Domov / Hlavná strana / Týždenný prehľad udalostí / Čo týždeň dal – popapuli 2/2014

Čo týždeň dal – popapuli 2/2014

popapuli-02-2014Dnešné témy:

1. Kauza Bezák na pokračovanie
Je zaujímavé, ako sa Bezáka zastávajú najmä tí, ktorí sú normálne proti cirkvi. Núti ma to pýtať sa: „Za koho kopete, pán Bezák?“

2. Ľudské hyeny
Robiť si reklamu na cudzom nešťastí je také – hyenovité. Ale dobrá reklama sa vždy zíde. A je neuveriteľné, koľko ľudí aj na Slovensku sa dá nachytať na takúto špinavú reklamu.

3. Špinavé ruky
Tak sa nám Kotleba udomácňuje vo vysokej politike. Aj Ičo Najvyšší si ho minulý týždeň pozval. Dokonca až dvakrát. Nezabudol ho samozrejme sfúknuť za jeho názory na SNP. A na veľké prekvapenie, v tom ho dokonca predčil predstaviteľ údajnej pravice Frešo, ktorý svojim postojom ku SNP dokonca predčil aj komunistických aparátčikov. A ani ruku nechcel podať svojmu kolegovi. Je otázkou, či mu ju chcel podať Kotleba.

4. Práva všetky, povinnosti žiadne
Poznáme to veľmi dobre. Keď ide o práva, isté etnikum dokáže vykrikovať tak, že ho počuť až v Amerike. Keď však prídu povinnosti, čušia ako voš pod chrastou, či vykrikujú „dyskrymiňacija“. Najnovšie sme sa o tom presvedčili v bývalej Letanovskej osade…

O ::prop

20 komentárov

 1. Nechápem čo Vám stále ten Bezák leží v žalúdku ……

  • Nooo, mne osobne leží v žalúdku mimo iného aj Rostas alebo Mezenská…

   • ohľadom ten helenky by som si rád aj prečítal nejaký článok ako to naozaj teda s ňou je……neviem prečo ale ja som jej na tie jej herecké etúdy nejako neskočil rovnako sa tu niekoľko rokov dozadu rozkrikoval bicyklista-výpravca , markýzak Rusko, pionier Robko, roboš Lupták, atd…… a celkovo vždy príde nejaký vizionár na politickú scénu a chce tu robiť poriadky s tímy druhými….. počúval som ju na slobodnom vysielači a krásne bravúrne sa vyhýbala odpovediam……

   • Mňa by zaujímalo, prečo Vám leží v žalúdku Rostas, veď aj on hlása niečo také ako Vy, alebo sa mýlim?

  • Opakovanie,matka múdrosti:

   http://afinabul.blog.cz/1212/obcania-klud-zachranime-bezaka-piussi-markizu-a-aj-pussy-riot

   http://www.youtube.com/watch?v=2cH7YdsWPUI

   Sionisti podporujú každého heretika, zvlášť, keď hlása kresťanským ovciam opak toho,čo je v evanieliách. V Česku majú na to Halíka,u nás Bezáka.
   Ovce Bibliu nečítajú,tak to nemajú s čím porovnať a koho im ukážu ako dobrého,za toho budú bojovať.

   • Blbosť ….. Bezáka vykopli pretože vedel čo nemal a odhalil Sokolove špinavosti a machinácie v cirkvi. Nemyslím si, že ide o nejakú propagandu „sionistických“ médií. To je len výplod pár konšpirátorov. Tí si to vydedukovali z toho jeho kamarátstva s Hríbom a tak je Bezák hneď „agent Diabla“ a „rozvracač cirkvi“.

    http://necenzurovane.sk/04/sokol1.html

    • Samozrejme že Bezáka vykopli za vyzradenie finančných tokov.Ale lože nepustia tak skvelého heretika.Týmto z neho urobili obeť a to na ovce zaberá.Teraz im ho len vrátia a ovce budú šťastné,že majú naspäť miláčika. To,že hlása bludy ako peklo je v nebi,hriech neexistuje a Boh je pohoďák nikomu nevadí a keď už na pápežský stolec zasadol falošný prorok, http://www.youtube.com/watch?v=lgYk8N3gF8E spomínaný v apokalypse sv.Jána,tak Slováci dostanú jeho klon a ešte budú radi.

     • Ty si len posadnutý konšpiráciami a apokalypsami, ty si stratený prípad …….. ale tomu sa netreba čudovať na takej stránke ako prop.

   • a samozrejme to nehralo do karát cirkvi a ŠTBákovi Zvolenského preto ho vykopli …

 2. Krásna a pravdivá veta „máme také vlády aké si zaslúžime“ ja to hovorím už dávno som rád že zdieľate tento názor….

 3. Mna zaujima ci ten Bezak nema za lubom nakoniec vstupit do politiky …?

 4. Roland. Prečítaj si o Helenke dačo na Necenzurovaných stránkach Vladimíra Pavlíka…možno pomôže…

 5. Mário. Mňa by to tiež zaujímalo! Veď Rostas je v pohode, podľa mňa múdry sčítaný a angažovaný chlap, správnym smerom…

  • Je to hlúpy pacifista, ten nám nepomôže. Akonáhle príde na násilie, agresiu, akonáhle uvidí vyholenú hlavu, slovanský dvojkríž, začne kričať „fašista!!“ Nemá zmysel sa zaoberať takým človekom.

   • No hlúpy určite nie je, podľa toho čo si tu napísal usudzujem, že má toho rozumu viac ako ty..A čo by si spravil ty, keby sa stalo to, čo si tu vyplodil..

  • Je potrebné začať s rozmotávaním klbka. Pred rokom začalo mlčanie na Vive. Počúvali sme Rostasove čítanie v dobe, keď sa Huďo musel zmeniť na Morésa. Nie je to divné? Dnes už vieme, že to bola súčasť hry „zachráňte Vivu“. Podľa mňa to malo ale hlbší význam. Bola vytvorená osoba, resp. skupina ľudí, ktorej úlohou je na základe nezrozumiteľných téz a slobodomurárskeho hesla bratstvo – rovnosť – sloboda vytvoriť zdanie kontrolovaného nesúhlasu so systémom. Kladiem dôraz na kontrolovaného nesúhlasu, t.j. druhej strany jednej mince! Neverím totiž, že nerozumie symbolom na prsteni, ktorí nosí.

 6. freso nech mi spapka

Leave a Reply