beo

Inšpirovaná zrejme horlivosťou pani britskej ministerky nezaváha ani naša demokratická vládna elita. Na extrémistov navrhujú slovenskí poslanci nasadiť policajných agentov a provokatérov. Problémom totiž je, že slovenskí „extrémisti“ asi nechcú v dostatočnom množstve porušovať zákony, a tak im v tom treba zrejme pomôcť. Predkladaný zákon si takisto stavia za úlohu ešte viac chrániť nespokojných gejov a lesbičky. Ako konkrétne sa polícia SR postaví k rozšíreniu právomocí v boji proti vlastencom, kresťanom a iným „extrémistom“ zatiaľ nie je známe.
Skúšajú to aj slovenské LGBT organizácie Iniciatíva Inakosť, Dúhový Pride, Queer Leaders Forum, Museion a ďalšie. Pred 2 rokmi vyzvali slovenskú vládu na zavedenie trestnoprávnych postihov za nenávistné prejavy voči LGBT komunite. Buď s nimi súhlasíte, alebo šup za mreže, extrémista!
Podobnú výzvu adresoval pokrokovému svetu aj pán poslanec Martin Poliačik zo strany SaS, podľa ktorého nestačí trestať len podnecovanie nenávisti voči ľuďom inej farby pleti a rasy, ale k zákonom chráneným druhom by sa mali pridať aj sexuálne menšiny.
Čítať viac >>>

O ::prop

Leave a Reply