Domov / Hlavná strana / Týždenný prehľad udalostí / Čo týždeň dal – popapuli 46/2013

Čo týždeň dal – popapuli 46/2013

popapuliDnešné témy:

1. Keď ženy robia chlapskú prácu
K čomu má slúžiť extrémny trest pre mladíka, ktorý nikdy nemal problémy so zákonom? Je to varovanie občanom Slovenska pred akýmkoľvek útokom na Systém, alebo je to iba výsledok „kultúrnej revolúcie“ v podobe emancipácie a feminizácie silových zložiek?

2. Ústav pamäti národa plne pod kontrolou
Boli voľby predsedu ÚPN zmanipulované? Bol Kalina iba nastrčenou figúrkou SMER-u, ktorý tak ukázal, ako to môže dopadnúť? Ako to skutočne je naznačilo udeľovanie ceny za vedecký prínos medzinárodne uznávanému historikovi Františkovi Vnukovi.

3. Rovní a rovnejší
Lekári si opäť od Nového roku prilepšia. A zdravotné sestry? Tie isté osoby, ktoré neúnavne bojovali za zvýšenie platov lekárov rovnako neúnavne bojujú pri zvyšovaniu platov zdravotných sestier. Až to vyzerá ako dohoda medzi LOZ a Ministerstvom zdravotníctva.
Celková dĺžka: 05:35 min

O ::prop

Jeden komentár

 1. Filištinci, Kovači maju secko pod kontrolou. Aj UPN. Ved kazdy je predsa neonacista, fasista, populista extremista, nacko, dostane aj poradne po papuli:
  – ktory sa neklania zlatému telatu : Holo…
  (stale nacim iba smutit, prosit kolenacky o odpustenie a najmä zariadit odskodnenie az do sudneho dna)
  – ktory neopluje aspon raz za den 1. Slovensky štát ..
  – ktory neholduje „partizanskym“ legendam=mytom alias rozpravkam deda Vseveda…
  – ktory nevzyva multi-kulti, homo…
  (to je predsa nasa znacka, okamzite sa kazdy stava pravym expertom, teda „kdemohkrad“ akonahle vychvaluje bruselsky bordel)

Leave a Reply