Domov / Hlavná strana / Sionizmus / Anatómia bigotnosti

Anatómia bigotnosti

foxmanHlava Ligy proti ohováraniu ADL (židovská organizácia bojujúca proti antisemitizmu a ochraňujúca záujmy Židov a Izraela, Anti-Defamation League – pozn. prekl.) Abe Foxman odhaľuje korene rasistickej nenávisti gojimov sveta.

Abe Foxman je riaditeľom organizácie ADL, ktorá bola založená v roku 1913 židovskou slobodomurárskou organizáciou B’nai B’rith. Tento hlasný podporovateľ židovských, liberálnych a homosexuálnych záujmov nedávno odhalil neuveriteľnú hĺbku svojej nenávisti k iným rasám v rozhovore pre Cleveland Jewish News (CJN).

Ukázal sa pred nami skutočný a šokujúci obraz muža, ktorý strávil pol storočia propagáciou židovského supremacizmu cez lži, vyhrážky, vydieračské požiadavky a pomstychtivosť typu „nikdy neodpustím, nikdy nezabudnem“ maskujúce sa ako „tolerancia“ a „rozmanitosť“.

Foxman začal pracovať pre ADL 20. júla 1965 a viedol túto nenávistnú sionistickú lobby od roku 1987. Rozhodol sa odstúpiť ku 20. júlu 2015. Muselo to byť preňho ťažké rozhodnutie. Bude sa totiž musieť vzdať ročného platu viac ako pol milióna dolárov, ktorý „zarábal“ len za to, že nadával na každého, kto bol čo len trocha kritický voči Izraelu alebo Židom, prípadne proti každému, kto sa odvážil obraňovať hodnoty Západnej civilizácie pred spoločnosť ničiacim zlom, ako sú potraty, homosexualita a pornografia.

Keďže je v týchto špinavých aktivitách zapojených mnoho Židov, nerobí Foxmanovi a ADL problém pomaľovať kritikov náterom antisemitizmu.

Foxman je dlhodobo známy svojím zúrivým útočným vyjadrovaním a obsedantno-kompulzívnym nutkaním ohovárať každého podozrivého kritika „Kmeňa“ alebo celosvetovej Talmudskej tyranie. Foxman sa otvorene chváli ničením životov a kariér tých, ktorí sa odvážia kritizovať Židov – ako napr. Mel Gibson, či senátor Jim Traficant. V rozhovore pre CJN však prekročil všetky medze slušnosti, keď úplne vážne prehlásil, že „antisemitizmus“ je genetického pôvodu a prirovnáva ho k chorobe.

Tento nenávistný štváč z ADL vyhlásil: „Myslím, že kým nájdeme vakcínu alebo DNA, ktoré spôsobuje nenávisť, pričom antisemitizmus je matkou všetkých predsudkov… Vakcína je beh na dlhé trate, krátkodobým riešením je vzdelávanie. V dlhodobom horizonte je riešením jedna z dvoch vecí: buď nájsť vakcínu alebo zmeniť DNA.“

Čo bude nasledovať, Abe? Vyvinie nejaká farmaceutická spoločnosť pilulku alebo injekciu, ktorá zmení 99,8 % ľudskej populácie na nemysliace zombie? Alebo sa pomocou tyranie, vyhrážania a podplácania zákonodarcov dočkáme sady spätne platných „Norimberských zákonov“, podľa ktorých bude mať plné občianske práva a slobody iba 0,2 % populácie – podobne ako v Izraeli? Možno máte v úmysle nútené potraty a sterilizácie pre nás ostatných, alebo dokonca tábory smrti, ako „konečné riešenie“ na odstránenie „antisemitskej“ nákazy z genofondu?

Poznámka o DNA nebola žiadne faux pas. Foxman presadzuje svoje nezodpovedné názory na genetiku už nejaký čas, o čom svedčí aj jeho video z vystúpenia v City Club v Clevelande pred dvoma rokmi, kde sa zmienil o tomto probléme počas svojho verbálneho útoku na pána, ktorý si dovolil mierne kritizovať Foxmanove dvojité štandardy pri zachádzaní s Arabmi a Židmi.

Tak ako to v skutočnosti je s Foxmanovou oddanosťou slobode prejavu, tolerancii a ukončeniu nenávisti? Zdá sa, že to príliš dobre nevyzerá. Ten istý skutok, keď je vykonaný na moslimoch, je pre Foxmana kryštáľovo čistý, ak sa však stane na Židoch, hneď začujeme krik o krvavých rukách a vraždení.

ADL vydalo 17. decembra 2014 vyhlásenie, tvrdo odsudzujúce uznesenie Európskeho parlamentu z toho istého dňa, v ktorom parlament uvádza, že „uznaním princípov Palestínskej štátnosti a dvojštátneho riešenia verí, že tieto by mali ísť ruka v ruke s rozvojom mierových rozhovorov, ktoré by mali napredovať.“ Toto rozhodnutie bolo ADL označené ako „ľahkomyseľné.“

Uznesenie ukotvuje to, o čom Izrael verejne hovorí, že je potrebné pre riešenie konfliktu s Arabmi. ADL však napriek tomu nespokojne kričí, čo len dokazuje, že sionisti v skutočnosti nemajú záujem o mierové riešenie.

Čo je na tom najúžasnejšie. Foxman v súkromí pripúšťa, že skutočný „antisemitizmus“ už neexistuje a odhalil, že mu ide iba o peniaze. Foxman, pokrstený v dojčenskom veku ako Henryk, „poďakoval“ svojej katolíckej pestúnke a katolíckej cirkvi za záchranu života pred „Holokaustom“ svojím odpadnutím od viery.

Zdá sa, že by sa mal radšej klaňať pred oltárom Mamonu.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Autor: Ronald R. Ray, AFP

O ::prop

3 komentáre

  1. Abe Foxman a jeho praca v ADL, taktiez aj problematika sionizmu je velmi pekne spracovana v dokum. filme: Defamation.
    Odporucam pozriet cele:

  2. Pridelenci prešli článok taktickým mlčaním:) Žiadny koment:)
    Inokedy sú múdri ako markíza. Jednoduchá taktika:)

Leave a Reply