Domov / Hlavná strana / Týždenný prehľad udalostí / Čo týždeň dal – popapuli 37/2013

Čo týždeň dal – popapuli 37/2013

popapuliDnešné témy:

1. Privatizácia SPP – megakrádež tisícročia
Ako to je s odkúpením SPP do vlastníctva štátu? Je to iba ďalšia špinavosť, ktorá sa na nás chystá? A ako je do toho namočená hrdinská opozičná kavaléria, ktorá s vlajúcimi vlajkami vytiahla do boja proti nespravodlivosti?

2. Parlament alebo cirkus?
Malé ironické zamyslenie nad pomermi vládnucimi v Slovenskom parlamente. Je to ešte parlament, zastupujúci občana, alebo iba prachsprostý cirkus, vhodný tak na vysielanie miesto bývalého známeho zábavného programu „Ein Kessel Buntes“?

3. Populačná bomba po explózii
Na Slovensku máme veľký problém, ktorý je vytrvalo zamlčiavaný a maskovaný. Jeho korene vychádzajú z nezáujmu všetkých doterajších vlád, z parazitovania rôznych vládnych aj mimovládnych organizácii prisatých na štátny rozpočet a hlavne z tichého súhlasu politických strán, ktoré zatiaľ na tomto probléme dokázali najviac profitovať. O čo ide? Vypočujte si nás…

Celková dĺžka: 05:39 min

O ::prop

5 komentárov

 1. Nuž áno, Dzurinda s Miklošom darovali štátny Slovenský plynárenský priemysel štátnemu Gaz de France. Teraz keď opozičný Zlepenec kričí tak je to v štýle – Zlodej kričí chyťte zlodeja.
  Tu je celkom obstojne, ale nie úplne, zhrnutá história :
  http://janousek.blog.sme.sk/c/337457/Ficovu-lupez-v-SPP-pripravil-Lipsicov-clovek.html
  Nová schéma vlastníctva by mala vyzerať takto:
  http://ekonomika.sme.sk/c/6933990/oplati-sa-statu-kupovat-akcie-spp-11-otazok-a-odpovedi.html
  V princípe je Ficov krok správny. Otázny je presun peňazí a dlhov. K tomu ale treba vedieť viac ako produkujú korporátnofašistické masmédiá v kampani.
  Vzorom postupu pre Slovensko by malo byť spätné ovládnutie MOLu maďarským štátom za Orbána a k tomu Orbánovi pribalil Mikloš s Dzurindom a Bugárom Maďarom aj Slovnaft. Toho ale Fico nie je schopný.

  • Takže Slováci mali dotovať „chudobných“ Francúzov podobne ako teraz dotujú chudáčkov Grékov a iných.
   A k tomu SPP. Zaujímavé je ako začal Ducký kupovať plynárne v zahraničí. Korporátni fašisti dodali 100 miliónov pred voľbami 1998 a vyhral Dzurindov zlepenec, v ktorom bol aj Fico.. Minister Ľudovít Černák začal mobistickú kampaň proti exriaditeľovi Duckému. No a Duckého zastrelili 2 hodiny pred tlačovou konferenciou.

 2. Ako vidím tvorcovia na Prope : ,,Čo týždeň dal“, alebo ľudovo papuliari sú z jedného šíku ako tá naša gorilia pravica – SABEšgojimovia z KDH,SDKÚ,SaS,Oš, a most ,ktorí zrealizovali megakrádež tisicročia pre svojich mecenášov ziosodomistov zo západu. Kričia vyrevúju cez zionmédia lebo Ficová vláda chce aspoň čiastočne znížiť zdieranie za platby zemného plýnu.Distribuciu,kúpu od Gazpromu a jej hovorca a tvrbu cien ovládaju ziosodomisticka spoločnosť zo západu EUSTREAM O čo sa jedna_:Prvý obchodný front proti Rusku s názvom Nabucco neuspel, preto preto sa otvoril druhý front pod značkou Reverz,ktorý vlastni spoločnosť EUSTREAM,ktorá kupuje plýn od Gaspromu za výsoké ceny cez Ukrajinu k nám a spätne my ho vráciame na Ukrajinu za lacnejšie ceny.Tento nelogický spätny pre nás strátový chod na pokyn EU má politický cieľ doraziť Ukrajinu do EU,aby sa nepripojila k Rusku.No ziosodomistické západné firmy majú z toho profit.O tom je to!

  • Na Súmračnú vám musel poriadny matroš doraziť. 🙂

  • Kde si bol norman, keď sa v SPP vyrobila sekera dve miliardy €? Lebo Fico bol pri moci! ON mal tú moc a kompetenciu zasiahnuť. Ba ON priam musel zasiahnuť. Nezasiahol. Chce kúpiť vyrabovaný a zadĺžený podnik. A v nedovolí v ňom poslanecký prieskum. Kto je teda jeho chlebodarcom?

   Plieskaš z dva na tri, vypisuješ hlúposti a podstata ti uniká. Si len užitočný idiot. Každá ďalšia reakcia na teba je zbytočná strata času.

   Zbohom

Leave a Reply