Domov / Hlavná strana / Týždenný prehľad udalostí / Čo týždeň dal – popapuli 27/2013

Čo týždeň dal – popapuli 27/2013

popapuliTýždenný prehľad slovenských udalostí.

Témy:
1. Konkurencia je neprípustná
2. Cyril, Metod a Sulík
3. Bezákova spurnosť

Celková dĺžka: 03:29min

O oliolijanko

6 komentárov

  1. Slabá časť. „Čestný človek by prijal rozhodnutie svojho najvyššieho nadriadeného bez akejkoľvek kritiky“ – to bolo skutočne smiešne (Pokorný otrok by prijal rozho…).

    Ak nie je o čom písať, tak zbehnit občas na nadhlad.com a tam ti každý týždeň dodajú kvalitnú agendu.

    • Milý Karol. Nie každý deň je sviatok a hlavne nie pre každého. Čo takto pridať ruku k dielu a okrem kritiky (ktorú mimochodom akceptujeme) aj niečo vytvoriť? Uzávierka je každý týždeň v piatok do 20:00 hod. Máte šancu. Zašlite na adresu redakcie Vami vytvorený text k Vami zvolenej udalosti s nalinkovaným zdrojom. Dĺžka čítaného textu by nemala presiahnuť minútu. Uvidíme a tešíme sa.

      • Túto kritiku neakceptujem ani náhodou. Vyplýva totiž z nepochopenia textu. Najvyšším nadriadeným Bezáka na zemi je pápež, ktorého nadriadeným je už iba Boh. Bezák sľúbil poslušnosť svojim nadriadeným a teda aj Bohu. Tu sa nebavíme o problémoch hantlágerov s majstrom na stavbe, či o nesúhlase s vládnou politikou alebo s vraždením ľudí. Tu sa jedná o dobrovoľný sľub Bohu, ku ktorému Bezáka nikto nenútil. A každá (prinajmenšom verejná) kritika nadriadeného sa rovná kritike Boha. Cirkev je dogmatická, dokonca si dovolím tvrdiť, že taká musí byť. A nemá nič spoločného s demokraciou. Porovnávanie s otrokom plniacim rozho… je nezmyselné, aj keď na prvý pohľad sa zdá rovnaké. Toto je totiž otázka charakteru. Splniť sľub, ktorý som dobrovoľne zložil. Nikto mu pri tom nemieril na hlavu pištoľou, ani nedržal nôž pod krkom. Sám si vybral svoju cestu, ako vtedy, tak aj teraz. A ľudí, ktorí nedržia slovo naozaj nemusím. Navyše silne podporovaného sionistickými médiami a slobodomurárskou propagandou. Kto bude mať z toho prospech? Povedzme si to na rovinu. Nech táto kauza skončí akokoľvek, pozícia katolíckej cirkvi na Slovensku bude oslabená. A o to ide. A toto musí byť jasné tak rozhľadenému človeku ako je Bezák. Napriek tomu vo svojej činnosti pokračuje…

  2. cirkevníci konšpirujete ? :))))))

Leave a Reply