Domov / Hlavná strana / Zahraničie / 232 tisíc mŕtvych

232 tisíc mŕtvych

Michael-Brown-gun-hawaiian-punch-cashPodľa odhadov bolo v Amerike za posledných 35 rokov zabitých 232 tisíc černochov rukami ich čiernych „bratov“. To dokazuje, že „rasistickí“ bieli policajti sú ich najmenšou starosťou.

Nie je najmenšej pochybnosti o tom, že Michael T. Brown z Fergusonu bol zastrelený v oprávnenej sebaobrane policajným dôstojníkom Darrenom Wilsonom. Veľká porota jednoznačne rozhodla o tomto prípade a všetky dôkazy potvrdzujú jej rozhodnutie. Napriek tomu väčšina médií, zaslepení čierni vodcovia a liberáli sa neustále snažia z tohto prípadu urobiť najväčší problém dnešnej Ameriky – vraždenie „nevinných“ černochov bielymi policajtami. Tento mýtus je opakovaný znova a znova, ale podľa štatistík zostavených FBI a americkým Štatistickým úradom sa černosi musia obávať omnoho viac svojich kolegov, než policajtov celej krajiny.

Bývalý starosta New Yorku Rudy Giuliani bol napadnutý hlavnoprúdovými médiami za to, že citoval štatistiku, ktorá dokazuje, že úmrtia spôsobené bielymi policajtami na černochoch sú mizivé v porovnaní s vraždami medzi samotnými černochmi.

Počas televíznej diskusie 23. novembra povedal Giuliani černochom, ktorí obviňujú bielych policajtov z vraždenia černochov, že „biely policajti by tam nemuseli byť, ak by ste sa nezabíjali medzi sebou.“

Bývalý starosta New Yorku poukázal na to, že „93 % černochov je zabitých inými černochmi.“

Keď druhý hosť v diskusii, profesor Michael Eric Dyson z Georgetownu, spochybnil uvedené čísla, Giuliani vytiahol štatistiku Úradu pre spravodlivosť z roku 2010, ktorá potvrdzovala, že 93 % zavraždených černochov bolo usmrtených čiernymi páchateľmi.

Šesť ročná štúdia FBI vykonaná počas rokov 2007 až 2012 zistila, že polícia usmrtí v USA ročne v priemere 400 ľudí. Z tohto počtu je iba 96 černochov – teda 25 % – ktorí boli zabití bielym policajtom.

Na tomto mieste treba poznamenať, že podľa neziskovej nadácie New Century, z takmer jedného milióna násilných trestných činov páchaných každý rok, černosi majú na svedomí 85 %.

Liberálne médiá, tvárou v tvár dôkazom odporujúcim ich nepodloženým tvrdeniam o vraždení černochov bielymi policajtami, ani v najmenšom nie sú ochotné pripustiť, že sa mýlia. Miesto toho radšej tvrdia, že FBI chýba transparentnosť.

Prípadne, pomerne konzervatívny Wall Street Journal poznamenal „Stovky vrážd spáchaných políciou v USA počas rokov 2007 až 2012 nebolo zahrnutých v štúdii FBI.“

Aj správa Fox News spochybnila štúdiu FBI tvrdením: „Ukázalo sa, že v správe chýba viac ako 550 prípadov usmrtení políciou za roky 2007 až 2012, takže je nemožné presne určiť, koľko ľudí bolo usmrtených počas sledovaného obdobia.“

Za predpokladu, že toto tvrdenie je správne, zvýši sa priemerná hodnota počtu usmrtených ročne na 492 osôb, čím sa počet zabitých černochov políciou zvýši z 96 na 105.

Keď sa pozrieme na tieto čísla z odstupu, zistíme, že na každého černocha usmrteného bielym policajtom je 71 černochov zavraždených inými černochmi. A ak pôjdeme ďalej, zistíme, že pri ročnom priemere 6 200 vrážd černochov medzi sebou sa dostaneme za 35 rokov na neuveriteľných 232 tisíc mŕtvych čiernych zavraždených inými čiernymi.

Problémom samozrejme je to, že táto temná štatistika nebude nikdy zmienená Alom Sharptonom, „slobodnými“ médiami, či niektorým z rasových „lovcov“, ktorí majú plné ruky práce ukazovaním na rasistických bielych policajtov vraždiacich „nevinné, neozbrojené čierne deti.“

Mimochodom, počas roka 2013 bolo zabitých 105 policajtov pri plnení služobných povinností, v minulom roku ich bolo 109. To je viac ako počet černochov zabitých bielymi policajtami. Al Sharpton však nad nimi nevyroní ani slzičku.

Autor: Pete Pepaherakles
Preklad: ::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

2 komentáre

  1. Policajná brutalita v USA má gigantické rozmery a len máloktorý iný štát sa im približuje. Rasový problém v USA je starý ako dovoz otrokov z čierneho kontinentu. Násilie v čiernych getách je pochopitelne oveľa horšie ako „občasné“ odstrelenie černocha sadistom v policajnej uniforme. Špecifikum afroidnej rasy skutočne existuje. To však nič nemení na katastrofálnej úrovni konania policajných gangstrov, ktorí konajú beztrestne.

    • Tí policajti príliš dobre vedia, s kým majú tú česť, preto tá brutalita. Miera násilnosti páchateľov a množstvo držaných zbraní sú zrejme také vysoké, že policajti pri zásahu automaticky predpokladajú násilný odpor.

Leave a Reply