Domov / Hlavná strana / Komentáre / Čierna „vedkyňa“ tvrdí, že kolonizácia vesmíru je rasistická konšpirácia

Čierna „vedkyňa“ tvrdí, že kolonizácia vesmíru je rasistická konšpirácia

leeDr. Danielle N. Lee, nie príliš inteligentná černoška, ktorá píše pre magazín Scientific American a ktorá sa označuje za „regionálnu vedkyňu“, tvrdí, že plán pristátia na Mars a jeho následná kolonizácia je sprisahaním „bieleho kolonializmu“.

„Doktorka Afroamerická“ vyjadrila svoje obavy z toho, že by sa červená planéta stala bielou v magazíne Scientific American (ako vidíte, magazín ponúka svojim čitateľom i toto – odmietnuť podporovať sebaklamy čiernych by bola totiž forma vážneho rasizmu), ako i na svojej twitterovej stránke.

V článku nazvanom „Záleží na jazyku, ktorý používame, keď diskutujeme o budúcom pohybe ľudstva vo vesmíre“, tučibomba z džungle útočí na Elona Muska, keď tvrdí, že jeho plán kolonizácie Marsu nepoužíva jazyk, ktorý by bol dostatočne inkluzívny pre ženy a menšiny. Podľa nej by diverzita, inklúzia, prístup a etika mali byť dôležitou súčasťou rozhovorov o vesmírnej vede, objavoch, prieskume a tiež prípadnom cestovaní a emigrácii. Ďalej píše:

„Keď sa pozrieme okolo seba a uvidíme homogénnu (sic) skupinu jednotlivcov ako diskutuje o týchto otázkach – otázkach, ktoré majú k dispozícii šialený rozpočet – mali by sme sa nad tým pozastaviť.“

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o jasnú nepríčetnosť. Ale nie je tomu tak. Ona v skutočnosti zneužíva tento druh logiky.

Táto černoška inštinktívne rozumie tomu, že afirmatívne programy, ktoré z nej urobili „vedkyňu“ by nemohli byť využité v prípade programu kolonizácie Marsu, pretože by inak všetci skončili mŕtvi. Čiže skutočnosť, že takýto program by nevyhnutne zahrňoval iba bielych a Aziatov, a pravdepodobne iba mužov, znamená, že musí ísť o rasizmus.

V prípade, že bieli a Aziati robia niečo, čo nezahŕňa čiernych, hoci čierni nemôžu a ani nechcú byť do niečoho takého zahrnutí, tak môže ísť len o jednu jedinú vec – rasizmus.

Tu je video „regionálnej vedkyne“ z roku 2013 – v čase, kedy bola nazvaná „regionálnou prostitútkou“ pre pýtanie si peňazí za publikovanie na vedeckom blogu.

autor: Andrew Anglin
zdroj: DailyStormer
preklad: Aman, protiprudu.org

O Roland Edvardsen

5 komentárov

 1. https://www.un.org/esa/population/publications/longrange2/WorldPop2300final.pdf
  Tento link doplna clanok P.Buchanana smrt zapadu, najma tabulky na strnach 46-50! Ja navrhujem aj riesenie, ktore najdete na mojom prispevku pod clankom P Buchanana- Smrt zapadu, tak sa racre k tomu vratit! Riesenim je umela maternica.

 2. …tato americka slecna, s americkym kafe v ruke je prava americanka.
  u nich je normalne, ze sa sami seba pasujete, trebars na „miestnu vedkynu vsetkeho“ a bezproblemov sa pohybyjete po ulici, ako american a k tomu tazko uznavany a zijete svoj retardovany americky sen.

  fakt je to najsprostejsia krajina na svete.

  • Aman Againsttime

   Tento článoček mal predovšetkým pobaviť, ale nepriamo upozorňuje i na prebiehajúcu degradáciu vzdelávania (ktorá sa samozrejme netýka len Ameriky). Fakt, že takáto osoba má PhD. a je považovaná za vedkyňu je alarmujúci.

 3. A co poviete na konspiraciu ,, kolonizacia vesmiru ,, , mladenci?
  Pretoze ked sa clovek do toho zahrabe a skuma , tak zisti ze elektromagneticke pasmo Van Allen sa nikomu zivemu este nepodarilo preletet. Nuz ale potom z toho vychadza , ze tzv.,, vesmirny program ,,je zase len jeden velky podvod a loz . A v tomto to taha vychod a zapad spolu! Ale tym volom vyvolenym dobre jebe , ze ?. Ze by v mene demokracie klamali ?

 4. Ale ved uz aj u nas, je to tak. Aj na Svk sa dozaduju “ svojich“ penazi, „svojich“ domov, „svojich“ prav, ved oni su „rovnaki“ ludia ako ostatni. Co na tom ze ich prispevok je jedna velka 0 slovom nula. Podla toho by ich podiel mal byt nula. Lenze chyba lavky to je rasisticke.

Leave a Reply