Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Ak si myslíte, že vás už Židovskí ľavičiari ničím neprekvapia…

Ak si myslíte, že vás už Židovskí ľavičiari ničím neprekvapia…

natali_vaxbergPopredná izraelská „kaka umelkyňa“ Natali Cohen Vaxbergová čelí obvineniu po tom, ako vyprázdnila obsah svojich čriev na izraelskú vlajku.

NBC dnes (utorok 4.11.2014) uviedla, že „ľavicová umelkyňa, ktorá zverejnila video ako vyprázdňuje obsah svojich čriev na izraelskú vlajku na protest proti zaobchádzaniu Izraela s Palestínčanmi, sa dostala v pondelok pred súd a čelí obvineniu zo znesvätenia národného symbolu.“ V skutočnosti táto výnimočne odporná mladá žena mazala svoje výkaly po vlajkách všetkých možných krajín. Ako je známe, kozmopolitní Židia odmietajú národnú spolupatričnosť.

Video s názvom „S….y namiesto krvi“ bolo zverejnené na facebookej stránke Natali Cohen Vaxbergovej 18. júla a okamžite vyvolalo v Izraeli pobúrenie.

Vaxbergová nám predvádza zdrvujúci obraz Židovského kozmopolitanizmu a zároveň ukazuje priepasť, ktorá leží medzi Židovským ľavicovým umením a akýmkoľvek poňatím krásy. Jej akt neúcty bez jasných dôvodov proti národom a ich symbolom nám môže poskytnúť náznak pohnútok a motivácie stojacich za sklonmi k vraždeniu, vďaka ktorým sa boľševickí Židia stali Stalinovými ochotnými vrahmi. Taktiež odráža ducha, ktorý zo Židovskej internacionálnej brigády v Španielsku urobil antikatolícku genocídnu brigádu. Jediným pozitívom tohto hrubého a vulgárneho klipu je, že vďaka nemu môžeme posúdiť kam smerujú súčasné „genitálne“ solidaritné hnutia ako Queer International, LGBT za Palestínu a pod.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: Gilad Atzmon

Ak si trúfate, môžete si pozrieť toto hrubé kozmopolitné „umenie“. Len pre silné žalúdky!

O ::prop

12 komentárov

 1. do blázninca liečiť ju

 2. je to jedno, či to zmažete …. ale je to jedno jebnuté, židovské hovädo.

 3. odporná židovská kurva,jako všichni židi-paraziti,hovada a krysy

 4. Preboha, snad sa jej svetovi demokrati zastanu ako jej kolegyn umelkyn Pussy Riot. Ved to su tiez spinave kurvy a ake su oblubene.
  Ci Putina a pravoslavnych veriacich sa smie urazat ale zidakov nie? Preco? Aha, holokaust. Jaj tak prepacte.

 5. Istotne nemá všetkých doma pokope….Trochu som kukol, no hnus….

  • A načo je dobré takýto článok? Šibnutých je všade dosť, v každej krajine, bez rozdielu rasy a hraníc….

   • na to, aby si si uvedomil, že čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi.
    ak by to urobil gojim na izraelsku vlajku, mossad by ho zlikvidoval.

 6. Podľa mňa, mala na tie vlajky močiť. Toto je už silná káva, navyše nehodná ženy. Ak by na tie vlajky močila, malo by to aspoň výrazný erotický náboj. Samozrejme, každý vyjadruje svoje názory a odmietavé postoje inak, niekto klasicky a druhý zase výstredne, extravagantne, ako Natali.

  Každopádne, držím Natali palce nech vo svojom boji zaznamená úspechy.

  • Fekálne „umenie“ nie je žiadnym umením. A erotický náboj to môže mať iba pre úchylov. Nech si ľavicoví neomarxisti tvrdia čo chcú.

Pridaj komentár