Domov / Hlavná strana / Satira / Aktivátor hojnosti 2000 a tajný kód mysle bohatých ladiaci frekvenciu hojnosti

Aktivátor hojnosti 2000 a tajný kód mysle bohatých ladiaci frekvenciu hojnosti

dollarsNEWObčas sa cítim ako úspešný manažér, ktorý odblokoval svoj potenciál a aktivoval hojnosť. Konečne som nastavil svoj finančný kompas na úspech. Úspech a financie sú zručnosť, ktorá sa dá naučiť. Rovnako ako varenie, chôdza, tanec. Kúp si fantastický živý kurz úspechu AKTIVÁTOR HOJNOSTI 2000 teraz za zvýhodnenú cenu 480€!

Staneš sa klbkom úspechu a ako bonus dostaneš podrobný tréningový manuál, dva podporné webináre, videá z prednášok zahraničných hostí, mp3 nahrávku life management a motivácia Petra Krištofovica, obed (2x), ľahké občerstvenie, členstvo v uzavretej FB skupine, spoločný večerný networking teraz len za výhodnú cenu 480€! A zažiješ nekonečný príbeh o násobení šťastia!

Ako je možné, že keď miliardára oberiete o posledné euro a vysadíte ho nahého na konci sveta (kde je sám bez topánok 100 km od civilizácie), tak do piatich rokov získa svoje bohatstvo späť? Je to akoby poznali nejaký tajný kód. Celý život mi vŕtalo v hlavou predovšetkým ako to, že bohatým príležitosti padajú do lona a nemusia pre ne prstom pohnúť ale nielen to, no aj parazitické červy (pásomnice) požierajúce moju mozgovú hmotu. Ak chceš byť úspešný ako Bill Gates a Steve Jobs, kúp si kurz AKTIVÁTOR HOJNOSTI 2000 teraz za zvýhodnenú cenu 480€! Pripošlem bonus jeden extra silný vysávač a dve sady kuchynských nožov a drevenú lavičku.

Máš ten pocit, že si postriekaný finančným repelentom? Alebo si retard, že toto čítaš? Tak si kúp živý kurz úspechu Aktivátor Hojnosti 2000 teraz za zvýhodnenú cenu 480€!

Budeš priťahovať (nie odpudzovať ) bohatstvo (ako to robíš dnes).

Niektorí náhodou, iní cielene a ďalší sa to naučili od tých, ktorí to už vedeli. Je to JEDNA vec, ktorá im dáva nespravodlivú výhodu pred zvyškom sveta. Osvojili si MILIONÁRSKU myseľ! A ja ti tento lahodný recept úspechu predám len za 480 eur. Keď mi dáš 480 tvojich peniažkov, budeš bohatý a naučíš sa kresliť, lyžovať a spievať. Super obchod, no nie?

Skúste si rýchle cvičenie. Doplňte nasledujúce vety podľa toho, čo vám ako prvé prebleskne hlavou:

Peniaze sú… … … …
Bohatstvo je… … … …
Bohatí ľudia sú… … … …
Nikdy nebudem bohatý, pretože… … … …
Najhoršia vec na peniazoch je… … … … …

Ak ste odpovedali, že peniaze sú úžasné, máte ich radi, plynú k vám ľahko… že bohatí sú skvelí ľudia a obohacujú svet, že vám nič nebráni a peniaze sú čisté… potom už zrejme máte milionársku myseľ a nemusíte čítať ďalej. Bravo!

Pokiaľ vám ale myseľ začala predhadzovať programy a vzorce, že peniaze sú zlé, musíte pre ne drieť, že boháči sú podvodníci a že bez dvoch detí by to bolo ľahšie… potom ZBYSTRITE! Sami sa okrádate o bohatstvo, ktoré leží priamo vo vás… zatiaľ tam len ticho drieme a čaká, až ho oslobodíte!

Oslobodíte ho ak sa zúčastníte intenzívneho seminára AKTIVÁTOR HOJNOSTI 2000 len za 480 eur. Staneš sa úspešným. Imaginácia je dôležitý prvok úspešnej kariéry, preto ti odporúčam imaginovať si (predstavovať si) your úspech (triumph). Miešanie angličtiny so slovenčinou je prvok moderného pokroku. Prvok.

Bravo! Ste niekto, komu hovorím ŠŤASTNÝ BOHÁČ 🙂 Vaše príjmy (nezávislé na tom, či pracujete alebo nie) vás živia, pokiaľ ste v kráľovskej starostlivosti jednej z najvyhľadávanejších destinácií Európy.

Jediné, čo k tomu potrebuješ je získať onen kód bohatých – milionársku myseľ. Asi ťa prekvapí, keď ti poviem, že sa dá získať za JEDEN VÍKEND! Veľa veľa veľa rokov mojej praxe v nejakej firme a následne zasa v inej to potvrdzujú: z každého účastníka môjho kurzu je milionár a ja tento plodný návod predávam len za 480 euro! Každý môže byť bohatý, len treba aktivovať hojnosť. Aktivovať kúpením kurzu. Mám rád peniažky.

Akonáhle vám raz v hlave prepne… akonáhle vám raz v hlave prepne spínač hojnosti a podporíte ho konkrétnou dennou aktivitou, peniaze sú k nezastaveniu… a nielen tie, spínač je už prepnutý…

Potrebuješ obe ingrediencie, aby tvoja finančná situácia zažila nevídanú búrku. Verím totiž, že čo sa týka peňazí, túžiš po vytrvalom lejaku… a nezaujíma ťa len pár kvapiek.

Mravčiari (lat. Myrmecophagidae) sú čeľaď z taxónu Vermilingua z radu Pilosa. Mravčiarovité sú bezzubé cicavce s lepkavým dlhým jazykom na chytanie mravcov a termitov. Vyzerajú ťarbavo. Väčšinou žijú v Strednej a Južnej Amerike v tropických lesoch a močaristých húšťavách.

Hojnosť znamená dostatok a nekonečno. Planéta má hojnosť a dostatok všetkého – obmedzenia si tvoríš len vo svojej hlave. Ak sa bavíme o hojnosti, je dôležité uvedomiť si že to, čo chceš, nedostaneš od ľudí. Kakao s mliekom. Tvojim dodávateľom je vesmír, ktorý je nekonečný a uvádza do pohybu ľudí, situácie a ľudí aby si získal po čom prahneš.

Vesmíru záleží na tvojom zbohatnutí. Aj mne. Ale len ak mi zaplatíš 480 euro.

Hojnosť nie je o hromadení vecí. Je to pohľad na svet z iného uhla. Ja som hojnosť pochopil, keď som si prečítal túto poviedku:

„Promiňte,“ řekla jedna mořská ryba druhé, „jste pravděpodobně starší a zkušenější a budete mi asi schopna poradit. Řekněte mi, kde najdu to, čemu se říká moře? Všude ho hledám, ale nikde ho nemůžu najít.“

„Moře je to, v čem právě plaveš,“ řekla starší ryba. „ Ach, tohle? Ale tohle je jen voda. A já hledám moře,“ řekla mladá ryba a cítila se zklamaná.

Aj táto poviedka, samozrejme, ako ináč, je súčasťou interdimenzionálneho kurzu podávajúceho návod aktivácie hojnosti, vlastne návod ako naladiť voľne dostupnú frekvenciu bohatstva, aby na nej mohli fičať všetci len za 480 eur. Je to lepšie než Funrádio. Výsledkom bude, že vo výsledku budeš magnet na peniaze. Ahoj.

homepage-f3

Autor: Michal, www.protiprudu.org

O ::prop

9 komentárov

 1. Super, a keď sa to naučia všetci, kto bude makať aby sme mali čo žrať?

 2. Cital som po Bravo ! Kde si mozem tu srandu objednat ? Mate aj neake referencie prebars od srycka Rocilda ? Pretoze ja scem presne tolko co ma on.

  • Gratulujem a som rád. Článok splnil svoju úlohu. Vyvolal zhnusenie voči tej podradnej trendy kultúre. Obdiv si zaslúži ten, kto ten blábol zvástaníc zvládol prečítať do úplného konca. 🙂

 3. Áno, pekná ukážka.
  Okrem toho, že tento druh úspechu je vždy založený na bezcitnosti (za túto odstatu mi pošlite každý 480 eur), je tam trafený druhý základný omyl tamtých škodných potkanov:

  „Hojnosť znamená dostatok a nekonečno. Planéta má hojnosť a dostatok všetkého “

  Ich základný vražedný omyl. Ničoho nie je kvantitatívne nekonečne a na tejto planéte už vôbec nie. Tamtí zmrdi šíria mor a základná ochrana pred morovými epidémiami je deratizácia.

 4. „Ak sa mi budeš klaňať ,dám ti všetky kráľovstva tohto sveta a ich moc ,lebo som ich dostal a dám ju komu chcem“
  Tá ponuka stále platí….

 5. “…keď miliardára oberiete o posledné euro a vysadíte ho nahého na konci sveta (kde je sám bez topánok 100 km od civilizácie), tak do piatich rokov získa svoje bohatstvo späť….”

  Omyl, má všetko zpát za 24 hodín!
  Ale musíte mu dať právo vydávať peniaze!!!

  • Presne tak!!

   To je JEDINE ich tajomstvo.
   Všetko ostatné je krytie aby sa zakrylo toto jediné a podstatné.

   Bohatnúť začali až vtedy, keď si uzurpovali túto výhodu – a v moderných časoch to začína založením Bank of England.

 6. Super zábava.

Leave a Reply