drasticky znížila úroveň našich ozbrojených sil a polície. Tzv. útvary zvláštneho určenia či policajne, alebo vojenské nie sú pripravene na zásah voči väčším skupinám ozbrojencov. Ich taktika je zameraná na elimináciu malých bojoviek o počte ľudí do 10. Spomeňte si na Petluša a je jeho bandu. Cela taktika v rámci NATO bola zameraná likvidačne, lebo USA svojim spojencom v Európe neverí a ako je jednoduchšie obsadiť krajinu v prípade nejakých proti USA, NATO či EU nepokojov ako pred tým zlikvidovať oficiálne armádu. Dnes ak počúvam Slovenských politikov a hlavne znalca teplej vody riaditeľa supermarketu a znalca na všetko Galka ako sa predháňajú v tom že mali by sme na novo zaviesť povinnú vojenskú službu len sa smejem. Kde tých mladých chlapcov umiestnime do stanov. Kasárne sme zlikvidovali logistické základne ani nehovorím tiež nemáme výzbrojné, výstrojné sklady je ich par. Stačí presne mierení raketový útok a je po nich. Takže modlime sa, lebo ak sa terorizmus presunie na Slovensko tak nám ostáva vziať do ruky kyjaky a brániť sa sami tento štát nám nepomôže. Ja tu hovorím o moslimskom terorizme no ak sa rozhodnú novodobý demokrati Banderovci z Ukrajiny chodiť na Slovensko a lúpiť, lebo za chvíľočku na Ukrajine nebude čo tak im v tom nikto nezabraní. Taká je úroveň ozbrojených síl na Slovensku.

    • Zasa mútiš vodu, ale čo sa čudujem, však žijem v dobe, kde sa hodnota informácie neposudzuje podľa jej pravdivosti.

     Keby si napísal, že naša armáda nie je dostatočne účinná na to, aby efektívne bránila naše územie v prípade nejakej reálnej vojenskej j´hrozby, tak by som s tebou bez mihnutia oka súhlasil. Ale to, že taktika NATO bola či je voči spojencom zameraná likvidačne je jednoducho do neba volajúci nezmysel. NATO jednak dlhodobo upozorňuje Slovensko, aby zvýšilo svoje výdavky na armádu a taktiež nikomu z členských krajín aj spojencov nebráni v lepšom rozvoji svojich ozbrojených zložiek. Stačí sa pozrieť do Poľska, ktorého armáda sa napríklad v neporovnateľne väčšej miere zúčastňovala operácií v Afganistane atď.

     Útvary špeciálneho určenia sa pripravujú na všetky známe situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť v reálnom bojovom nasadení. Operovať s nejakým číslom do desať protivníkov je teda taktiež nezmysel. Samozrejme, nakoľko dobre sú pripravené na jednotlivé eventualit, je už druhá vec, to sa dá len hádať.

     Komentár o Banderovcoch si si mohol odpustiť. Ukrajinci sú veľmi pracovití, dnes nie je druhá svetová vojna aby nám tu lúpili „Banderovci“, no a Bandera je v Ukrajine všeobecne za národného hrdinu, teda nie len u nejakých ultrapravých extrémistov, u ktorých sa dá očakávať nejaké výraznejšie asociálne správanie.

     • A v čom mútim vodu. Tak si zober SK armádu pred vstupom do NATO. Koľko sme tu mali reálnych bojových útvarov nechám ťa hádať neviem či mi vymenuješ aspoň 5. Takto to je v mnohých krajinách NATO a nie len v tých z bývalého bloku. To čo deklarujú oficiálne zložky tohto štátu to ja nebudem komentovať. Viem ako sa k veci stavajú elitne zložky tohto štátu a aký majú výcvik. Určite poznáš nejakého kukláča, alebo prieskumníka zo Žiliny tak ho vytiahni na pivo a porozprávaj sa z nim. Ja ťa presviedčať nebudem. Pokiaľ spomínaš a odvolávaš sa na Poľsku armádu áno máš pravdu investuje veľké peniaze do výzbroje no do akej výzbroje. Nakupuje staré USA džady do ktorých investuje obrovské peniaze aby ich boli schopní udržať v boja schopnom stave. Lietadla F-16 ide o prvé verzie lietadiel ktoré by muselo USA prácne likvidovať áno modernizovali ich na vyššiu úroveň no koľko to stalo. Je zaujímavé že Poľské zbrane sa pomáli a isto vytratili z výzbroje Poľskej armády a nahradili ich hlavne zbrane Made in USA. Takže Jozefku nedrístaj o Poľsku. Pokiaľ ide o účasť Poliakov v misiách v Afganistane tak tam sa Poliaci dokonale prejavili spolu s Čechmi kedy odmietli isť do bojovej misie lebo bola nebezpečna a na druhej strane chodili si sami bez povolenia na lov, lov ľudí len tak si zastrieľať. Povedzme si niečo o slávnom Poľskom GROM. Mali neskutočne straty na vlastnom území kedy ako elita bez predošlého prieskumu vtrhli na územie nejakého domu v blízkosti Varšavy a polovica GROMu ostala ležať na tráve roztrhaná nástražnými systémami. Do dnešného dňa je GROM braní na západe ako banda diletantov. No máš pravdu Ukrajinci sú fakt tak pracovitý až sa dopracovali pomalí a isto k rozpadu krajiny. No a Bandera národným hrdinom povec to pozostalým trebárs tu u nás v okrese ktorým Banderovci postrieľali rodiny. Bandera je hrdinom v hlavách ochujet.m ľuďom na Ukrajine aj to ne v celej Ukrajine a možno tebe.

     • STOPA: Ku stavu poľskej armády sa vyjadrovať nebudem, keďže ho nepoznám a pripúšťam, že je to tak ako hovoríš. Zaujímajú ma však posledné dve vety z tvojho príspevku. Iste nehovoríš o Slovensku, keď píšeš: „Bandera národným hrdinom povec to pozostalým trebárs tu u nás v okrese ktorým Banderovci postrieľali rodiny“. Pretože ak áno, iste budeš vedieť uviesť rodiny, alebo aspoň dať odkaz, kde sa tie „vraždenia“ stali. Na oplátku ti potom uvediem odkazy na skutočné masakre a prípady mučenia slovenských obyvateľov bratskými sovietskymi/ruskými partizánmi…

     • Osmoza Veď odkazov o vyčíňaní Banderovcov na Slovensku máš dosť stačí hľadať a nájdeš aj obec na východe Slovenska o ktorej som písal. Čo sa tyká bratských Sovietskych vojsk tak ti napíšem Stalinov citát: Nerobím si žiadne ilúzie o svojich vojskách sú to ľudia ktorí mnohý prešli od Moskvy až po Berlín. To iste platilo o partizánoch. Takže odkazy mi posielať nemusíš. No tiež viem ako vyčíňali poľný žandári z jednotky SS Edelweiss kde slovenskému oddielu velil pán Nižnansky. Takže Slovak vraždil Slováka. Taktiež ti je známe o tom aký diel prace pri potláčaní povstania robili Ukrajinsky SS zoskupení v SS Haličina. Jedno obdobie aj Poliaci tvrdili že Varšavské povstanie potláčali Vlasovci z ROA no dnes sú ticho, lebo ROA bola dislokovaná kompletne v tomto obdoby okolo Prahy. Sú o tom knihy. Takže povstane vo Varšave potláčali SS Haličina ktorú nakoniec na príkaz Himmlera od Varšavy odvolali a prevelili ju k Olomoucu. Čo sa tyká Poľskej armády veľmi pekne články o nej vyšli v Českom magazíne ATM, alebo atmonline.cz. Tak hľadaj, lebo najlepšie odkazy sú tie ktoré si nájdeš sám a pravda že sú najvieruhodnotnejšie..

     • Problémom je, že až tak veľa tých odkazov nie je. A ešte menej je dôkazov o tom, že to boli „banderovci“. To, že niekde na dome visí tabuľa, že „banderovci“ tam zabili 11 židov, to ešte neznamená, že to bolo skutočne tak. A presne pri tomto prípade sú pochybnosti o tom, kto to urobil, veľmi veľké. V tej dobe sa na „banderovcov“ (ktorí mali príkaz správať sa na Slovensku slušne – vynucovanie disciplíny v UPA bolo veľmi tvrdé) zvalilo kde – čo. Zbehovia, banditi, dokonca údajne aj oddiely NKVD vydávajúce sa za banderovcov (toto je tiež nepotvrdené, ale možné) – to všetko sa mlelo východným Slovenskom… Navyše vieme, ako to bolo v Nemeckom, Sklenom, či Kľaku – všetko urobili „fašisti“.

     • RE: STOPA 20:19

      Opakujem, že nemám problém potvrdiť, že sme boli v minulosti viac obranyschopní. Ja tvrdím to, že tvoje komentáre o nejakých snahách NATO likvidovať armády spojencov sa nezakladá na pravde a že tada mútiš vodu.

      Poľská armáda nenakupuje džady, naopak sa snaží vybudovať silnú armádu so spoľahlivými zbraňami, čo sa jej aj darí. To je ďalší dôkaz o nezmyselnosti tvojho tvrdenia o NATO a hoci poľská armáda trebárs nemá najmodernejšiu výstroj, má silnú armádu a to je hlavné.
      Veci o odmietnutí rozkazu nebudem komentovať, matne si na to pamätám ohľadom vojakov českej armády, na poľskú si nespomínam a nechce sa mi to hľadať. V každom prípade hodnotenie výkonov poľskej armády zo strany Američanov bolo viac ako dobré. Či aj Poliaci niekedy odmietli vyplniť rozkaz, to naozaj neviem, ale netvrdím že sa to nestalo. Čo by som ale veľmi rád videl, to je akýkoľvek dôkaz o tom, že chodili len tak strieľať ľudí, pretože podľa mňa to je len ďalšie z tvojich ničím nepodložených klamstiev.

      Rozpad Ukrajiny nemá nič spoločné s tým, či sú Ukrajinci pracovití. V každej populácii existuje malá skupina, ktorá sa správa protisociálne. K veľkej smole Ukrajiny sa táto skupina prakticky vytrhla spod kontroly spoločnosti a vytvorila v spoločnosti také podmienky, ktoré jednak spôsobili prakticky úplný rozpad infraštruktúry štátu a jednak navodili v spoločnosti stav, ktorý nútil aj ostatných občanov správať sa nesociálne (napr. dávanie úplatkov).

      Bandera nie je hrdinom v hlavách och.jetým ľuďom, pre Ukrajincov je skrátka symbolom boja za slobodu a nezávislosť Ukrajiny. Z nášho uhla pohľadu nám nepripadá ako nejaký hrdina, im ale áno a treba to rešpektovať. Oni skrátka v nejaké masakry spôsobené „Banderovcami“, OUN atď absolútne neveria a považujú ich za podvrhy NKVD. Niet sa im čo čudovať – skúseností s rôznymi brutálnymi špinavosťami zo strany NKVD mali viac ako bohaté. Takisto Bandera a „Banderovci“ nie je to isté, ale to by bolo na dlhé rozprávanie. Popravde, neviem nakoľko sa reči o Banderovcoch zakladajú na pravde, svoj osobný prieskum v rodných krajoch mojich rodičoch odhalil u pamätníkov na Banderovcov názorové spektrum od „normálni boli“ až po brali ešte viac ako rusi., ale žeby zabíjali, to nie Je to ale absolútne neobjektívny prieskum, nemá samozrejme žiadnu hodnotu. Ja nemám k nemu vybudovaný v podstate žiadny názor, tak nejak je mimo mňa. Ale uznávam, že je občas prístup Ukrajincov k Banderovi aj pre mňa iritujúci, špeciálny názor mám na organizátorov fakľového pochodu pri výročí jeho narodenia. Tváriť sa národne na fakľovom pochode – to hej, ale na skutočne dôležitú demonštráciu za odvolanie úplatného prokurátora prídu len traja z nich a ešte aj tí robia medzi demonštrantmi problémy. To ale netreba v žiadnom prípade zovšeobecňovať.

      Inak, fakt nechápem, načo je dobré tieto veci stále vyťahovať na povrch, aj my sami sme mali nejakých kontroverzných dejateľov

     • RE: osmoza 11. január 2015 at 22:00

      Že pracovali oddiely NKVD prezlečené za Banderovcov je potvrdené, na Ukrajine je o tom dosť dôkazov. Ja sám by som mal mať niekde tiež niečo, len si teraz nie som istý, čo presne. Venoval som sa tomu strašne dávno, ale skúsim pohľadať.

     • Re: Jozef a Osmoza 😀 na to čo ste napísali. Takže začnem ironicky v 1959 roku banda NKVD prezlečená za Banderovcov zavraždila v obci Mihorošča v blízkosti mesta Dubno v Rovenskom kraji. V obci Mihorošča zavraždila miestneho predsedu družstva inač pôvodom Slovak a vyvraždila kompletne rodinu miestneho predstaviteľa komunistickej strany. Inač predkovia zavraždeného Slováka prešli o tohto kraja ako sladkovia pre miestny pivovar. Skadiaľ to mam v tom čase tam žila a žije moja rodina a do dnešného dňa mi tam žije bratranec. V tejto obci som bol x krát až musím zistiť či ta spomienková tabula na miestne tam ešte je. Inač predseda straní sa volal Hordijenko na meno si nepamätám. Ak mate pochybnosti tak ďalšia informácia v tejto obci je vysoká škola a preslávená šľachtiteľská stanica koni. Inač ta banda NKVD bola postrieľaná na miestnej hore ktorá sa vola Medoňova hora. Je to paradoxne, lebo v tom čase sa v blízkosti dediny stavala veľká letecká základňa pre útočné bombardéri a stíhacie lietadla MiG 21.

     • Len na upresnenie. Píšeš o obci Mihorošč, ale taká neexistuje! Zrejme máš na mysli Mirohošč, ktorá je hlboko na Ukrajine. A teraz choď na svoj príspevok a tam hneď na začiatku píšeš „Osmoza Veď odkazov o vyčíňaní Banderovcov na Slovensku máš dosť stačí hľadať a nájdeš aj obec na východe Slovenska o ktorej som písal.“ A teraz odrazu vytiahneš, že tá obec je na Ukrajine. Ak sa bavíme o Slovensku, tak sa o ňom bavme a nie o Ukrajine.

     • Máš pravdu nevšimol som si preklep išlo o Mirohošč a nie o Mihorošč ďakujem za upozornenie.

      Takže idem kopírovať texty nechce sa mi písať.

      STOPA 11. január 2015 at 21:44

      Osmoza Veď odkazov o vyčíňaní Banderovcov na Slovensku máš dosť stačí hľadať a nájdeš aj obec na východe Slovenska o ktorej som písal.

      Takže verim tomu že si pochopil čo som tým chcel napísať.

      V príspevku

      STOPA 12. január 2015 at 21:39

      Som bol ironicky na to čo ste si písali s Jozefom o prezlečených NKVD a Banderovcoch.

      Takže môj prispevok zo dna

      STOPA 11. január 2015 at 21:44

      nemal nič spoločne s príspevkom

      STOPA 12. január 2015 at 21:39

     • Chápem poslednú odpoveď. Nechápem, v čom potom spočíva tá irónia v tvojom predošlom príspevku. Daný prípad totiž nepoznám, takže tá ironizovaná časť mi uniká.

     • Re: Osmoza Irónia spočívala v oddieloch NKVD prezlečených za Banderovcov ktorí vyčíňali v spomínanej obci. Dnes je moderne na Ukrajine jednoducho všetko spichnúť na oddiely NKVD. Baderovcov a Banderu urobiť ľudovými hrdinami ktoré bojovali proti boľševickej svojvôli. Nie neobhajujem NKVD mam im ja aj moja rodina čo vyčítať, ale to je mimo témy. Poďme k tým obciam na východe ide o obce v okrese Bardejov a obce Becherov, Chmeľova, Zborov, Lenartov, Livov a Livovska Huta o iných som sa zatiaľ nedozvedel.

 2. Tak vyšetrovateľ útoku na redakciu Hebdo sa údajne zastrelil… To sa nám to zamotáva, však? http://ren.tv/novosti/2015-01-10/rassledovavshiy-delo-charlie-hebdo-komissar-zastrelilsya

  • No zbohom, tu už bude úplne jedno aká je pravda.

   Vie tu niekto francúzsky? Ja neviem po francúzsky ani tehlu a pokúšať sa o preklad nejakým softom nemá zmysel, lebo z toho výjdu len nejaké kraviny. Je pravda, že odbory tvrdia, že trpel dlhodobo depresiami a pocitom vyhorenia a že už pred rokom presne on našiel svojho kolegu, takisto zastreleného?

 3. Tu platí len jeden zákon v dnešnej úplne zhnitej spoločnosti: Keď zasadá vláda, občan je vo veľkom ohrození a hlavne, je úplne zbytočný! Nikto sa ho na nič nepýta a občan je dokonca obetovaný v prospech politickej mašinérie, ktorá s právom občana nemá nič spoločne. Falošný útok ako pri zbúraní dvoch veží pri 9/11. Tí, ktorí ich projektovali, vedeli dopredu, že spadnú. Stačilo sa cez Google pozrieť na celú stavbu. Tak by ste už dopredu videli to Sauronovo oko. Jediní, kto nám teraz pomôže, sme len my sami. Ľudia nespite!

 4. A sú stáleľudia, ktorí veria, že 120 (±) poschodová budova môže spadnúť za 11 sekund.
  Pritom ale na otázku, prečo spadla budova č. 7, do ktorej nevrazilo žiadne lietadlo, nemajú odpoveď.
  Taktiež nevedia, na koľko milliard mal pan Silverstein budovy poistené.

 5. He he he … masakra na redakciu časopisu v Paríži pod falošnou vlajkou. Ano, a ja si myslím, že vodcovia Islamského štátu sú židia, konajúci na pokyny z IZRAELA.
  Prečítal som si článok ohľadom tohoto aj na ZEM&VEKu a čoraz viac nadobúdam pocitu, že niektorí alternatívci, teda niektorí z nás, sú schopní spojiť sa proti USA/západu aj s DIABLOM.

Pridaj komentár