Domov / Hlavná strana / Týždenný prehľad udalostí / Čo týždeň dal – popapuli 40/2013

Čo týždeň dal – popapuli 40/2013

popapuliDnešné témy:

1. Pomáhať a chrániť? Tyranizovať a vraždiť!

Slovenská polícia ide v stopách Veľkého brata z USA. Násilie, teror, dokonca aj smrteľné útoky voči tým, ktorých by mala chrániť. Slovensko sa pomaly a nenápadne zmenilo na policajný štát, kde život policajta má ďaleko väčšiu cenu ako život občana. Prichádza čas, aby sme sa tejto policajnej svojvôli vzopreli. Alebo to budeme trpieť naďalej?

2. Finančná podpora – ako pre koho

Známy bonmot hovorí, že nikto nedokáže vybrať toľko daní, ako dokáže socialista minúť. Minulý týždeň sa ukázalo, že niečo na tom bude. Míňať – to áno. Ale iba pre vyvolených. Ľudia, ktorí v pote tváre tvrdo pracujú na žiadne benefity nárok nemajú. Zato finančne vypomôcť americkému gigantovi, aby mal na troj tisícové platy – to je v poriadku.

3. Emigrácia ako jediné riešenie?

Na Slovensku za posledné roky ubudlo 7x viac pracovných miest (najmä v priemysle) ako ich pribudlo. A tie miesta, ktoré pribudli, to sú skutočne lahôdky. Úradníci, sociálni pracovníci, učitelia. No povedzme si pravdu. Dnes už nikto nechce pracovať rukami. Každý by radšej sadol do kancelárie, vyložil nohy na stôl a šikanoval ľudí vypĺňaním zbytočných formulárov. Na druhú stranu – čím horšie, tým lepšie. Čím horšie pre obyčajných ľudí, tým väčšia nádej, že im svitne, že takto to už ďalej nejde…

celková dĺžka: 05:54

O ::prop

8 komentárov

  1. Vďaka za video, to o tých nechutných policajných zákrokoch som počul po 1. krát.

  2. Bože ! Veď toto už viem dávno, už tu začínava byt pekná nuda.

  3. Napíšte radšej, kde tentokrát Jana Mináriková pretŕčala svoje obrovské ceciská.

  4. Inak ešte, Vy ste tu riadne pribrzdení. Tá prvá téma o tom policajnom zákroku do bytu tej ženy, to už lieta v mediálnom éteri dosť dlho.

    • Ospravedlň Našu pribrzdenosť ó najmúdrejší diskutér martin, ale my brzdy nakoľko nepozráme hlavné médiá pár rokov máme v týchto pikoškách značné medzery.

  5. …hmm ale autor dost prestrelil s tymi sukromnymi doktormi. To potom vyzera, ze len rozprava a nema o tom sajnu… Samozrejme su odvetvia (zubari) co sa nemozu stazovat. Ale vycsina su radi, ze si mozu sestricku vobec dovolit. Pretoze ich vykoristuju poistovne, musia mat drahe pristroje, ktore im nik nepreplati, vysoke najomne atd…

    • Bol som u obvodaka aby mi dal potvrdenie do prace,ziadne namakane masiny som tam nevidel,za to chladnicku a tetusky ktore tak zdvorilo zdravil a vytal tych tam bolo…bol som na chirurgii so znamienkom,opat ziadne masiny krem skalpelu ktorym mi utal znamienko tam neboli.Pred tym som bol u koznej na vysetrenie znamienka,a cuduj sa ani tam ziadne stroje za miliony neboli.prestrelil si Ty,poistovne vykoristuju NAS a aj Teba ked musis cvakat povinne mesacne vyse 40e do ich vackov a ked ides do lekarne tam vydis priamu umeru.lekari su urcite nie je vykoristovany poistovnami,oni su temer jedna ruka.

Leave a Reply